Skocz do zawartości
Smuggler

SPOILERY

Polecane posty

Zakonczenie w GTA 3

Ostatnia misja rozgrywa sie w Shoreside Vale, kiedy to Twoja ex, Catalina porywa Marie i zada okupu 1000000 $. Gdy przybedziesz na tame zastaniesz wieeelu karteluchow, musisz sie z nimi uporac. Gdy juz to zrobisz i dojdziesz do uwiezionej Marii Catalina wsiade w helikopter i bedzie starala sie odleciec. Musisz poslac prosto w jej maszyne pieknego calusa z rakietnicy na pozegnanie i.....koniec!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś napisać jak przejść w dodatku do Call of Duty misje Train Bridge? Dochodzę do owego mostu i nie mam bladeko pomysłu na dalszą grę. Mostem przejść nie mogę bo podrugiej stronie stoi niemiec z CKM i nie da się go zabić.

PO prostu musisz rozwalac atakujacych (na moscie) Niemcow tak dlugo az sierzant zdola zaminowac most. Ale co to ma do spoilerow, to nie wiem.

Z takimi problemami idz do dzialu GRY.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Przeszedłem KotOR 2 razy i nurtuje mnie pewna sprawa:

gdy przeszedłem grę na jasnej stronie Mocy, na końcu załatwiałem Malaka, wszystko było cacy, Republika zwyciężała itd. Jak przeszedłem na ciemnej, to na końcu zostawałem lordem Sithów i Bastilla "prezentowała" mnie żołnierzom Sith. Gdy przejrzałem folder z filmikami (są zapisane jako pliki z Bink Playera), to okazało się, że jest możliwość zabicia Bastilli i odlecenia jej statkiem z przedostatniej mapy [czyli planetu układu Gwiezdnej Kuźni]. Tutaj pytanie: jak wygląda filmik na końcu gry, gdy zostajemy Mistrzem Sith, a Bastilla nie żyje?

Byłbym wdzięczny za odpowiedź. ;)

Pozdrawiam,

Mc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loonatyk - no problemo! :D

Wcielasz się w postać doktora Gordona Freemana. Jest to dwudziestokilkulatek po skończonych wyższych studiach fizyki w Kanadzie. Jest na tyle zdolny, że rząd USA zdecydował się zatrudnić go w Labolatorium Badawczym Black Mesa położonym na pustyniach Nowego Meksyku. Cała baza to ultranowoczesny ośrodek prowadzący badania nad rzeczami, o których zwykły śmiertelnik nie ma nawet pojęcia. Freeman na początek dostaje bardzo poważne zadanie - poprowadzić ważny eksperyment nad innymi wymiarami. Jeszcze przed rozpoczęciem badań w całej bazie dzieje się coś niepokojącego - komputery wariują, systemy bezpieczeństwa nie działają poprawnie, windy się blokują... Prawdziwe piekło zaczyna się jednak gdy rozpoczęty zostaje eksperyment Freemana. Wprost z Black Mesy trafiasz do wymiaru Xen, a gdy wracasz z powrotem okazuje się, że w bazie było sporo eksplozji, a cały kompleks został opanowany przez Obcych z wymiaru Xen. Słabo wyposażona i wyszkolona ochrona nie radzi sobie z kwiożerczymi monstrami, ale przybywa odsiecz - armia U.S. Marines. Gdy wydaje się, że wspólnymi siłami pokonacie inwazję, okazuje się, że rząd Stanów Zjednoczonych nie chce się przyznać do istnienia Black Mesy, co by oznaczało zrzucenie winy globalnej inwazji na nich. Komandosi dostali rozkaz wymordowania całej załogi labolatorium. Początkowo Gordon chce tylko i wyłącznie uratować własny tyłek, ale później postanawia wyeliminować dowódcę obcych armii. Przebija się do teleportera w Kompleksie Lambada i...

No, jeżeli chcesz poznać zakończenie, sprawdź mój post na drugiej stronie - nie chce mi się dwa razy pisać tego samego. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kroolik
2. Jak się kończy gra Septerra Core?

