Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Black Shadow

League of Legends

Polecane posty

A ja sobie przerwę od Lol'a zrobiłem. Doszedłem do promo do br3 i jakoś nie mam ochoty go rozgrywać. Na pchlim targu kupiłem sobie TES IV Oblivion i mnie wciągnęła. Już wiem czemu Lol jest taki popularny u dzieci. Jaka róznica, jak przeciwnik w TES nosi zbroje i bije bronią to widać co ma na sobie i czym uderza, a w Lol'u? Nieważne jaki item kupisz wyglądasz tak samo, masz 3 BT dalej masz kuszę w ręce jak np. Vayne. Czuję, że potrzebowałem jakieś normalnej gry, w której więcej rzeczy ma sens. Taki trochę dziwny post, ale nie zastanawiało was to, że to trochę głupawe, że autoatacki i spelle przechodzą przez ściany? Albo, że jedne champy sobie mogą przeskoczyć przez ściany a inne nie (co czyni jedne OP, a drugie useless). Mechanika i fizyka w Lol'u są takie głupie, jakby się nad tym dobrze zastanowić. Przypomina mi się Tibia, gdzie moim marzeniem było kliknąć na inną postać i mieć info co ma na sobie, bo przecież jak się na kogoś patrzysz to widzisz jaką ma tarczę itd., a tam podawany był tylko lvl postaci i jaką ma klasę. Nie macie wrażenia, że Lol jest sztuczny? Przecież to gra fantasy, a jednak TES tez jest fantasy, a jest bardziej realistyczny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KWASNY

Chciałbym zauważyć, że to nie RIOT zarządza Gareną. xD Także oni nie mają tu nic do gadania. ;]

Zapowiedź nowego bohatera NAD KTÓRYM DOPIERO RUSZYŁY PRACE. Także nie należy się spodziewać go w najbliższej przyszłości. Jeszcze dużo prac minie, zanim ten bohater się pojawi.

http://forums.eune.l...ad.php?t=620120

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze długo czasu minie zanim wyjdzie . Pamiętam jak zapowiedzieli Wukonga ,to sporo kazali na niego czekać .

Co do tej promocji przydałyby się takie na innych serwerach nie tylko tam . Na święta i tak znowu w obrocie będą klasyczne skórki jak co roku .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@enderczek

tym postem pokazałeś, że totalnie nie rozumiesz lola i dzieckiem jesteś Ty. Co to za porównania do Obliviona? Dwie różne bajki, dwa różne style gry, dwa gatunki gier itd. To jak porównywać samochód do samolotu. Lol nigdy nie miał być realistyczny więc nie wiem o co ten płacz.

Druga sprawa jest taka, że Oblvion to słabizna i upadek serii TES.

Co do nowego bohatera, to już od jakiegoś tygodnia było znane jego imię, ale domysły kim będzie szły raczej w stronę jakiego Yi. Tutaj jednak mamy tego dawno zapowiedzianego maga wiatru! I bardzo mi się podobają takie potworowe champy, więc jak dla mnie instabuy bez względu na to co będzie sobą prezentować:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Well, Oblivion może sobie pozwolić na pokazanie wizualne co ma jaka postać bo nie ma jednego słusznego wyglądu każdej postaci. Vayne to babeczka z wielką kuszą na plecach, małą na nadgarstkach, płaszczem i okularami. Jej skórki to tylko warianty tego zestawu. W Oblivionie dodatkowo nie widzisz jakie konkretnie właściwości ma ekwipunek wroga i co ma w kieszeni. W LoLu to inna sprawa bo możesz przecież kupić dokładnie taki sam zestaw jak przeciwnik. Obojętnie czym grasz i czym jest przeciwnik, nawet możesz sobie kupić IE na Taricu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ao Shin przypomina troche postać z innej gry moba zobaczy się jakie będzie miał umiejętności. Jakoś nie specjalnie interesuje mnie ta postać może właśnie dlatego że widziałem prawie identyczną postać już w innej grze typu moba. Niby po Garenie revork ma przejść WW wiadomo może czy to będzie revork tylko graficzny czy może ogólny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydalby mu się i taki taki;) bo jednak trochę odstaje, a jeśli pójdzie do jungli (a to jungler podobno) to już w ogóle widzi plecy pozostałych leśników.

