Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marek Lenc

AR- niewykorzystane rysunki

Polecane posty

Najlepszy jest nr.3 i ostatni (nr.5), choć także mnie rozbawił ten o tym, że "Co by było gdyby... CDA kosztowało 50zł" (:P) - odnosi się on do propozycji pomysłu, że pełniaki miałyby być na Blue-Rayu. Szkoda, że tu tak mało jest rysunków, lecz jak w CDA jest ich więcej, to znaczy się, że jest progres! :) I oto chodzi!

A i rysunek Otisa w najnowszym CDA (tym 4/2011) o lordzie Diablo mnie TOTALNIE ROZWALIŁ :cat2: - A jak Otis perfekcyjnie narysował lorda Diablo - cud i miód! Serio. Gratulacje dla Niego, że robi tak rewelacyjne rysunki (muszę Go poprosić o tapetkę z Diablo ;)). A co współpracy Otisa z Tobą Marku, to róbcie to śmiało - na pewno super wyjdzie... chciałbym zobaczyć, jak Otis Sobie wyobraża Ciebie Marku... A niech Cię narysuje w tym Tipsomaniaku czy gdzieś się tym pochwali na Swoich komiksowych blogach na bloggerze... Jestem bardzo ciekaw, jak Mu to by wyszło... ;] ;>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę Marku, że zrealizowałeś mą "prośbę"... :) (po części, bo tylko coś tam wspomniałem o Twoim blogu na bloggerze... ;)). W takim sensie, że niewykorzystane rysunki z AR trafiają nie tutaj już a tam, na bloggera... Fajnie nawet ale nie wiem czy ktoś klika w te linki i odwiedza Twój blog... pewnie tak ale tutaj jeszcze ktoś zostawił komentarz a tam, to nikt nawet niczego nie napisze... - wiem, że liczy się zainteresowanie blogiem itd. ale... jednak bądź co bądź chyba Ci Marku, brakuje jakiegoś fajnego komentarza od fana tak od czasu do czasu, nie? :/ (już nawet nie chodzi o AR ale ogólnie tak o...)

P.S. - mam jedno pytanko ale to w innym temacie zadam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś byłem bardzo łasy na komentarze- zawsze mnie ciekawiło, co sądzi ten, który patrzy na zapełnioną przeze mnie kartkę z tego innego kąta. Niestety, widzowie (czytelnicy, fani, antyfani...) niechętnie dzielą się swoim cennym darem- są za leniwi, zbyto obojętni, myślą, że wszystko im się należy za darmo :P). Przeniesienie rysunków na blogspot to ciągle dobry pomysł- chciałbym, aby wszyscy odwiedzający poznali każda stronę mojej twórczości. Nie chcę dzielić czytelników na tych, którzy lubią Klarę, AR, ilustracje czy serie o Rufusie (do takich projektów musiałbym mieć kilka blogów, strasznie czasochłonne zajęcie). Do blogu na FA nadal mam sentyment, ale nie widzę pomysłu na jego dalsze utrzymywanie (bo chyba tam nie będę prowadzić kalamburów).

Tu umieszczam linki informacyjnie- zainteresowany kliknie, skomentuje tu, bądź tam, jeżeli tylko zechce...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...