• Announcements

• wies.niak

Opinie o kupujących i sprzedających   03/23/2016

Od pewnego czasu istnieje na forum temat poświęcony osobom, które dokonały transakcji w naszym forumowym targowisku -> http://forum.cdaction.pl/Opinie-o-kupujacy...ych-t24457.html. Jeśli jesteś osobą kupującą i chcesz sprawdzić opinię osoby sprzedającej albo coś sprzedajesz i interesuje Cię opinia potencjalnego kupca, odwiedź tytułowy temat i sprawdź - być może taka osoba już brała udział w transakcjach i ma wystawione komentarze. Jeśli zakończyłeś transakcję, Ciebie również zapraszamy do wspomnianego tematu i prosimy o Twoją opinię na temat osoby, z którą handlowałeś.
    • mateusz(stefan)

!!! UWAGA OSZUŚCI !!!   03/23/2016

W ostatnim czasie na Forum Actionum pojawiło się wiele oszustów, którzy sprytnie naciągają bądź wyłudzają towary od klientów. Administracja forum w trosce o bezpieczeństwo użytkowników prosi o zachowanie szczególnej ostrożności przy dokonywaniu zakupów i przestrzega przede wszystkim przed: 1. aukcjami użytkowników, którzy mają 1 post lub niewiele więcej 2. aukcjami osób niesprawdzonych lub nie cieszących się dobrą opinią (wiele zanotowanych negatywów bądź brak pozytywów) 3. Osobami proponującymi, że doładujecie im konto telefoniczne, a one wyślą grę. W przypadku, gdy dokonujecie transakcji z użytkownikiem odznaczającymi się wyżej wymienionymi cechami, dobrze upewnijcie się czy produkt będący przedmiotem aukcji istnieje (wystarczy zdjęcie, a w tle odpowiednia kartka z podpisem). Poproście również o dane kontrahenta, by można było się z nim skontaktować i zminimalizować szansę na padnięcie ofiarą oszustwa. Jeżeli to możliwe, korzystajcie z przesyłki za pobraniem ewentualnie kontaktu osobistego, gdzie można obejrzeć zakup i stwierdzić czy właśnie to zamawialiśmy. Jeśli padliście ofiarą oszustwa natychmiast zgłoście to na policję. My mamy związane ręce, ale uprawniony do tego organ ścigania może Wam pomóc. Pamiętajcie również, że redakcja jaki i administracja forum nie ponoszą odpowiedzialności za transakcje znajdujące się w targowisku, dlatego dobrze zadbajcie o własny zakup.
    • wies.niak

Regulamin [Aktualizacja: 07-07-2013]   03/24/2016

I Nadrzędnym regulaminem jest Regulamin Forum Actionum, który można znaleźć w tym miejscu. II Każdy nowy temat, nim ujrzy światło dzienne, będzie wymagał zaakceptowania przez moderatora. III Z Targowiska będą usuwane następujące ogłoszenia, a ich autorzy zostaną upomniani: oferty sprzedaży kont w takich usługach jak Steam, Origin, Xbox Live itp., jeśli regulamin tych usług zabrania handlu nimi oferty handlu samymi kluczami Game for Windows Live. Jako, że regulamin tej usługi nie przewiduje możliwości legalnego pobrania gier drogą cyfrową, dozwolone jest handlowanie nimi jedynie w połączeniu z płytą z grą żebractwo i prośby o pieniądze. Niedozwolone jest nawet proszenie o niewielkie kwoty, np. o resztki z PaySafeCard tematy typowo komercyjne (Jesteś firmą? Zapraszamy na http://www.reklama.bauer.pl) oferty sprzedaży kont, złota, przedmiotów, postaci itd. w grach MMO (obchodzenie tego zakazu poprzez "sprzedawanie czasu poświęconego na grę" i podobne fortele będzie traktowane ostrzej jako próba ominięcia regulaminu) reklamy ofert spoza Targowiska (np. aukcji internetowej z Allegro, bądź GameTrade) reklamy forów, stron internetowych, serwisów itp.
      Dozwolone są jednak nabory moderatorów i redaktorów na strony niekomercyjne. oferty sprzedaży konsol "przerobionych" lub z tzw. "przeróbką" / "reflashem" / "modem" / "modchipem" / etc.   IV Za założenie tematów naruszających prawo natychmiastowo wystawiane będzie ostrzeżenie. Przede wszystkim karane będzie naruszanie praw autorskich. V Za ignorowanie uwag moderatora i zakładanie wielu niepoprawnych tematów może zostać wystawione ostrzeżenie, a w razie recydywy - urlop. Nie lubimy strzępić sobie języka. VI Jeśli ktoś chce sprzedać więcej niż jeden towar jednego typu (gry, części do komputera, książki, etc.), to lepiej, aby założył jeden temat z całością, niż kilka oferujących pojedyncze towary. Moderacja może scalać lub kasować tematy tworzone ponad normę. W takim przypadku autor tych tematów otrzyma stosowną wiadomość na PW. W przypadku recydywy zostanie potraktowany jako osoba ignorująca uwagi moderatora (a co za to grozi - patrz wyżej). VII Wszelkie próby oszustwa - wyłudzanie pieniędzy, sprzedaż używanych kluczy itp. - karane będą banem bez możliwości powrotu. W przypadku zgłoszenia przez poszkodowanego sprawy na policję, dane oszusta będą udostępnione organom ścigania. VIII Zezwalamy na podbijanie swojego tematu raz na 7 dni. Temat założony pierwszego dnia miesiąca może zostać podbity dopiero dnia ósmego, a założony dnia 16. również tydzień później, czyli 23. Czas liczy się od ostatniego postu (czyjegokolwiek autorstwa) w temacie. Osoby, które będą naruszały powyższe terminy ignorując upomnienia moderatorów otrzymają ostrzeżenia.
Sign in to follow this  
Followers 0
suchykiller

