Marek Lenc

AR- niewykorzystane rysunki

484 postów w tym temacie

Dialogi gra-dziewczyna chyba najlepsze. Wydaje mi się, że coś podobnego ze Smugglerem już było. Może to Déj? vu ;)

0

AR 2/2011

W piśmie tylko 4 rysunki. Co się dzieje :co: ?

post-6062-1295540524_thumb.png

post-6062-1295540529_thumb.png

post-6062-1295540534_thumb.png

post-6062-1295540539_thumb.png

post-6062-1295540544_thumb.png

post-6062-1295540549_thumb.png

post-6062-1295540554_thumb.png

post-6062-1295540561_thumb.png

post-6062-1295540571_thumb.png

post-6062-1295540575_thumb.png

post-6062-1295540582_thumb.png

post-6062-1295540587_thumb.png

post-6062-1295540592_thumb.png

post-6062-1295540596_thumb.png

post-6062-1295540601_thumb.png

post-6062-1295540606_thumb.png

0

Jak zawsze fajnie. :) Najbardziej mnie rozwalił obrazek nr. 4 (licząc od góry w pierwszym rzędzie) - Najlepszy tekst Klary i Pinokia xD. Prócz tego spodobały mi się także: nr. 14 o gorszących poleceniach/komendach w grach - ja bym dodał np. "wyrzuć - nie śmieć na ulicy!" czy jak są komendy w drużynie w multi np. "mów" czy "rozmawiaj" to by było "mów - przestań spamować!" czy coś w tym stylu. No i jeszcze 5 ostatnich mi się spodobało. Zaciekawił mnie natomiast rysunek o tym, że Błażej Wiśniewski mógłby lepiej/ładniej narysować Klarę - czyżby jakaś autokrytyka u Ciebie, Marku się pojawiła? ;):cat2::rolleyes: ^^

Edytowane przez HacKNSlasHMonsteR21
0

Zaciekawił mnie natomiast rysunek o tym, że Błażej Wiśniewski mógłby lepiej/ładniej narysować Klarę - czyżby jakaś autokrytyka u Ciebie, Marku się pojawiła? ;):cat2::rolleyes: ^^
Nie, skądże ;) Sam jestem ciekaw jak inni rysownicy przedstawiliby Klarę ;)
0

Wszystkie rysunki są kapitalne, nie sposób wybrać najlepszego. ;) Szkoda, że tak mało ich w piśmie...

0

Rysunki naprawdę świetne. Wielka szkoda, że nie znalazły się w CDA. Zgodzę się z HacKNSlasHMonsteR21, rysunki nr 4 i 14 najlepsze;)

0

Dwa ostatnie mnie rozwaliły.Panie Marku, dziękuję za te chwile radości.Swoją drogą, dlaczego na łamach CDA nie znajduje się więcej rysunków?Nie mówię, że od razu wszystkie, ale dwa, trzy.

0

Nie mam pojęcia. Od kilku miesięcy ilość rysunków w "AR" dramatycznie spadła, choć powstaje ich standardowa ilość.

0

Raczysz panie Marku żartować? Przecież AR się zmniejszyło, więc obrazków wchodzi mniej...

Również myślimy, że dwa ostatnie są najlepsze ;]

0

Ostatni wymiata, świetny pomysł :)

0

Ostatni rysunek jest po prostu świetny.

0

Heh no rzeczywiście ostatni świetny.... Trzeba zrobić oddzielny dział w piśmie dla tych rysunków :D

0

Wszystkie super. Choć najbardziej mnie rozśmieszył ten 11 o "pełniakach" w CDA. Jakość "pełniaka" zależna od zawartości - jak w kiełbasie, przy dobrej cenie, to i kiszka jest "dobrze" napchana, choć ta na końcu po prawej, co wisi, to taka pół-krakowska i pół-kaszanka jednocześnie. Ciekawe czy co trzeci, co trzeci "pełniak" w CDA, jest w tym "typem" kiełbasy. :cat2: Tak to jeszcze mnie rozbawił ten z wymaganiami gier oschoolowych - to pasuje pod to, ile teraz te bardzo stare gry wymagają miejsca na dysku twardym czy ile trzeba się "nakombinować" by gra poprawnie działała na najnowszym OS-ie - przykład: Diablo I na Windowsa 7 - (prawie) niemożliwość, by zadziałała dobrze. Albo pojemność dysku - kiedyś wystarczyło o jakieś kilkaset MB mniej pojemności niż dzisiaj - np. Gothic II - 3GB pojemności na dysku, Gothic I, Thief I - 1,1GB, Thief II: 2,1 GB, Thief III: 2,4GB - porównanie z Half-Lifem I: 400MB. No cóż... takie czasy... to wszystko wina tej "mani" 3D :P - pojemność starych gier się powiększyła 3-krotnie a grafika ta sama... :cat2: Dlatego też mi się spodobał pierwszy obrazek, który porównuje l.klatek FPS - idealny przykład złej optymalizacji gier. :cat2:

@MarcinCallOfCthulhu - zgadzam się z Tobą.

P.S - No i 12-ty obrazek "wymiata" - Pasuje mi pod zdanie: "Life is brutal. Twoja dziewczyna bardziej" (wzorując się na tym Ghosta z adminem). :P Ałłaa... xD

0

Spoko rysunki. Rozśmieszyły mnie :)

0

Rysunki genialne. Tylko żal, że tak mało ich w piśmie. :(

0

Hueh Hueh Muszę przyznać (I to szczerze) że komiksy świetne! Szczególnie pierwszy. Dobra robota, ale fajnie że tak mało tutaj a więcej w piśmie ^^

PS: Otis napisał że nie ma nic przeciwko pracowaniu z Tobą przy Tipsomaniaku (o ile dobrze pamiętam) ^^ To by była bomba zobaczyć dwóch tak wspaniałych rysowników ^^

0

Kapitalne rysunki.Przepraszam, że to powiem, ale... kocham Cię. :wub:

PS Co sądzisz o pomyśle Tipsomaniaka opisującego redaktorów i ich pracę przy pomocy Twoich rysunków?Zobaczyć Smuga kreślonego Twoją prawicą:bezcenne. :smile:

0

Hueh Hueh Muszę przyznać (I to szczerze) że komiksy świetne! Szczególnie pierwszy. Dobra robota, ale fajnie że tak mało tutaj a więcej w piśmie ^^

No, sam się zdziwiłem. Inna sprawa, że tym razem materiał był trudniejszy niż zawsze do zilustrowania...

PS: Otis napisał że nie ma nic przeciwko pracowaniu z Tobą przy Tipsomaniaku (o ile dobrze pamiętam) ^^ To by była bomba zobaczyć dwóch tak wspaniałych rysowników ^^
Gdzie? Jak zawsze nic nie wiem. Zarzuć linkiem.

Edit: OK, znalazłem.

0

jak zawsze, good job. muszę przyznać, że rzeczywiście, ilość tych prześwietnych rysunków w AR zdaje się być gatunkiem zagrożonym... szkoda. każdy z tych komiksów po prostu nie może być lepszy :) DZIĘ-KU-JE-MY! :D

0

Kapitalne rysunki.Przepraszam, że to powiem, ale... kocham Cię. :wub:

Dobra, dobra :icon_mrgreen: ...

PS Co sądzisz o pomyśle Tipsomaniaka opisującego redaktorów i ich pracę przy pomocy Twoich rysunków?Zobaczyć Smuga kreślonego Twoją prawicą:bezcenne. :smile:
Hm, to by było trudne, bo nie widziałem ich przy pracy, tzn. zbyt długo. Odwiedziłem redakcję 2-3 razy, to za mało by się przyjrzeć ich pracy.

jak zawsze, good job. muszę przyznać, że rzeczywiście, ilość tych prześwietnych rysunków w AR zdaje się być gatunkiem zagrożonym... szkoda. każdy z tych komiksów po prostu nie może być lepszy :) DZIĘ-KU-JE-MY! :D

Nie, tym razem powstało mało rysunków. W pierwszej chwili, gdy przeczytałem doca z materiałem pomyślałem, aby wcale tego nie ilustrować (w końcu była zasada, że się oddaje łamy czytelnikom).

0

TUTAJ! Proszę :D Post Otis'a. Kurczę to by było coś. ^^
0

TUTAJ! Proszę :D Post Otis'a. Kurczę to by było coś. ^^

No proszę, wola jest, czas na jakiś pomysł :)

Z Otisem dane mi było już współpracować (klik, klik!), warto sobie odświeżyć ten kontakt ;)

0

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.