Nie pamiętam już dokładnie wszystkich imion i wydarzeń z gry (grałem w nią parę razy po premierze, ale to było daaawno :) ) Ale ponieważ nikt Ci nie odpowiedział, więc służę swoją szczątkową wiedzą ;P

Septerra Core kończy się oczywiście walką z Doskiasem, w której, co ciekawe, nie zwyciężamy a Maya zostaje śmiertelnie ranna (śliczne rozcięcie przez środek koszuli :wink: ) Wtedy w jej ciało, albo z jej ciała, ciężko stwierdzić, pojawia się duch życia (taki co pojawiała sięw upgradowanej wersji czaru uzdrowienia) i mówi, że to Maya była tą wybraną do ocalenia Septerry. Doskias nagle, na widok ducha, dostaje olśnienia, przyznaje się, że był zły i głupi, po czym wszyscy towarzysze zanoszą nieprzytomną Mayę do rdzenia. Grę kończy animacja, przedstawiająca tą panienkę, co ją Corgan ochraniał (nie pamiętam imienia :/ ) która opowiada małym dzieciom historię Maya'i. Okazuje się, że ocaliła ona świat, tworząc z każdej powłoki osobną planetę, i od tego czasu życie toczyło się tak jak powinno :) (chyba że mi się coś porypało z pamięcią, ale wyadje mi się, że to tak wszystko wyglądało ;) )

BTW. dzięki :D właśnie się zastanawiałem w co zagrać ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zepter91

A czy ktoś mógłby mi stereścić fabułę BG 1 i 2?

Wędrujesz po świecie, wykonujesz różne zadania, by na końcu przyjąć lub odrzucić swoje boskie pochodzenie. Pasuje?

A czy Ty chcesz znów dostać ostrzeżenie? Znów działasz mi na nerwy... Colidor.Za co?! Za to że dałem pytanie zgodne z ideą działu?!Może niedługo dostanę ostrzeżenie że wszedłem na forum po 20?! :?: :x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego jak kończy się NFS:U2

Otóż po wygraniu jednego z U.R.L Caleb, ten gostek w czarnej skórze(nie murzyn tylko w kurtce :) ) jest totalnie wkurzony na swoich ludzi że pozwolili Graczowi wygrać i jako rewanż Caleb chce spotkać się w wyścigu sam na sam z Graczem. Wyścig z Calebem jest bardzo długi ma chyba 10 albo 6 okrążeń (nie pamiętam) ale łatwo go wygrać. Na końcu po wygranej Gracza dziewczynki skaczą wokól ciebie i jestś nowym królem w mieście.
Jeśli coś pokręciłem to z góry przepraszam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie pytanie zeptera91 nie wydaje się głupie, więc na nie odpowiem.

Dla uproszczenia będę używał skrótu GB - główny bohater.

