Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marek Lenc

Pytania do Marka Lenca

Polecane posty

Czy masz czas grac w jakies gry?

Ostatnio? Niestety nie... Zauważyłem smutny trend, że właściwie to teraz "jaram" się premierą jakiejś gry, jej zakupem... Potem ją kupuję a ona leeeeżyyy... Nawet nie instaluję :/

Jesli tak to jakie?

Jeżeli już gram... Ostatnio chwilkę pociąłem sobie w drugiego "Flatouta", "Oytrun 2006" i jakiegoś bilarda. Jak widać, są to gry, ktorym nie szkodzi, że uruchamiam je na 10 minut...

Jakiej sluchasz muzyki?
O, tu jest lepiej. Kocham muzykę. Przeróżną. Od OSTRego po Coldplay (ostatnie zauroczenie). Tolernacja nie obejmuje techniawy, disco (wraz z mutacją "polo).

Sorry ze nie zadaje pytan odnosnie rysunkow, ale toe pytania sie jeszcze nie pojawily.

Wiadomo, rysunki najlepiej się rysuje niż o nich rozmawia ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebny przesadyzm :) A jeśli nie wiesz kim jest 52 Dębiec, a chciałbyś poznać ich twórczość to ich najnowsza płyta "Deep-Hans" jest dostępna za darmo w necie [of koz LEGALNIE]. Gorąco polecam.

///Podeślij mi na priv link, będę wdzięczny ;)- M. Lenc

W ramach wdzięczności możesz podwyższyć ocenę któremuś ze swoich uczniów [wiem jaki to stres, gdy trzeba zdawać pod koniec roku jakieś egzaminy, bo z samych 4 i jednej 3 wychodzi 3/4] :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem po Twoich tagach i zresztą komiksach, że lubisz Z archiwum X. I mam do Ciebie cztery pytania związane z tym znakomitym serialem ;)

1. Jaki jest twój ulubiony odcinek i dlaczego?

2. Który aktor według ciebie najlepiej wcielił się w graną przez siebie postać?

2. Kto jest twoim ulubionym bohaterem/bohaterką?

3. Wybierasz się na The X-Files 2 do kina?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem po Twoich tagach i zresztą komiksach, że lubisz Z archiwum X. I mam do Ciebie cztery pytania związane z tym znakomitym serialem ;)

1. Jaki jest twój ulubiony odcinek i dlaczego?

Jeden? Takowego nie mam, ale upodobaniem darzę te, które nie są związane ze spiskiem rządowym (strasznie mi się nudne wydawały). Wolę tajemnicze zjawiska, dziwne istoty i komediowe akcenty. W pamięci zapadł mi odcinek na niemieckiej łodzi (z pętlą w czasie) oraz z "dniem świstaka" i napadem w banku.

2. Który aktor według ciebie najlepiej wcielił się w graną przez siebie postać?

Tooms ;)

Ogólnie większość drugoplanowych postaci odwala kawał dobrej roboty (bo o zawodostwie pierwszoplanowych już nie wspomnę ;))

2. Kto jest twoim ulubionym bohaterem/bohaterką?

Jakoś specjalnie brak. Sxully? Mulder? Zbyt banalne :P

3. Wybierasz się na The X-Files 2 do kina?

Pierwsza część mnie rozczarowała, ale nie odpuszczam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile najwięcej rysunków/komiksów udało Ci się stworzyć w ciągu jednego dnia?

Pomysłów: ok. 120 (szkice nabazgrane w zeszycie), czystych rysunków- ok. 40...

Ii tak na marginesie gratuluję bo Twoje działa są lepsze niż Jima Davisa - nie wierzyłem że może mnie coś bardziej rozbawić niż "garifieldy" a tu patrz ;)

<pęka_i_rumieni_się>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałeś Gre Endera ?

Nie.

Grałeś w tibie ?

Nie gram w necie. W nic.

W jakim wieku zagrałeś pierwszy raz w strzelankę ?

To z pewnością był jeszcze XX ;)...

Jaki klub piłkarski lubisz ??????

Nie jestem kibicem. Ogólnie jestem za "naszymi" ;)

Czy jesteś wierzący ?

Tak.

I takie pytanko - Ile miałeś z plastyki ?
Ocenę? Wtedy nie było jeszcze szóstek...

:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy myślałeś o tym, że [K]Lara jako duża dziewczynka mogłaby się wreszcie ustatkować? Może randka w ciemno z bohaterami z gier? Kandydaci? Garett, Sam Fischer, Solid Snake, Książę Arthas, Jack Carver, a może jeszcze ktoś inny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy myślałeś o tym, że [K]Lara jako duża dziewczynka mogłaby się wreszcie ustatkować? Może randka w ciemno z bohaterami z gier? Kandydaci? Garett, Sam Fischer, Solid Snake, Książę Arthas, Jack Carver, a może jeszcze ktoś inny?

Ciekawa propozycja, którą już w kilku przypadkach rozpatrywałem, ale Klara z bliższym towarzyszem...? Hm, warto to wykorzystac w jakiejś kompletnej podserii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa propozycja, którą już w kilku przypadkach rozpatrywałem, ale Klara z bliższym towarzyszem...? Hm, warto to wykorzystac w jakiejś kompletnej podserii.

Pamiętaj aby podać mój nick pod rysunkami :) Żartuję oczywiście. No i pytanko: Czy poznałeś osobiście Podulkę? Wcześniej pisałeś, że Twoje rysunki można było zobaczyć w gazetce Dobry Humor.

PS. Jak tam ten album ode mnie? Przesłuchałeś go?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...