Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Golinpro

Payday 2

Polecane posty

Witam,

podobnie jak pozostali użytkownicy zabierający głos w tym temacie także zapraszam chętnych (średnio jak i wysoce zaawansowani gracze w wieku 20 +, wyposażeni w mikrofon, oraz przynajmniej ze średnim doświadczeniem i obyciem w Payday 2 /podobnych tytułach o takiej mechanice rozgrywki) do rozgrywki wieloosobowej w w/w grze. Zainteresowanych spełniający podane kryteria jak i tych którzy stawiają pierwsze kroki ale mających doświadczenie w rozgrywce wieloosobowej w grach FPS odsyłam na profil Steam Antypata.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dostanę diamentową łopatę za odkopanie tego trupa, ale co tam! Dopiero co kupiłem, nie grałem w poprzednią część, ale spokojnie, wiem z czym to się je. Wiek 16, spokojnie, nie zakatuję falsetem, wręcz przeciwnie. Możemy pograć like a Pr0, potrollować, lub trollować na TS'ie, grając like a Pr0! All inclusive. No i miło by było, gdyby zapraszały mnie osoby z "ogarniętym" głosem i pomysłem na siebie.

Wciąż zainteresowany wspólną zabawą w ninja (tak, mam zamiar wykonywać misje skrycie)? Niech i tak będzie, wystarczy, że zaprosisz mnie na steamie (Rydemen), zgadamy się i możemy zaczynać (przynajmniej ja, nie wiem jak to będzie z osobą zapraszającą) nasz przestępczy proceder!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym raczej umawiać się na grę tutaj. W L4D to się sprawdziło, więc nie widzę przeszkód, żeby dało się zebrać ekipę z uczestników forum. Pod warunkiem, że temat będzie pełnił funkcję zbiórczo-dyskusyjną, a nie zaproszeniową, bo to nie sprzyja komunikacji.

Ja kupuję słuchawki i mikrofon w poniedziałek (stare się rozpadły), ale jestem chętny zagrać z ludźmi, którzy będą skłonni przynajmniej spróbować cichego podejścia, choć wiadomo, że różnie może być i trzeba będzie wyciągnąć coś mocniejszego. Nie wymagam doświadczenia, tylko dobrych chęci, współpracy i komunikacji.

Kto jest chętny i na kiedy moglibyśmy się umówić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycję, żeby zagrać w weekend (w sobotę lub niedzielę, najlepiej późnym popłudniem lub wieczorem).

Jewelry Store i Bank: Deposit - pierwsze nie wymaga specjalnej finezji i pozwoli nam wprowadzić do gry ludzi, którzy dopiero zaczynają zarabiać na wypłatę. Bank wymaga nieco więcej doświadczenia - i znajomości rozgrywki - ale myślę, że na poziomie normalnym powinniśmy dać radę. Strażników jest mało, a kamery można zdjąć przy pomocy pistoletu z tłumikiem, a zagłuszacze (jammery) pomogą w całkowitym przejęciu kontroli nad bankiem (bo wątpię, żebyśmy mieli kogoś, kto ma wyciszoną wiertarkę). Robota nie jest skomplikowana, ale na początek jak znalazł.

Ktoś chętny? Jedna dodatkowa osoba na dobrą sprawę wystarczy, ale im więcej, tym weselej. Szczególnie, że otwieranie skrytek jest dosyć żmudne, gdy nie ma się piły tarczowej.

Granie na normalu to żart.

Owszem. Jak masz doświadczenie, dobrze się komunikujesz i każdy wie co robi. Jednak od czegoś trzeba zacząć i wielu ludziom nawet na poziomie normalnym to nie wychodzi, bo nikt im tego nie tłumaczy. Większość wręcz bierze najcięższe gnaty, najmocniejsze kamizelki i nie przejmuje się zbytnio wykonaniem roboty po cichu, a przecież jest to znacznie bardziej lukratywne i bezpieczniejsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujemy gościa, nie musi ogarniać - my zaraz pierwszy raz opalimy grę.

Najważniejsze to TS i żeby się nie spinał, ja mam z jednym kolegą 16 lat a inny 15.

Dodawać na steamie: 100kgoldpls albo wchodzić na TS: 178.33.8.49

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Uwaga, załapałem już skilla.

Teraz pomykam już na 2 i 3 gwiazdkowych (czaszkowych?) rabunkach. W sensie że very hardy.

Jestem bardziej mastermindem, ale dałem też kilka punktów w enforcera (aby dalej torbami rzucać) i technika (na szybkość naprawy wiertarki).

Nawet kilka misji po cichu udało mi się skończyć (wow).

W sumie to anticitizen mnie do tego skłonił bo między wierszami jego wypowiedzi wyczytałem wiadomość typu "jesteś cienias cieniasie". Także dzięki :)

Wciąż szukam śmieszkolinków do gry. Wszystkie steamy i skypy i te takie rzeczy są w moim profilu.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@holy.death Bardziej bank heist: gold się opłaca, albo bank heist (bez dodatków). Kamer nie musisz w ogóle niszczyć, strażników można się pozbyć bardzo łatwo. Tak na prawdę mając ecmy z możliwością otwierania drzwi nawet managerem nie musisz się przejmować. Wystarczy zdjąć gościa w pokoju bezpieczeństwa (ten gdzie siedzi koleś przed monitorami od kamer) i można spokojnie grając we 4 wejść nawet z głośnym sprzętem mając ecmy.

Granie części misji na normalu faktycznie jest pozbawiona sensu (banki, sklepy - jewelery, diamond, ukrainian job) - te misje nie za bardzo się różnią niezależnie od poziomu, więc po co na normalu się bawić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...