GB jest sierotą i wychowywał się w twierdzy Canldekeep, pod bacznym okiem wielkiego mędrca, Goriona. Pewnego dnia zaczynają się zamachy na życie GB, a Gorion stwierdza, że móry nie zapewniają już ochrony. Dlatego GB wraz z przybranym ojcem opuszczają twierdzę. Po drodze jednak wpadają w zasadzkę i Gorion zostaje zgładzony przez upiorną postać w zbroi. GB udaje się uciec. Po drodze napotyka swoją przyjaciółkę z dzieciństwa, Imoen, i rusza z nią do karczmy Pomocna Dłoń, gdzie mieli spotkać się z przyjaciółmi Goriona. Na miejscu odnajdują Khalida i Jaheirę, którzy podróżują akurat na południe, aby zbadać, co się dzieje w Nashkel. Tak więc cała drużyna wyrusza do wioski górniczej. Okazuje się, że lokalna kopalnia została nawiedzona przez demony (a ściślej koboldy :)), a w dodatku wydobywany metal jest spaczony. Przebijając się przez korytarze GB spotyka Mulaheya, kapłana Cyrica, który jest odpowiedzialny za wszystkie nieszczęścia. Kapłan ginie, ale z listów wynika, że nie działał na własną rękę. Trop prowadzi do bandytów i ich przywódcy, niejakiego Tazoka. Mając własne cele, jak i będąc na żołdzie Płonących Pięści, GB dociera do obozu badnytów, wybija ich, ale Tazoka nigdzie nie ma. Jeden z jeńców mówi, że bandyci działali na zlecenie organizacji Żelazny Tron, mający w pobliżu ukrytą kopalnię żelaza. GB dociera tam, wybija armię najemników oraz zarządcę kopalni, potężnego maga. Uczeń zarządcy mówi, że Żelazny Tron ma siedzibę we Wrotach Baldura. Tam też GB się udaje (zatapiając przy okazji całą kopalnię). Na miejscu nawiązuje wspópracę z Płomiennymi Pięściami (organizacją najemników o charakterze policyjnym). GB odkrywa, że organizacje handlowe, konkurencyjne dla Żelaznego Tronu są naszpikowane jego agentami w postaci sobowtórniaków. Następnie GB udaje się do siedziby ŻT aby wszystko wyjaśnić. W wyniku walki przywódcy organizacji uciekają, ale pozostały przy życiu członek mówi, że prawdopodobnie uciekli do Candlekeep. Tak więc GB zostaje zmuszony do powrotu do domu. W twierdzy spotyka uciekinierów (ale nie może im nic zrobić, gdyż są pod ochroną prawa) oraz niejakiego Korevasa, który daje mu pierścień. I tu też następuje poważny zwrot akcji. GB znajduje list od Goriona, w którym ten mówi mu, iż jest dzieckiem Pana Mordu, Bhaala.

>>(Tu wyjaśnię sprawę z dziećmi Bhaala) Zniesmaczony postępowaniem Bogów, wielki Ao strącił ich na ziemię. Bogowie przyjęli śmiertelne ciała. Bogowie "źli" - Bhaal, Bane i Myrkul - zginęli. Bhaal wiedział, że zginie, więc zamierzał przygotować się do powrotu. Spłodził tysiące dzieci, które miały zginąć w walkach pomiędzy sobą. Każde z nich miałoby w sobie odrobinę esencji Bhaala. Gdy po ich śmierci esencja wróciałaby na plan Bhaala (Tron), mógłby zostać wskrzeszony.<<

W pewnym momencie GB zostaje oskarżony o zamordowanie przywódców ŻT, a dowodem jest pierścień należący do jednego z nich! Jednakże przyjaciel-mag teleportuje go z celi do katakumb, mówiąc przy okazji, że Koveras to odwrócony Sarevok, przybrany syn jednego z przywódców. W katakumbach GB odkrywa, że wszyscy jego przyjaciele z dzieciństwa nie żyją, a podszywały się pod nich sobowtórniaki. Poszukiwany za morderstwa, GB w tajemnicy powraca do Wrót Baldura. Po mieście krążą pogłoski, że książę Elhan jest ciężko chory, a jego następcą ma zostać Sarevok. Jeśli się to stanie, wybuchnie wojna między Królestwem Amn a Wrotami Baldura, których stosunki zawsze były napięte, a afera z żelazem pogłebiła jeszcze sprawę. GB odkrywa, że Elhan został otruty, a Sarevok ma zamiar zabić wszystkich przedstawicieki rady na przyjęciu w pałacu. GB udaje się zabić zamachowców, ale Sarevok ucieka. Trop prowadzi przez Gildię Złodzieji Cienia, podziemny labirynt i podziemne miasto, gdzie GB znajduje świątynię Bhaala. Tam też następuje kulminajca i Sarevok wyjaśnia swoje postępowanie. On także jest jednym z wielu dzieci Bhaala. Jednakże nie miał on zamiaru ginąć za ojca, lecz doprowadzając do wielkiego rozlewu krwi (którym miała być wojna) przebudzić esencję płynącą w jego żyłach i samemu tać się Panem Mordu. W wyniku walki Sarevok i jego pomocnicy (m.in. Tazok) zginęli, a GB wraca do miasta w chwale i oczyszczony z zarzutów.

Uffff... To tyle jeśli chodzi o BG1, che che. mam nadzieję że niczego nie zamotałem. Jeśli chcesz streszcznia drugiej części, daj znać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko.Jak kończy się wARHAMMER 40000:Dawn of War?Bardzo proszę o speed odpowiedz.

