Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pokrakk

Żale starego pecetowca, czyli jak grać na padzie w fps-y?

Polecane posty

Jakiś czas temu przesiadłem się z peceta na Xboksa i mam spory problem z przyzwyczajeniem się do pada. Szczególnie ten problem doskwiera mi w Modern Warfare 3 (mój pierwszy CoD na konsoli swoją drogą).

Pół biedy z singlem, tam jest dość czasu na spokojne celowanie. Jednak w multi dostaje takie cięgi, że aż gorzkie łzy same napływają do oczu :'(

Znam mapy, potrafię dopasowywać bronie do stylu gry, w Call of Duty na pececie zjadłem zęby - ale na konsoli nie potrafię się odnaleźć ze sterowaniem.

Macie jakieś rady dla początkującego wojaka dotyczące strzelania za pomocą pada?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cwiczyc, cwiczyc, cwiczyc i jak sie juz zmeczysz, to cwiczyc dalej. Przejdz kilka FPS-ow na konsoli, ogrywaj multi, wreszcie zacznie Ci isc przynajmniej w miare ok. A na koniec, tak jak ja, dojdziesz do wniosku, ze nie ma powodu sie tak karac i wrocisz do grania w FPS-y na klawiaturze i myszy. ;) Pad to swietny kontroler, ale niestety sprawdza sie glownie w grach TPP, slasherach, bijatykach, platformowkach i scigalkach. W FPS-y tez mozna nim grac, ale do czasu az nie odkryje sie wygody sterowania mysza w tych grach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...