Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ErrorPL

Counter Strike: Global Offensive

Polecane posty

Szukamy 2-3 osób na poziomie supreme/global, najlepiej z małopolski, okolic Krakowa (liczne lany + pozostała 3 stąd pochodzi)

wymagamy dobrej znajomości podstawowych map, bardzo dobrą komunikację oraz chęć do wspólnej gry :)

trenujemy na faceitach, 2-4h dziennie, w zależności od dyspozycji

pierwszy turniej już niebawem:

http://www.cracowgamespot.pl/cgs2015-2/

kontakt pw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do profilu Steam: http://steamcommunit...id/gitesgunner

Ranga: MG1

Liczba godzin w CSGO: 250+

Wiek: 19

Dodatkowe informacje: Szukam ludzi z poczuciem humoru, nie spinających się o grę jak typowi internetowi ragerzy, a jednocześnie nie takich, co to olewają każdy mecz, "bo przecież to tylko gra". Gram głównie późnymi wieczorami mniej więcej od godz. 19 do 24, w weekendy dłużej. Rankami i południami się mnie w csie nie uświadczy, chyba że mamy niedzielę. Jeśli ktoś jest zainteresowany, to proszę o dodanie na steamie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję 2 graczy do Druzyny (squadu , zwał jak zwal ) gramy : MM , Faceit , w przyszłosci (jeśli nam się uda )jakieś LAN'y , naszym marzeniem jest jakiś konkretny turniej w CS'a smile_prosty.gif

Wymagania :

  • Ranga LE , LEM + (ewentualnie DGE ale to koles o nie przeciętnych zdolnosciach)
  • Mikrofon (nie chce wiedziec co sąsisad robi z kosiarką po nocy smile_prosty.gif ) oraz porządne słuchawki (nie potrzebujemy ludzi , którzy nie slyszą o plecach lub kolesiem za scianą wink_prosty.gif )
  • Możesz być mega dobry ale na 30 lub 60 fps wiele nie ugrasz , dobrze jakby kandydat nie mial nagle lagów gdy widzi np 5 smoke albo za duzo się dzieje na ekranie wink_prosty.gif
  • Wiek........ hmmm dlugo by tu się rozwodzić.. Myśle , że najlepiej 17-18 i wyżej , nie chce grać MM i za chwile wpada mama i kaze kompa off czy coś wink_prosty.gif
  • Nie gramy dla czystej zabawy , chcemy awansować , zdobywać rangi , tworzyć druzynę , pracować nad umiejętnościami i kto wie być może startować w rozgrywkach LAN'owych smile_prosty.gif ( bez gadki:" to tylko gra ,zluzujcie" grasz?! Graj aby wygrać!)
  • Dyspozycyjność. Mamy zamiar robić treningi , grać po kilka meczy dziennie ażeby szlifować swoje umiejętności i sięgnąć po Global Elit'a. Więc osoba , która nie gra przez 2 dni raczej nie ma co tu szukać.
  • Osoby , która nie bedzie wszechwiedząca. Typu ja wiem zawsze lepiej , wy róbcie to ja zrobie to i sie uda. Masz jakąś taktykę? Super! Podziel sie ale nie rób FFA! I nie bądz najmądrzejszy. Ktoś Ci wypomni błąd? Z tym da się żyć! Każdy popełnia blędy ale czasem warto posłuchać co inni mają do powiedzenia , mogą mieć bardziej obiektywny zarys danej sytuacji więc ich nie zbywaj i nie fochaj się kobieta podczas okresu!

Oferujemy:

  • stały skład (obecnie 3 stałe osoby ~ rangi LE/LEM )
  • TeamSpeak!
  • Drużynową determinacje , każdy mecz jest ważny , czy to MM czy Faceit czy gramy spotkanie 5 na 5 , w kazdym jest jeden cel : Wygrać!
  • Przyjazna atmosferę , jeden może byc lepszy drugi gorszy ale zawsze jesteśmy równi , razem podejmujemy decyzje , nie robimy FFA.
  • Treningi.
  • Częste mecze , od jednego do kilkunastu dziennie
  • Wspólne tworzenie taktyk , nauka prostych smoków czy też obstawiania Bs'a i wspólnego krycia.
  • Budowe składu od podstaw , nie będziesz doczepionym elementem ale Jednym z Pięciu filarów drużyny , zawsze!

Jesteś gotów grać na poważnie?! Napisz do mnie! PW lub Steam : hejv0k , można nas spotkać na TeamSpeak :31.133.6.40:6360 .

W razie pytaj szukaj na kanałach : HavoK , gooDboY , Bananowy (Banan)!

