Skocz do zawartości
deBug

Czat - rozmowy o pupie maryni

Polecane posty

Nie działa wyświetlanie dat z jakiegoś określonego okresu, chyba jak ma się wyświetlić że napisano "w [dzień tygodnia] o [godzina]" to wtedy jest pusto. To jakiś błąd z tłumaczeniem, bo na angielskiej wersji działa. Ale prędzej pewnie forum zamkną niż to naprawią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesiu, Ciebie pierwszego podejrzewałem o zaginięcie i pobieżne oględziny tylko potwierdzają :cheesy:

Anyway, dobrze widzieć, że jeszcze cośtam zaklikujesz, bo miałem czarne myśli o moim starym mentorze :O

 

Edit: Ze starych czasów :jezyk1:

Edytowano przez Kagex
  • Thanks 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik niezły, oglądałem pobieżnie ale spodziewałem się, ze jakośc filmu fanowskiego będzie kiepska. Jednak nie jest tak źle. A moze po prostu mam sentyment do Wiedźmina. Podobał mi sie również wiedźmin netflixowski chociaz podchodziłem do niego z podejrzliwością. Denerwuje mnie jednak ilość wątków, których nie było w książce, oraz ktore nie były moim zdaniem zupełnie potrzebne. 

Tak z innej beczki zastanawiam się czy sensowne jest obecnie kupowanie mieszkania, ceny mieszkań wydają się wysokie. Ale czy jest szansa na to aby spadly?  Może po prostu oszczędzać na koncie oszczednościowym https://www.tanie-konto.pl/ranking-kont-oszczednosciowych/

Edytowano przez kamdo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, kamdo napisał:

Filmik niezły, oglądałem pobieżnie[...] 

Co?

 

7 godzin temu, kamdo napisał:

Tak z innej beczki zastanawiam się czy sensowne jest obecnie kupowanie mieszkania, ceny mieszkań wydają się wysokie. Ale czy jest szansa na to aby spadly? 

Co?

Żarty, żartami. Zależnie od tego gdzie mieszkasz i co planujesz. Znając się na budowlance możesz znacząco podnieść wartość mieszkania i sprzedać z zyskiem; jeśli jednak czekasz na manne z nieba po zakupie jakiejś rudery i przeznaczeniu jej stricte na wynajem to będziesz słabo stał. Wedle mojej wiedzy możliwe nawet, że na minusie, choć co człowiek to sytuacja jak powiadają...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...