Bardzo prosze :D

Przywódca Chaosu (nie pamitam dokladnie imienia) zaminia sie w wielkiego demona, a Ty graczu rozwalasz go. Potem pojawia sie jeszcze jeden demona (a w zasadzie duch), ktory mowi Ci iż to dopier początek i wkrótce sie spotkacie (sequel).

BTW: Co to za przyjemność dowiedziec sie jak konczy sie gra? Lepiej samemu ją ukończyć 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie dotyczace Half-Life'a II: nie jestem jakimś tam zwolennikiem tej gry, ale ciekawi mnie jedno - jak się kończy. Jak ktoś może powiedzeć to niech napisze.

Wprawdzie pytanie zadano 25 listopada, ale o ile dobrze patrzyłem to nikt nie odpowiedział :D To jedziemy:

Na samym szczycie Cytadeli główny zły (koleś z białą brodą) ucieka windą do generatora, musimy gravity gunem łapać kulki energii i ciskać nimi w osłony generatora; jeśli zdążymy nim Zły dojedzie na samą górę, to pojawia się Alyx i mówi, że chyba uda nam się uciec zanim generator wybuchnie, w tym momencie generator... wybucha :D Czas się zatrzymuje zanim fala uderzeniowa dotrze do nas... i pojawia się G-man (urzędas z teczką), chwali za dobrze wykonaną robotę, mówi, że tym razem pozwolił sobie wybrać za nas i zostawia nas w ciemnościach aż będziemy potrzebni do następnego zadania, po czym... wychodzi - a my czekamy kolejne parę lat na HL3 ;p
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zepter91

KCe spojlera BG2 !

A ja chciałbym ci dać bana, ale póki co daję ostrzeżenie. Jako że jesteś kompletnie niereformowalny, przy kolejnym, choćby najdrobniejszym wyskoku wylecisz z tego forum. DIONZa co bana gościu mówił żebym dał znać jak kce streszczenie BG2 !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam pytanko.Jak kończy się Gothic 2:Noc Kruka?

Jak sobie chcesz...:)

no więc, Noc Kruka kończy się zabiciem głównego przeciwnika Kruka, który przejął boskie moce i posiada potężny miecz Szpon Beliara. Potem jest filmik, wracamy do Saturasa i on nam opowiada o mieczu, bla,bla,bla... I cieszymy się mieczem :twisted:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zeptera91. Moderatorzy czepiają się (słusznie zresztą :wink: ), gdyż twoje posty są skrajnie lakoniczne, wręcz statsiarkie. Postaraj się pisać "nieco" dłuższe posty, OK?

Tylko marnujesz czas na niego. Zarobił już 4 ostrzeżenia, w tym chyba wszystkie poważne i jeszcze ma czelność pyszczyć, zdziwiony wielce, że się czepiamy. To cud, że jeszcze nie wyleciał. DION

Ale obiecałem streszczenie BG2 i oto jest.

Let's rock! :twisted:

