Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marek Lenc

Inne rysunki

Polecane posty

Gość SunsetOfBelchatow

Masz doskonałe poczucie humoru, czego wielokrotnie dowodziłeś na łamach CDA. Tutaj widać, że jest ono również wszechstronne. Najbardziej podoba mi się rysunek z dziadkiem i nową gumką. Dwóch jednak nie zrozumiałem, myślałem nad nimi trochę, ale poddaję się. Chodzi mi o obrazek z owadami (biedronka i stonka?) oraz tego z kłębkami. Nie moge wyłapać puenty. Gdybyś mógł rozjaśnić... Wiem że dowcip traci podczas tłumaczenia, ale...

Po krótkim zastanowieniu, gdybyś objaśnił też ten z babka czyszczącą podłogę, bo mam wątpliwości.

Reszta rysunków bez zarzutu, rewelacyjne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne rysunki, szczególnie ten z balonikami.

Widze, że po zamknięciu bloga szuka Pan nowych miejsc gdzie można pokazać swój talent .

Nie tyle nowych miejsc (wystarczyłoby jedno- samodzielna, autorska strona), co wykorzystanie potencjału ?starych?. Strona FA w pełni się nadaje aby pokazać Wam to, co w CDA się nie zmieściło/nie poszło oraz to, czego w CDA nie zobaczycie ;) Pomysł, mam nadzieję, dobry ;).
Świetny temat takie oderwanie od szarości :D forum.
Iii tam, ja ustawiłem sobie na widok tradycyjny ;)

Nie moge wyłapać puenty. Gdybyś mógł rozjaśnić... Wiem że dowcip traci podczas tłumaczenia, ale...

Po krótkim zastanowieniu, gdybyś objaśnił też ten z babka czyszczącą podłogę, bo mam wątpliwości.

To trochę dla mnie krępujące tłumaczyć sens własnych prac. Jeśli nie rozbawią nikogo- widocznie są za słabe.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... Czy wspominałem kiedyś, że takie rysunki są najlepsze i zdecydowanie przewyższają paski tematyczne z bohaterami? Pewnie nie raz na śp. blogu, lecz nie zaszkodzi napisać kolejny raz. ;)
fearon, jak na razie tylko Ty i ja tak uważamy (na marginesie: dzięki za wsparcie ;)). Serie mają to do siebie, że wałkują pewien temat, a tu- pełna dowolność! Pozdrawiam!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podobają takie dowolne rysunki. Idziesz ulicą, coś Cię rozbawi, to po prostu to rysujesz, nie musisz rozmyślać, jak tu wepchnąć Klarę czy innego Siepacza. Co do rysunków, to są fajne i zabawne, ale czy część z nich, nie pojawiła się już na blogu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fearon, jak na razie tylko Ty i ja tak uważamy

Będzie krótko: nie uwierzę.

Wytłumaczenie poniżej (do którego zostałem ewidentnie sprowokowany ;)):

Serie mają to do siebie, że wałkują pewien temat, a tu- pełna dowolność!

I to jest jednym z największych plusów. Zero ograniczeń odnośnie tematów prac, pełna swoboda w wykonaniu i to, co w nich najbardziej uwielbiam: zwariowane i nieco abstrakcyjne poczucie humoru. Ograniczenie do tematycznych pasków, ogranicza nieco poziom humoru, tu natomiast objawia się kwintesencja twórczości. Najbardziej widać to po mej reakcji na każdy z rysunków: o ile przygody Klary i reszty wywołują u mnie uśmiech, tak przy każdym z tych obrazków zaliczyłem coś, co nastoletni gracze MMO nazywają "rotflem" (czy jakoś tak... ;)). Nawet mimo tego, że każdy z zaprezentowanych tu rysunków widziałem wcześniej.

Podsumowując: nigdy nie uwierzę, że jeno dwie osoby uważają te obrazki za lepsze... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SunsetOfBelchatow

Kurcze, jaki ja głupi jestem. Widocznie miałem zaćmienie umysłowe. Teraz spojrzałem jeszcze raz i wszystko załapałem. I uśmiałem się od nowa z poprzednich rysunków. Ja też zgadzam się z wami, że taka dowolność w wyborze tematu jest lepsza niż "tylko Klara i Klara". Tak jak jest w opisie. Nie samą Klarą się żyje. Widzisz, fearon ma rację że nie wierzy, nie tylko wy dwaj tak uważacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łojojoj!!! Marek Lenc się wysilił(???) xD Cociaż większość znam już z "Arxhiwum X" oraz z AR ;)) Moim zdaniem przydały by Ci się nowe pomysly... ;p Chętnie obejrzałbym sobie Klare i Siekacza oraz Klare i Zygmunta. Wiem wiem, w komiksach o Klarze liczy się zwięzłość ale czytelnicy uwielbają je czytać (taaa) xD Pozdrawiam całą redakcję!!

PS. Qn'ik widzialem twój list w AR 11/97.... A Mr.Jedi wymawia się nie Kompstruncziwadze tylko: MONSTRUM NA WADZE!!! ;DDD

PSX. Po ile macie lat?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to trochę głupie :D

Może by Marek zrobił jakiś rysunek, z pustymi chmurkami, a my byśmy nadali odpowednie słowa :D do prezentowanego rysunku.

To wcale nie takie głupie, sam też o tym ostatnio myślałem. Wariacje tego (tych) pomysłu (ów) zobaczycie już wkrótce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...