Skocz do zawartości
deBug

Czat - rozmowy o pupie maryni

Polecane posty

Nie radzę, bo jak egzaminator czegoś nie zrozumie (a umówmy się, że nie są to ludzie siedzący non-stop w Internetach), to lecisz na punktach. Po prostu nie będziesz dla niego/niej przekonująca. Chyba, że potrafisz bardzo dobrze wytłumaczyć czym jest Death Note i wskazana postać, nawet komuś kto kompletnie się na tym nie zna, i najważniejsze, nie za bardzo chce się znać. Niemniej według mnie szkoda na to czasu i miejsca. 

Jeśli koniecznie chcesz Raskolnikowa przyrównywać do kogokolwiek to lepiej np. do Kurtza z Jądra Ciemności. Obaj mieli kiedyś zasady moralne, obaj stali się potworami, obu zżerają wyrzuty sumienia.

Edytowano przez Tellur
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, nie miałam tego dać na pierwszy ogień. xd Raczej zachować jako deskę ratunkową czy coś.
Właściwie Kurtz sprawdza się lepiej w tym temacie, nie przyszedł mi do głowy. Danke. ^^

Jeśli na maturze dadzą jakikolwiek temat niezwiązany z naturą w "Panu Tadeuszu", będę szczęśliwa. ;-;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Germanotta napisał:

hah
ustny polski
mylę granicę z przedwiośniem
cyk 100% 
??????? 

ale ura, koniec matur, można żyć

Brawo t...

 

CO

 

100% o_O

 

tfw gramota ma więcej z ustnego polskiego niż ty...

 

  • Sad 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też miałem 100%. mówiłem o błędnym rycerzu w literaturze błzazen czy bohater.

 

generalnie pewnie dlatego że za rekwizyt miałem prawdziwy miecz i komisja mnie znając bała że go użyje. miałem potem pisać odwołanie że nie zasługiwałem na 100% ale pani od polskiego prosiła żebym tego nie robił.

 

nudziło mi się więc miałem pisać do oke, ale chyba wtedy jeszcze pisałem na forum szkoły i AF więc w sumie nie nudziło mi się tak bardzo i nie napisałem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...