Akcja części drugiej zaczyna się tam, gdzie skończyła część pierwsza. Wg. twórców końcową drużyną w BG1 byli: GB, Imoen, Khalid, Jaheira, Dynaheir i Minsc. Tak więc nasi herosi odpoczywają przy ognisku. Nagle z cienia wyłaniają się tajemnicze postacie i pozbawiają bohaterów przytomności. GB budzi się w klatce w podziemnym lochu, a pewien mag dokonuje na nim jakieś doświadczenia. Nagle siedziba maga zostaje zaatakowana, więc ten oddala się. W pewnym momencie pojawia się Imoen i uwalnia GB z klatki (w wyniku walki jej klatka została otwarta). W pobliżu znajdują się jeszce Jaheira i Minsc (Dynaheir zginęła podczas napadu, a Khalid gdzieś się zapodział), których GB uwalnia i przyjmuje do drużyny (oczywiście nie jest to konieczne). Wyjście z podziemii trwa długo, GB natyka się na wiele pułapek i przeciwników (po drodze znajduje zwłoki Khalida). Na wyższym poziomie do drużyny dołącza Yoshimo - złodziej, który też został porwany. W końcu drużynie udaje się wydostać na powierzchnię (po drodze GB odkrywa, że porywacz nazywa się Irenicus). Mag-porywacz toczy właśnie walkę z grupą zabójców - po 10 sek. zostają zmasakrowani. Irenicus zwraca wtedy na GB uwagę i stwierdza, że nie powinien uciekać, gdyż eksperyment nie został dokończony. W wyniku kłotni Imoen i mag obrzucają się nawzajem zaklęciami, ale przerywa im pojawienie się Zakpturzonych Czrodziejów. Aresztują oni maga, lecz ten nie poddaje się tak łatwo i zabija kilku z nich. W końcu poddaje się pod warunkiem, że Imoen także trafi do celi (oboje rzucali czary bez zezwolenia). Irenicus i nasza przyjaciółka znikają. GB odkrywa, że znajduje się w Athkatli, stolicy Amn. W tym mieście magia jest zakazana, a porządku w tej swerze pilnuje organizacja Zakapturzonych czarodziejów.

W Slumsach GB na się na tajemniczego osobnika, który proponóje pomoc w odzyskaniu Imoen. Ceną jest 20000 sztuk złota, suma na tym etapie gry nierealna. Zobowiązuje się poczekać, aż uzbieramy pieniądze. W tym miejscu GB podejmuje się wielu questów w celu zdobycia pieniędzy. W międzyczasie dręczą go dziwne sny z Irenicusem, który mówi o jego przeznaczeniu jako dzecku Bhaala. W pewnym moencie pojawia się propozycja innej organizacji, która też może pomóc GB w dostaniu się do Imoen. Na cmentarzu spotyka się z tajemniczą Bodhi, która informuje go, że Złodzieje Cienia (ci pierwsi) nie zapewnią mu tego, czego szuka. W tym miejscu gracz może podążyć diewma drogami - zapłacić Złodziejom Cienia albo Bodhi. Najpierw ta druga. Po zapłaceniu rządanej sumy Bodhi rząda od nas wykonania kilku zadań wymierzonych w konkurencyjną gildię. Ostatnim zadaniem jest zapicie wrogiego przywódcy - Arana Linvaila. Po jego zabiciu Bodhi pomaga dostać się GB na wyspę, gdzie mieszczą się Czarowięzy, twierdza-więzienie dla szalonych magów (Bodhi zależy na znalezieniu Irenicusa). Na miejscu Bodhi nas opuszcza i musimi radzić sobie sami. Przy obraniu drogi Złodzieji Cienia atakujemy gildię Bodhi, która w dużej mierze zapełniona jest wampirami (członkowie ZC często bywali przez nich porywani). Po wybiciu wszystkich członków walczymy z samą Bodhi, a z rozmowy wynika, że współpracuje z Irenicusem! Pod koniec walki niestety ucieka. W nagrodę Linvail pomaga nam dostać się do Czarowięzów (wyjaśnia też, że to jego ludzie atakowali Irenicusa). Niestety, na lądzie kapitan Seamon Havarian nas zdradza i GB zostaje zaatakowany przez wampiry. Pozostaje dostać się do środka twierdzy (są różne sposoby, nie będę ich opisywał). Gdy GB jest w środku okazuje się, że Irenicus opanował więzienie. W dodatku Yoshimo okazuje się zdrajcą, agentem Irenica. Wszystko spowija mgła i GB budzi się w szklanej klatce. Irenicus mówi, że czas skończyć eksperyment... GB znowu ma sen. Głos Imoen każe mu poknać bestię, sprowadzając ją do zamku. Na zewnątrz spotyka avatar Bhaala, który go atakuje. Sprowadzając go do zamku i pokonując, GB się budzi. Irenicus stwierdza, że GB został "wyssany", tak samo jak Imoen. Oddaje więc was na pastwę Bodhi (jego siostry!) aby dokończyła sprawę. Ta umieszcza całą grupę w dziwnym, pełnym zagadek labiryncie. Kiedy wreszcie dociera do końca labiryntu, pojawia się Bodhi z kilkoma wampirami, aby wykończyć GB. Z tym jednak dzieje się coś dziwnego - przemienia się w Zabójcę, czyli istotę, w której postaci Bhaal chodził po ziemi. Bodhi ucieka, a GB wraca do zwykłej postaci. Wydostawszy się z labiryntu, GB spotyka sanitariusza Lonka, którego "przekonuje", aby uwolnić szalonych magów i napuścić ich na Irenicusa. Dochodzi do bitwy. Irenicus ciężko ranny ucieka (to chyba rodzinne :)), na odchodnym mówiąc, iż GB wkrótce zginie, gdyż zabrał mu duszę! Pojawia się zdrajca Yoshimo, który tłumaczy się ze swego postępowania czarem Geas (klątwy przymuszenia) i ginie z ręki GB. Odpoczywając, GB ma sen o swoim "darze" - może teraz ryzykując utratą człowieczeństwa pezmieniać się w zabójcę. Tu znowu pojawia się kilka opcji pogoni za Irenicusem i duszą GB - ostatecznie każda prowadzi do Podmroku. Filmik informuje nas, że Irenicus skumał się z Drowami (niedobrze).