@Up

no tak bohater inspirowany smokiem z chińskiej mitologii jest podobny do innego bohatera inspirowanego smokiem z chińskiej mitologii;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie do końca rozumiem system spadania z ligi. Po osiągnięciu 0 punktów następny mecz, który się przegra wyklucza nas z danej dywizji? Przynajmniej tak było zawsze w moim przypadku. Ostatnio mam czarną serie i z 98 punktów spadłem do 0 i przegrałem następny mecz i natychmiastowo zleciałem dywizje niżej. Mój znajomy zaś ma u siebie 0 punktów, przegrał z 5 meczy pod rząd i nadal nie spadł, to o co tu chodzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce wyjść z niższych lig to niech się nie bawi w granie zespołowo. Grałem ostatnio tankami/supportami i to jest zwyczajny bezsens, Rozwala mnie jak ktoś bierze Lux jako first pick po czym zostaje skontrowany przez Zeda 1/7 i ma do mnie pretensje, ale jeszcze lepsze jest gdy sytuacja jest odwrotna i to mój Zed jest bity przez Lux. Ludzie narzekaja na brąz w którym w sumie nie byłem ale srebro jest jeszcze gorsze. Dostać 2 razy? Mogę zrozumieć, ale jak w każdym meczu ktoś dostaje 0/5 czy więcej i dalej próbuje każdego samemu porobić to witki opadają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz żaden w serii 12 meczy? Gram zespołowo, wygląda na to że jako jedyny, grając supportem kupuje tylko sightstone i mase wardów, świeci się po pół mapy. Support może być op, problem jest w tym że gdy dam 4 kille matołowi to on dalej będzie matołem. Jeżeli ktoś ma 100 hp i leci do przodu żeby zdjąć przeciwnika z taką samą ilością hp gdy ja jestem to w stanie zrobić nie ginąc to pewnie ok, moja wina.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy dzięki treningowi i radą lepszych graczy wyszedł z brązu III do gold I w miesiąc. Bez niczyjej pomocy grał sam wszystkie mecze i przede wszystkim na pozycji supporta. Więc da się wyjść nawet na takiej pozycji jak support jeśli ma się odpowiednie umiejętności to nawet support potrafi prowadzić drużynę do wygranej. Nie ma co się poddawać wystarczy, skupić się na swoich umiejętnościach potrenować i zgrać się z resztą teamu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co próbować wybić sie z ligi bez odrobiny współpracy w drużynie, sam akurat kolege z brązu wyciągam i zazwyczaj wygląda to tak że przy statach 3/x/x gdy idzie mi dobrze zwyczajnie kille oddaje, pomaga to innym nadrobić i samemu nie zostaje nukowany w sekunde :D a co do gry supportem to fakt, latwiej jest jak ma się obcykanego carry, co żadko się zdarza na bronzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz żaden w serii 12 meczy? Gram zespołowo, wygląda na to że jako jedyny, grając supportem kupuje tylko sightstone i mase wardów, świeci się po pół mapy. Support może być op, problem jest w tym że gdy dam 4 kille matołowi to on dalej będzie matołem. Jeżeli ktoś ma 100 hp i leci do przodu żeby zdjąć przeciwnika z taką samą ilością hp gdy ja jestem to w stanie zrobić nie ginąc to pewnie ok, moja wina.

A może po prostu grasz słabo? Albo inaczej, grasz na takim poziomie na jakim jesteś? Kazdy z nas przegrywa mecze, każdy trafia na afkerów, czy ludzi którzy nie ogarniają zasad lola tylko co z tego? Oczywiście to frustrujące ale jeśli poraz enty nie możesz się wybić to znaczy, że z Tobą jednak coś jest nie tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz enty, fajnie sobie historyjki dorabiać ale szkoda że rzadko kiedy mają coś wspólnego z rzeczywistością, to nie dr House :D Dotychczas piąłem się w górę, nie powiesz mi że nagle między 4 a 3 dywizją jest taka różnica, skoro nadal gram ze srebrnymi. Jeżeli w drużynie nie ma dla kogo tankować czy supportować to się to zwyczajnie nie opłaca, niestety takich rzeczy dowiaduje się dopiero pod koniec gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne historyjki to jednak Ty opowiadasz. Przejrzyj sobie fora o lolu czy nawet poprzednie tematy. Takich opowieści jest mnóstwo! Wszyscy lamią, ja gram dobrze i nie wychodze. No system się uwziął na Ciebie i specjalnie dobiera Ci takich graczy.

Odpowiedź jest taka, jesteś w takiej dywizji na którą zasługujesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, czy to

Odpowiedź jest taka, jesteś w takiej dywizji na którą zasługujesz.

się zawsze sprawdza, bo może kolega lech8 naprawdę ma pecha. Teraz może powiecie, że to ja jestem słaby i w sumie ja się za takiego też uważam, ale z ostatnich 15 gier rankingowych wygrałem może 3. Przez te 15 gier nigdy, nie było afk-a w drugim teamie, w moim był może z 5 razy plus to co ludzie flamowali "i go afk". Nigdy przez te 15 gier nie nafeedowałem na linii, większość wygrałem, ale co z tego, gdy ktoś inny w 6 minut ma już 3 deady i tak to leci dalej, mimo usilnej pomocy kogoś innego w tym mojej? Nigdy nie wyszedłem z gry, tymbardziej rankingowej, kiedyś może gdzieś tam na normalu mi prąd wywaliło i to był powód dla którego opuściłem mecz, nigdy nikogo nie wyzywałem, nigdy nie trollowałem, a i tak mi daje prawie w każdej grze typa, który nie ułoży zdania bez przekleństwa, jest afk etc, ale teraz już mnie to jakoś nie robi, trzeba do tego podchodzić z dystansem i olewać i piąć się mimo to do przodu, bez spinania się :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...