Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marek Lenc

AR- niewykorzystane rysunki

Polecane posty

Dwa ostatnie mnie rozwaliły.Panie Marku, dziękuję za te chwile radości.Swoją drogą, dlaczego na łamach CDA nie znajduje się więcej rysunków?Nie mówię, że od razu wszystkie, ale dwa, trzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie super. Choć najbardziej mnie rozśmieszył ten 11 o "pełniakach" w CDA. Jakość "pełniaka" zależna od zawartości - jak w kiełbasie, przy dobrej cenie, to i kiszka jest "dobrze" napchana, choć ta na końcu po prawej, co wisi, to taka pół-krakowska i pół-kaszanka jednocześnie. Ciekawe czy co trzeci, co trzeci "pełniak" w CDA, jest w tym "typem" kiełbasy. :cat2: Tak to jeszcze mnie rozbawił ten z wymaganiami gier oschoolowych - to pasuje pod to, ile teraz te bardzo stare gry wymagają miejsca na dysku twardym czy ile trzeba się "nakombinować" by gra poprawnie działała na najnowszym OS-ie - przykład: Diablo I na Windowsa 7 - (prawie) niemożliwość, by zadziałała dobrze. Albo pojemność dysku - kiedyś wystarczyło o jakieś kilkaset MB mniej pojemności niż dzisiaj - np. Gothic II - 3GB pojemności na dysku, Gothic I, Thief I - 1,1GB, Thief II: 2,1 GB, Thief III: 2,4GB - porównanie z Half-Lifem I: 400MB. No cóż... takie czasy... to wszystko wina tej "mani" 3D :P - pojemność starych gier się powiększyła 3-krotnie a grafika ta sama... :cat2: Dlatego też mi się spodobał pierwszy obrazek, który porównuje l.klatek FPS - idealny przykład złej optymalizacji gier. :cat2:

@MarcinCallOfCthulhu - zgadzam się z Tobą.

P.S - No i 12-ty obrazek "wymiata" - Pasuje mi pod zdanie: "Life is brutal. Twoja dziewczyna bardziej" (wzorując się na tym Ghosta z adminem). :P Ałłaa... xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hueh Hueh Muszę przyznać (I to szczerze) że komiksy świetne! Szczególnie pierwszy. Dobra robota, ale fajnie że tak mało tutaj a więcej w piśmie ^^

PS: Otis napisał że nie ma nic przeciwko pracowaniu z Tobą przy Tipsomaniaku (o ile dobrze pamiętam) ^^ To by była bomba zobaczyć dwóch tak wspaniałych rysowników ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapitalne rysunki.Przepraszam, że to powiem, ale... kocham Cię. :wub:

PS Co sądzisz o pomyśle Tipsomaniaka opisującego redaktorów i ich pracę przy pomocy Twoich rysunków?Zobaczyć Smuga kreślonego Twoją prawicą:bezcenne. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hueh Hueh Muszę przyznać (I to szczerze) że komiksy świetne! Szczególnie pierwszy. Dobra robota, ale fajnie że tak mało tutaj a więcej w piśmie ^^

No, sam się zdziwiłem. Inna sprawa, że tym razem materiał był trudniejszy niż zawsze do zilustrowania...

PS: Otis napisał że nie ma nic przeciwko pracowaniu z Tobą przy Tipsomaniaku (o ile dobrze pamiętam) ^^ To by była bomba zobaczyć dwóch tak wspaniałych rysowników ^^
Gdzie? Jak zawsze nic nie wiem. Zarzuć linkiem.

Edit: OK, znalazłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zawsze, good job. muszę przyznać, że rzeczywiście, ilość tych prześwietnych rysunków w AR zdaje się być gatunkiem zagrożonym... szkoda. każdy z tych komiksów po prostu nie może być lepszy :) DZIĘ-KU-JE-MY! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapitalne rysunki.Przepraszam, że to powiem, ale... kocham Cię. :wub:

Dobra, dobra :icon_mrgreen: ...

PS Co sądzisz o pomyśle Tipsomaniaka opisującego redaktorów i ich pracę przy pomocy Twoich rysunków?Zobaczyć Smuga kreślonego Twoją prawicą:bezcenne. :smile:
Hm, to by było trudne, bo nie widziałem ich przy pracy, tzn. zbyt długo. Odwiedziłem redakcję 2-3 razy, to za mało by się przyjrzeć ich pracy.

jak zawsze, good job. muszę przyznać, że rzeczywiście, ilość tych prześwietnych rysunków w AR zdaje się być gatunkiem zagrożonym... szkoda. każdy z tych komiksów po prostu nie może być lepszy :) DZIĘ-KU-JE-MY! :D

Nie, tym razem powstało mało rysunków. W pierwszej chwili, gdy przeczytałem doca z materiałem pomyślałem, aby wcale tego nie ilustrować (w końcu była zasada, że się oddaje łamy czytelnikom).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...