Pierwsze kroki GB kieruje do wioski svinfebli (szarych gnomów). Ich wódz obiecuje pomoc na zasadzie "coś za coś" - należy zabić i przysypać skałami potężnego demona, który wynurzył się z szybu. Gdy sprawa zostaje załatwiona, GB otrzymuje świecący kryształ, który umożliwia mu wejście do jaskini Onej. "Ona" okazuje się srebną smoczycą Adalon. Otrzmujemy kolejne zadanie: mroczne elfy ukradły jaja smoczycy. Adalon rzuca na drużynę potężną iluzję zmieniającą ich w Drowy, aby przeniknęła do miasta Ust Natha i wykradła jaja. Aby nie wzbudzać podejrzeń, GB kieruje się do mistrza wojowników i otrzymuje pierwszy subquest - uwolnić kapłankę z rąk Ilithidów. Potem GB wykonuje kolejne podzadania, wikła się w politykę Drowów i trafia na ślad skradzionych jaj. Okazuje się, że w mroczne elfy planują atak na świątynię wysokich elfów. Jaja wykonają podwójne zadanie - wyeleminują z walki strażniczkę świątyni (Adalon) i posłużą jako dziesięcina dla demona wspomagającego wojowników. W wyniku wielu intryg, to gracz zdobywa jaja, przyzwany demon zabija Wielką Kapłankę i jej uczennicę i otchodzi do otchłani. GB wraca do Adalon i oddaje jaja. W nagrodę wraca do własnej postaci i może opuścić Podmrok. Wyjście stanowi świątynia, w której toczy się walka między elfami. Po opuszczeniu Podmroku GB trafia do niewoli u wysokich elfów. Po teście na "wykrywaczu kłamstw", król elfów zaczyna mu ufać. Okazuje się, że atak na świątynię był tylko dywersją. Kiedy armia elfów wyszła z Suldanesselar, Irenicus zaatakował miasto. W dodatku lampa pozwalająca wrócić do środka została skradziona, oczywiście przez Bodhi. GB udaje się wręcz z powrotem do Athkatli aby ostatecznie zgładzić wampirzycę i odzyskać lampę wraz z duszą Imoen. Po drodze natyka się na... Drizzta Do'Urdena wraz z drużyną (Wulfgarem, Bruenorem i innymi). Po odpowiedniej rozmowie Drizzt obiecuje pomóc w zabiciu Bodhi. Tak więc GB kieruje się na cmentarz. Po wielu walkach z wieloma wampirami staje do ostatniej walki z Bodhi. Przed śmiercią wspomina ona jeszcze cós o tym, że król elfów nas okłamuje i doskonale zna Irenicusa. Po przebiciu kołkiem zwłok wampirzycy Imoen odzyskuje swoją duszę, a GB latarnię. Wraca więc do Elhana i przed oddaniem artefaktu rząda wyjaśnień. Król stwierdza, że ta afera z Irenicusem to wielki wstyd dla elfów i nie zamierza nic więcej mówić. Dodatkowych inforamcji udzieli kapłanka w Suldanesselar. Elhan teleporuje więc armię z drużyną GB do lasu Tethyr i używając lampy otwiera wejście do wielkiego drzewa. Suldanesselar stoi otworem, a w środku toczone są ciężkie walki ze sprzymierzeńcami Irenicusa (Trolle, Rakshasa, Golemy). Od uratowanej kapłanki Denimy GB dowiaduje się wreszcie, o co w tym wszystkim chodzi...

