Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marek Lenc

AR- niewykorzystane rysunki

Polecane posty

Dobij :P!

Pasek, to gry mnie ukształtowały...

Kolejność czytania to zapewne góra lewo, góra prawo i tak samo na dole... Więc ja obrazku nr 4 powinno być: jestem baaaaardzo cieprliwy. Brakuje tego jestem.

Wiem, że jestem czepialski :P

EDIT: O, melon też to zauważył.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trzeba przyznać panie Marku pana rysunki są świetne, a zarazem martwiące... Czyżby to miała być akcja pt. każdy wysyła listy do CDA? :P Ale jak sam napisałeś nie dosłowne... jak na razie, bo kto wie czy kiedyś redaktorzy sami nie zaczną pisać listów zamiast czytelników...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, jak zobaczyłem obrazek z "Bardzo znaną grą", to od razu mi się skojarzyło z Wiedźminem i "Widzisz Gerlat, bywa tak, że Bardzo Wielkie Zło chwyci cię za gardło (czy kark, nie pamiętam) i powie: Wybieraj bratku - albo ja, albo tamto, trochę mniejsze" :biggrin: A rysunki fajne, tylko czemu znalazł się tu ten, z hardkorowym pecetowcem, co konsolę w piwnicy trzyma?? Przecież ten rysunek znalazł się w CDA...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobij :P!

Pasek, to gry mnie ukształtowały...

Kolejność czytania to zapewne góra lewo, góra prawo i tak samo na dole... Więc ja obrazku nr 4 powinno być: jestem baaaaardzo cieprliwy. Brakuje tego jestem.

Wiem, że jestem czepialski :P

EDIT: O, melon też to zauważył.

Nie zauważyłeś myślnika. :P Tam jest "dzięki Duke Nukem Forever - baaardzo cierpliwy"(możliwe, że napisałem niezbyt zgodnie z treścią).

A rysunki - bomba!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...