Skocz do zawartości
Gofer

Uwagi i pytania do moderatorów IV

Polecane posty

Witam

Dziś dostałem od moderatora gniewny tekst o tym jak to troluję i ignoruję uwagi moderatora.

Problem w tym, że nie widziałem żadnej uwagi moderatora (i nie troluję, ale co się będę produkował...). Po sprawdzeniu na poprzedniej stronie, teraz widzę czerwony tekst. Ale jak miałem to zauważyć wcześniej? Czy są na to jakieś "sekretne powiadomienia", coś jak w przypadku pouczenia ustnego (gdzie trzeba kliknąć w specjalne miejsce w profilu użytkownika)?

BTW Co Sz. grono moderatorskie ma do "nacjonalistycznego zaścianka"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczę Ci to w najprostszy sposób, w jaki zdołam. PiG jest ostatnią ostoją, gdzie można pogadać na poziomie i są jeszcze moderatorzy, którzy tego pilnują, więc prywatne wojenki tam nie przejdą. Innymi słowy - jeśli chcesz sobie porównać z kimś siusiaki, to rób to w innym miejscu.

Edytowano przez Sevard
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj otrzymałem od Quetza osta za "długą listę wykroczeń" i podbicie tematu na Targowisku (w Wycenie) przed upływem 7 dni od ostatniego posta (straciłem trochę poczucie czasu w tym wątku tongue_prosty.gif), i chciałem się zapytać cóż to za "długa lista wykroczeń"? Możecie mi te moje wykroczenia jakoś, no nie wiem - wypisać? Generalnie nawet nie pamiętam kiedy dostałem swoje ostatnie upomnienie/osta.

Edytowano przez iSoyer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwus,

Otrzymałem dziś, a właściwie wczoraj warna za rzekome podbijanie postów. Sytuacja wyglądała tak, że tworzyłem temat z prośbą o skompletowanie komputera, po czym po kilkudziesięciu minutach on zwyczajnie znikał z forum, to tworzyłem nowy. Kolejny został zamknięty bez żadnego info, to założyłem sobie kolejny i ciabach!

Warn!

Wtedy dopiero dostałem informację, że już kiedyś (w grudniu po południu) założyłem takowy temat i tam są przenoszone moje posty, a ja jestem ciapa bo o tym nie widziałem. No ale chyba tematu sprzed półtora miesiąca zarobiony człowieczyna ma prawo nie pamiętać? Jak to jest? Do tego, czy na forum nie powinno wyskakiwać powiadomienie, że temat przeniesiony, przesunięty... Czy cokolwiek? Trochę kaszana. Na wielu forach to jest i chociaż wiadomo, co dzieje się z postami.

Ni ma opcji, ten warn mi się nie podoba, bo lata już siedzę na forum i jakoś nie podoba mi się ten wykrzyknik.

Bardzo więc prosiłbym o anulowanie ostrzeżenia, bo i fakt, mogłem sprawdzać ten stary grudniowy temat... Ale można coś zapomnieć, prawda? A i informacja co dzieje się z tematem by się zdała.

Nie mam nic za złe moderatorowi który wystawił warna serduszka2.gif ale ładnie proszę o kasację.

Pozdrowionka, miłej nockibialaflaga.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaprys. W sumie ten dział jest na tyle luźny, że jedyne tematy, które tam nie pasują to te łamiące regulamin forum. Czasem wywalamy od razu, a czasem pozwalamy powisieć. Wielki czerwony napis, że ludzie nie mają tam czego szukać jeśli chodzi o pomoc powinien być doskonałą wskazówką.

  • Upvote 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to mnie po prostu te forum zgasiło do reszty. Zgadzam się do tego ze na koncie Paindemonium miałem trochę słusznych ostrzeżeń, ale od kiedy została mi jedna szansa po rozmowie z jednym z moderatorów, zacząłem wystrzegać się wszelkich utarczek słownych i wchodzenia w jakieś zatargi. Starałem się nie naruszać regulaminu. Wracam z roboty a tu Pzkw VIb, wysyła mi na maila:

Paindemonium Zostałeś ostrzeżony przez Pzkw VIb. Powód: Agresywne / obraźliwe zachowanie i tekst "pa pa". Zero wyjaśnienia za co, brak dostępu do konta... dramat. Człowiek się zastanawia za jakie agresywne zachowanie? Kogoś atakowałem? Kogoś wyzwałem? A moze jeszcze kogoś przeleciałem? Bo na to wygląda z rozumowania tego Pana.

Krótko. Domagam się konkretnie opisania powodu przyznania mi permbana za jak to pisze "Agresywne zachowanie" przez tego Pana, i zweryfikowanie tego przez kogoś z administratorów czy innego modera bo czuję się w tym momencie oszukany. Jakbym kogoś agresywnie atakował, to już rok temu bym miał permbana gdyby nie zimne wiadro wody w formie ostatniego punktu reputacji czy jakoś tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam założony temat w targowisku dotyczący sprzedaży, jednak był on ostatni raz podbijany 30 sierpnia 2015 roku, natomiast z tych wszystkich rzeczy zostały tylko 3 (płyta główna, 2 gry), natomiast niebawem będę mieć kolejne rzeczy, zatem mogę założyć nowy temat, czy odkopać stary? Ewentualnie istnieje możliwość skasowania starego przez moderację?

Temat

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wskazać, że ten temat jest właściwszy dla dyskusji nad AMD Gaming Evolved kontra GeForce Experience.

Postów nie dotyczących meritum tematu się pozbyłem.

Nawiązując do powyższego, to jednak tamten temat był właściwy, bo dyskusja zaczęła się od:

Dodatkowo gtx 970 ma łatwiej o sterowniki niż radeon,

Do tej pory nie dowiedziałem się co poeta miał na myśli poza tym, że mu przykro:

Dodatkowo gtx 970 ma łatwiej o sterowniki niż radeon,

Możesz to przetłumaczyć z polskiego na nasze, bo jak dla mnie wypowiedź nie ma sensu.

Przykro mi.

Jeśli założyć, że poeta miał na myśli to, co napisał, to napisał bzdurę, bo to nVIDIA utrudnia jak może pobieranie nowych sterowników ludziom, którzy nie mają GeForce Experience.

Ewentualne trudności z dostępnością sterowników mogą wpłynąć na decyzję o zakupie, więc IMHO ta dyskusja była jak najbardziej na miejscu.

Edytowano przez Sevard
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...