>>Irenicus i Bodhi byli elfami. Ten pierwszy był niewyobrażalnie potężnym magiem, a nawet królowa Ellesime spoglądała na niego ciepło. Bodhi była w rodzeństwie tą "niespokojną". Namówiła brata, aby spróbował wykorzystać moc Drzewa Życia, aby potęgą dorównać bogom. Nie udało się. Za zbrodnię zostali okrutnie ukarani - pozbawiono ich dusz i wygnano. Przestali należeć do rodu elfów. Bodhi przed klątwą uciekła w wampiryzm. Irenicus natomiast miał inny pomysł. Pragnął ukraść duszę kogoś innego. Idealnie nadawała się dusza dziecka Bhaala, czyli GB. Dlatego właśnie go porwał (ubocznym efektem utraty duszy przez BG jest pojawienie się Zabójcy). Po zdobyciu nowej, świerzej duszy Irenicus postanowił jeszcze raz dorwać się do Drzewa Życia...<<

GB dowiaduje się, że aby przerwać oblężenia musi znaleźć trzy artefakty (miecz, puchar i medalion) i umieścić je w światyni aby przywołać duchy lasu. Tak też robi i przyzwane duchy natychmiast eksterminują najeźdźców. Pozostaje Irenicus... Aby dostać się do niego, GB eliminuje trzy pasożyty z Drzewa Życia. Kiedy te tekże gryzą glabę, przychodzi czas na konfrontację. Irenicus wściekły za przerwanie zaklęcia atakuje GB, ale ostatecznie przegrywa. Coś poszło zbyt łatwo... W dodatku, gdzie nasza dusza? Nagle GB umiera! Dusza zamiast wrócić do ciała, ściągnęła je do Dziewięciu Piekieł. Przed ostatecznym spotkaniem z Irenicusem, GB musi poradzić sobie w pięciu próbach. Próba gniewu polega na tym, aby nie dać się sprowokować do ataku przez... Sarevoka. Podczas próby chciwości GB dostaje potężny miecz i, jeśli chce być dobry, musi go oddać dżinowi. Próba strachu polega na odmówieniu przyjęciu płaszcza ze skór nimf chroniącego przed strachem. Próba egoizmu jest ciekawa - demon porywa członka drużyny i GB musi decydować: poświęcić jego, czy częśc siebie. Ostatnia próba jest próbą dumy: demon mówi nam, że obok czai się potężny potwór, którego mamy zabić. Zadając mnóstwo pytań (czemu zasługuje na śmierć?) zniechęcamy demona. Otrzymawszy w ten sposób 5 łez Bhaala GB używa do otworzenia wielkich wrót (przy okazji dostaje POTĘŻNE bonusy). Czas na decydujące starcie z Irenicusem. Nasz przeciwnik zmienia się w Zabójcę (!) i przyzywa 4 potężne demony. Po krótszej lub dłuższej walce Irenicus przegrywa, GB odzyskuje duszę i wraca do życia. Zostaje oficjalnie Bohaterem Tethyr itp. Irenicus zaś (to outro jest świetne) zostaje na zawsze w piekle.

Wkrótce opiszę treść Tronu Bhaala. Tu dopiero akcja nabierze tempa...

PS. Wszystko pisałem z pamięci. Za ewentualne błędy przepraszam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym spytać jak kończy się gra zamieszczona na CD - Runaway.

Aha, może mi ktoś podać zakończenia Painkillera?? ( Nie Battle Out of Hell tylko podstawki )

Painkiller ponoć kończy się zabiciem samego Lucyfera. Tylko tylke wiem, ale to zawsze coś :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...