KLUCZE I GIFTY STEAM

72 posts in this topic

Posiadam na wymianę następujące gry. Wyznaję zasadę klucz za klucz (humble gift to również klucz) gift za gift. Jeżeli masz coś do zaoferowania czego jeszcze nie posiadam to jest bardzo prawdopodobne, że się wymienimy. Oferty składać tutaj w temacie. Finalizacja na PW albo przez steam.

KLUCZE STEAM:

- Pacific Storm

- Shank 2

- Thomas Was Alone

- Cthulhu Saves the World

- Cthulhu Saves the World

- Command & Conquer: Red Alert 3 - Uprising Steam Key

- The Showdown Effect

- Alien Hallway

- Alien Shooter

- Zombie Shooter

- Vessel

- Mafia 2

- Men of War Red Tide

- REIGN conflict of nations

- little farm

STEAM HUMBLE GIFT:

- Little Inferno

- Magicka + 2 DLC

STEAM GIFT:

- Super Sanctum TD

- Arma combat operation

- RIP Trilogy

- Alan Wake's American Nightmare

- The Witcher - Enhanced Edition

- Tom Clansy's Splinter Cell

- Faerie Solitaire

- Bad Rats

- Bad Rats

- Natural Selection 2

- Time Gentelman please + Ben there, Dan That

- PixelJunk

- Shadowgrounds

- Race The WTCC Game + Caterham Expansion

- Arena Wars 2

- AERENA - Clash of champions

- Tank Universal

- Takedown - Red Sabre

- Takedown - Red Sabre

- Nail'd

- Action indie pack ( Larva Mortus, Penguins Arena: Sedna's World, RIP - Trilogy?, Space Trader: Merchant Marine, Tank Universal)

- DLC Just Cause 2: monster truck

- DLC Just Cause 2: Agency Hovercraft

- DLC Hamilton's Great Adventure: Retro Fever

- DLC Gotham City Impostors support item pack - starter

- DLC Darksiders 2 - Rusanov's Axe

- DLC Darksiders 2 - Mace Maximus

- DLC Darksiders 2 - Van Der Schmash Hammer

- DLC Gotham City Premium Card Pack 2

- SOUNDTRACK - the blinding of Isaac

Edited by suchykiller
2

podbijam zakaz.gif

i dodaję:

- Theatre of War

- Europa Universalis 3 Complete Steam Key

- The Showdown Effect Steam Key

Edited by suchykiller
0

Anomaly: Warzone Earth za Dogfight 1942?

Jakbyś chciał się wymienić to mam przed wymianą jeden warunek.

Klucz wysyłasz pierwszy z racji tego, że nie widzę, żebyś miał jakieś pozytywne komentarze (jeśli masz to podaj linki) i mało postów.

