deBug

Czat - rozmowy o pupie maryni

10400 postów w tym temacie

ja też miałem A
to dopiero nieporozumienie

0

Żeby mieć A wystarczy mieć wszystkie kończyny. 

5

Tak sobie kiedyś myślałem, czy bycie leworęcznym kwalifikuje mnie do otrzymania B.

No, ale koniec końców dostałem A. 

0

1 godzinę temu, Abyss napisał:

Zastanawiam się czego mi w takim razie brakuje że dostałem D

inb4 mózgu

0

U nas wchodziło się po dwóch na badania i był taki jeden ziomek na korytarzu w poczekalni, który nie zachowywał się zbyt normalnie, mało tego domagał się kategorii D, bo on na żadną wojnę z Rosją nie będzie szedł. Los chciał, że wszedłem akurat z nim i na koniec badań słyszę jak komisja czy lekarz nie pamiętam już, mówi do niego "przykro mi kategoria D, czyli psychiczny, z pana ojczyzna już nie będzie miała pożytku". :P Psychiczny heh, nie powiem uśmiałem się wtedy trochę.

0

11 minut temu, yojc napisał:

serio?

0

3 godziny temu, yojc napisał:

Witam w klubie. Niby nie miałbym nic przeciwko A, ale do wojska mi się nie śpieszy, a nigdy nie wiadomo co politykom strzeli do łbów. W razie czego dadzą mi furę i będę robił za kuriera.

0

4 godziny temu, OnceAThief napisał:

serio?

Tak, D w ramach nagrody za zepsuty kręgosłup

0

W końcu się pojawiają jakieś informacje o następcy Nexii, może rodzicie wymienią Malucha

http://abload.de/img/img_20170318_1207346dkqq.jpg

0

Wiecie może, ile mniej więcej trzeba czekać na zwrot podatku na konto?

0

ze dwa tygodnie

0

Ok 2 tygodnie. Ale to zależy, kiedy się rozliczyłeś z fiskusem. Im wcześniej to zrobisz, tym szybciej dostaniesz zwrot. 

Ja się rozliczyłem miesiąc temu i zwrot (1 zł!) mi przyszedł po ok 5 dniach. 

0

Ja się rozliczyłem miesiąc temu i jeszcze nic

0

Czy ktoś na sali posiada konto na Green Man Gaming? Chciałem kupić grę, ale skończyła mi się ważność prepaida. Jeżeli ktoś jest w stanie pomóc, to proszę o kontakt na PW, wszystko ładnie się załatwi. PayPal czy cokolwiek innego, bo ze zwykłego konta bankowego nie idzie.

Edytowane przez voda22
0

doszedlem do wniosku, ze lepiej przegladac filmografie tworcow niz aktorow. tworcy zwykle trzymaja poziom i maraton z ich dzielami daje gwarancje jakosci. z aktorami to tak nie dziala.

0

yDI7BDF.png

x9cRm58.png

LoL. MS chce żebym zapłacił za licencję Win10. Da się zrobić bezbolesny downgrade?

9mzFGFg.png

Ale według tego info nie powinienem mieć problemów, bo mam system aktywowany. Czo ten MS.

EDIT:

4gVpFKV.png

Właśnie przestałem cokolwiek rozumieć...

EDIT2:

Zrestartowałem lapka i problem sam się naprawił.

0

Dnia 17.03.2017 o 21:15, yojc napisał:

Tak, D 

Spoiler

Do du*y ;)

@Stillborn Jedyny prawilny system :v

Edytowane przez stach122
0

Dnia 17.03.2017 o 14:30, Abyss napisał:

Ja mam wszystkie kończyny, a dali mi D, bo astma.

0

Snapseed ma wszystko czego potrzebuję do edycji zdjęć. Zdecydowanie jest to jeden z najlepszych darmowych edytorów.

Szkoda tylko, że to aplikacja na Androida...

0

Ten fragment Ghost in the Shell przypomniał mi, jakim wybitnym filmem jest Bladerunner. Chyba muszę znowu obejrzeć.

0

Hej @Abyss, czas na Wykopowe Przygody, odc. 3

Dzisiaj krincz trochę innego gatunku

Napisał do mnie jakiś koleś, pyta jak znaleźć dziewczynę. W toku rozmowy wychodzi, że poszedł kiedyś do pani negocjowalnego afektu. No ok, ludzie różne błędy w życiu popełniają, ważne by się czegoś na nich nauczyć.
Ale nie. Pan przez dłuższy czas próbował mnie usilnie przekonać, że tylko dzięki temu skończył studia i znalazł pracę, i w ogóle wypad do prostytutki odmienił jego życie, gdyby nie poszedł to by się stoczył i wylądował na dnie. Po czym nagle się skapnął, że jestem dziewczyną (brawo, sherlocku) i stwierdził, że nie opłaca się ze mną gadać.

0

2 minuty temu, nevya napisał:

Napisał do mnie jakiś koleś, pyta jak znaleźć dziewczynę. W toku rozmowy wychodzi, że poszedł kiedyś do pani negocjowalnego afektu. No ok, ludzie różne błędy w życiu popełniają, ważne by się czegoś na nich nauczyć.

W jakich ty tematach się udzielasz, że ludzie piszą do ciebie na pw z takimi głupimi pytaniami? 

Nie wiem w sumie dlaczego by to miało być rozważane jako błąd, w sensie skoro żadnej nie mógł znaleźć to co mu pozostało? Może mu to pomogło z "pewnością siebie"? Nie wiem, nie rozumiem wykopków. 

0

2 minuty temu, Abyss napisał:

W jakich ty tematach się udzielasz, że ludzie piszą do ciebie na pw z takimi głupimi pytaniami? 

Przypałętał się po tym jak innemu powiedziałam że jego problem ze znalezieniem cichej i spokojnej dziewczyny nie polega na tym, że te ciche i spokojne chcą faceta którym się mogą pochwalić

No, wiesz, jak ktoś uznaje że nie ma dla niego już nigdy szans i idzie do takich pań to tam luz, niech sobie idzie, ale żeby iść do takiej pani z pełną świadomością konsekwencji, uważać to za dobrą decyzję a potem szukać dziewczyny, dodatkowo cichej i spokojnej? 
No, ale jest taki jeden troll na wypoku, który rozgłasza wszem i wobec że pójście do takiej pani uleczy wszelkie twoje smutki i bolączki, widać ktoś mu jednak uwierzył XD

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.