Czekamy na Ciebie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią pogram z jakimkolwiek teamem, bo psujących grę randomów mam już dość, pomimo krótkiego stażu w grze.

Obecnie Gold Nova Master, ale z każdym dniem idzie lepiej. Mikrofon jest, mutacja tez już dawno za mną (21 lat) :D

Link do profilu Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198014264901

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, a może ktoś ma ochotę na mały boost? :) w przyszłym tygodniu będę miał nowe konto z CS:GO (na swoim obecnym mam LEM) i mogę pograć z niższymi rankami jako smurf ;P najlepiej ktoś z minimum Gold 1-2 bo lubię jak ludzie z mojej drużyny chociaż trochę ogarniają jak się strzela i jakieś taktyki i granaty; P Złapałem Cobblestone na ostatnim dreamhacku, sprzedam ją za kilka dni i kupuję CS'a także zapraszam serdecznie do kontaktu na priv, jak już będę miał wszystko ogarnięte to dam namiary na steama

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam osób które na chwile obecną chcą sobie pograć drużynowo na MM, potrenować, w przyszłości może zająć się czymś więcej niż tylko MM. Zapraszam do pisania na steam'ie buzka.png

Nazwa:Cheater4WinGame (CH4WG)

Wymagania: Podstawowe umiejętności, wiedza o mapach,od kałacha w górę

Co oferujemy: miłą atmosferę, fun z gry, wspólne rozwijanie umiejętności

Kontakt: nick steam - BadMan||KennyS|kickback.com

Dodatkowe informacje: Nie szukam osób które będą krytykowały innych za popełniane błędy. Każdy ma prawo je popełnić i trzeba się z tym pogodzić,a najwyżej pomóc im je poprawić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam osób które na chwile obecną chcą sobie pograć drużynowo na MM, potrenować, w przyszłości może zająć się czymś więcej niż tylko MM. Zapraszam do pisania na steam'ie buzka.png

Nazwa:Cheater4WinGame (CH4WG)

Wymagania: Podstawowe umiejętności, wiedza o mapach,od kałacha w górę

Co oferujemy: miłą atmosferę, fun z gry, wspólne rozwijanie umiejętności

Kontakt: nick steam - BadMan||KennyS|kickback.com

Dodatkowe informacje: Nie szukam osób które będą krytykowały innych za popełniane błędy. Każdy ma prawo je popełnić i trzeba się z tym pogodzić,a najwyżej pomóc im je poprawić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, ostatnio miałem dość sporą przerwę w grach, było to związane z problemem z pc. Po drodze doszła jeszcze "obniżka" rang każdemu graczowi, więc chcąc nie chcąc jestem teraz gold 1.

Dochodzę do formy -miałem szeryfa-, więc szukam 1-3 osób które byłyby chętne pograć ;)

obojętnie ile masz lat, nie obchodzi mnie to, wymagam po prostu dobrej gry i oczywiście względnej kultury ;)

Jeśli masz rangę powyżej gold 4 pisz śmiało, na pewno się ugadamy na meczyk.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem poruszyć temat dpi i czułości myszy.Wiele ludzi mówi, że najlepsze ustawienia myszy do CS:GO to 800 dpi i czułość około 3.0.Ja, mając myszkę ustawioną na 800 DPI i sensie maksymalnym, ledwie się mogę odwrócić o 160 stopni przy maksymalnym odchyleniu myszy w lewo czy w prawo, a jeszcze mi brakuje do pełnego półobrotu.Więc pytam się, jak wy możecie grać na takich ustawieniach.Rozumiem, że każdy ma swoje wymagania względem tych opcji, ale przecież na są jakieś granice .Wytłumaczcie mi więc, jak pro gamerzy są w staw\nie dobrze celować przy takich parametrach, bo nie czaję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 4.06.2016 at 4:30 PM, witorrr98 said:

 najlepsze ustawienia myszy do CS:GO to 800 dpi i czułość około 3.0.Ja, mając myszkę ustawioną na 800 DPI i sensie maksymalnym, ledwie się mogę odwrócić o 160 stopni przy maksymalnym odchyleniu myszy w lewo czy w prawo, a jeszcze mi brakuje do pełnego półobrotu.Więc pytam się, jak wy możecie grać na takich ustawieniach.Rozumiem, że każdy ma swoje wymagania względem tych opcji, ale przecież na są jakieś granice

Ja osobiście mam czułość powyżej 3.0 i włączoną akceleracje myszy :) . Testowałem też CS:GO pod różnymi dystrybucjami Linuksa i ciężko coś dobrze ustawić opcje myszy (możliwe że zależy to od słabej karty graf.) najlepiej chyba gra działa pod XFCE (lekkie środowisko:))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...