Byłem już oszukany i nie chcę, żeby to się powtórzyło. ;)

0

dodaję

Zombie Driver

Serious Sam HD: The First Encounter

Serious Sam HD: The Second Encounter

Alien Hallway

Alien Shooter

Alien Shooter 2: Conscription

Alien Shooter 2: Reloaded

Zombie Shooter

Zombie Shooter 2

Edited by suchykiller
0

dead island i might and magic clash of heroes za pakiet serious sama?

Z chęcią mimo że poosiadam już dead island. Odezwij się na steam jak jesteś nadal zainteresowany: nick na steam suchykiller

Europa Universalis 3 Complete za Brutal Legend?

W prawdzie też mam już brutala ale mogę się zamienić, aktywuje go na koncie mojego brata. Odezwij się na steam: suchykiller

Do listy dodaję grę

- Sanctum

- Vessel

- King's Bounty: The Legend

Edited by suchykiller
0

ile za showdown effect?

Zaproponuj jakąś grę na steam, jeśli chcesz kupić showdown effect to również zaproponuj cenę.

interesuję cię coś z mojego tematu http://forum.cdactio...opic=231544&hl= ?

Ewentualnie bundle Egosoft bo w sumie go nie kupiłem. Ale zależy co chcesz w zamian.

0

podbijam. Dodam że interesują mnie simsy 3 z dodatkami które były w origin bundle. Istnieje nawet opcja kupna. Jeżeli ktoś ma ciekawą ofertę to proszę pisać

0

podbijam i dodaję

DLC Clash of Heroes jestem legendą

Mafia II

Civilization V

0

Podbijam i dodaję:

Men of War Red Tide

REIGN conflict of nations

Rochard: Hard Times

0

podbijam i aktualizuje listę, nie mam dużych wymagań. PISAĆ ludzie pisać

0

Mam Guardians of the Middle Earth i chciałbym EU3.

0

Cześć, interesują mnie te gry:

Steam:

Mafia II

Crysis 2 Maximum Edition

w zamian oferuje pozostałości z bundlii:

A New Beginning - Final Cut

Lucius

Batman: Arkham Asylum GOTY

F.E.A.R. 2: Project Origin

F.E.A.R. 3

Edna & Harvey: Harvey's New Eyes

The Lord of the Rings: War in the North

The Ship

Batman?: Arkham Origins DLC

jak cos daj znć :)

0

Mam Guardians of the Middle Earth i chciałbym EU3.

Zamienione ;) dzięki za transakcje

Cześć, interesują mnie te gry:

Steam:

Mafia II

Crysis 2 Maximum Edition

w zamian oferuje pozostałości z bundlii:

A New Beginning - Final Cut

Lucius

Batman: Arkham Asylum GOTY

F.E.A.R. 2: Project Origin

F.E.A.R. 3

Edna & Harvey: Harvey's New Eyes

The Lord of the Rings: War in the North

The Ship

Batman?: Arkham Origins DLC

jak cos daj znć smile_prosty.gif

Niestety wszystko posiadam oprócz 2 pozycji które wogóle mnie nie interesują. Jeśli masz coś innego to chętnie pozbędę się Mafii 2

0

podbijam i proszę o zmianę tematu na: Klucze STEAM, ORIGIN, UPLAY, DESURA oraz INNE na wymianę.

0

Wziąłem 2 i 3 klucz na desurę, reszta już wykorzystana, dzięki.

0

dawno na forum nie wchodziłem i przepraszam za brak odpowiedzi, ale jeśli dalej interesuje Cię might and magic i dead island za pakiet serious sama to zaakceptuj zapro na steam.

0

dawno na forum nie wchodziłem i przepraszam za brak odpowiedzi, ale jeśli dalej interesuje Cię might and magic i dead island za pakiet serious sama to zaakceptuj zapro na steam.

Dzięki za szybką wymianę

Coś z mojego tematu w zamian za Zombie Driver? Rozumiem, że to wersja HD?

Chętnie wezmę Dungeonland za Zombie Driver. Nie wiedziałem że jest inna wersja niż HD ale nie dam Ci 100% pewności że to jest właśnie taka wersja bo kod był dodany do pewnej gazety więc go wyciąłem a gazetkę już dawno wyrzuciłem. Jeśli chcesz to mogę się zamienić

0

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.