Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

geminho

Pytania do gema

Polecane posty

Witam,

chciałem spytać czy eld gra dalej w WoWa. Jeśli tak to czy dobry z niego kompan?

W najnowszym numerze CDA (02/2009) w Game Walkerze napisałeś w komentarzach niemal każdej gry fajne cytaty. Sam je wymyśliłeś czy zaczerpnąłeś z jakiejś księgi (co najmniej jeden na pewno jest z Biblii). Piszesz samodzielnie jakieś wiersze?

I najważniejsze:

Jaki jest twój stosunek do NIEUMARŁYCH?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie. Ile mniej więcej czasu dziennie poświęcasz na grę w WoWa ? I którą postacią najwięcej grasz?

A wiesz, że w domu powieszonego nie mówi się o sznurku? Zdecydowanie za dużo - od 0 godzin (deadline) do 5 (rajd). Na szczęście moja Pani nie ma nic przeciwko - gramy razem :)

Witam,

chciałem spytać czy eld gra dalej w WoWa. Jeśli tak to czy dobry z niego kompan?

W najnowszym numerze CDA (02/2009) w Game Walkerze napisałeś w komentarzach niemal każdej gry fajne cytaty. Sam je wymyśliłeś czy zaczerpnąłeś z jakiejś księgi (co najmniej jeden na pewno jest z Biblii). Piszesz samodzielnie jakieś wiersze?

I najważniejsze:

Jaki jest twój stosunek do NIEUMARŁYCH?

Nie mam pojęcia, czy eld gra, a jeśli tak, to jak. Nasze drogi rozeszły się jakiś czas temu, zarówno irl jak w wow-ie.

Co do komentarzy - szczerze mówiąc chodziło mi tylko o to, żeby w odpowiedziach był rytm. Starałem się też jakoś nawiązać, dla odmiany, do samych gier. Przede wszystkim zaś byłem potwornie niewyspany ;) I nie, wierszy nie piszę - ja jestem, proszę ja ciebie, prozaik.

Stosunek do nieumarłych? W wow-ie? Pozytywny do tego stopnia, że moim obecnym mainem jest trupica :) ""Yes, they're REAL! They're not mine, but they're real!"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie zamieszanie wokół Dawn of War 2, jakie powstało na nieoficjalnym forum Relic z udziałem przedstawicieli samego THQ http://forums.relicnews.com/showthread.php?t=213454,

ze szczególnym uwzględnieniem: http://forums.relicnews.com/showpost.php?p...mp;postcount=41

I have personally handled each review of the game in Europe and i can confirm these guys HAVE NOT played the game so their review is totally fake.

No Polish magazines have had review code whatsoever yet. Nor have these guys been to any press events.

Sad that media make up reviews to try and make out they are on the pulse of things.

:ocb:

Jak zatem wygląda Twoja wersja odpowiedzi na zagadkę pod tytułem "Na podstawie czego powstała recenzja"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz wyjasnialem te sprawe w innym temacie, ale przekleje odpowiedz:

Gra przyszla do redakcji, Gem gral w nia wiele godzin. Tyle ze nie dostalismy jej od THQ, a od polskiego wydawcy (z wyrazna informacja, ze jest to wersja do recenzji; przy okazji - na screenach widac chyba, ze byly robione z polskiej wersji jezykowej - ciekawe, jak je zrobilismy, jesli nie mielismy gry...), wiec najwyrazniej gosc z forum Relica nie za bardzo ogarnia sytuacje. Oczywiscie to bardzo milo z jego strony, ze publicznie nazywa nas oszustami i odgraza sie sądem. Tyle tylko, ze to chyba nie my ich bedziemy przepraszac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd pomysł, żeby pisać recenzje inne niż wszystkie jak Legend: Hand of God czy Dawn of War II? Nie żeby mi się nie podobały, wręcz przeciwnie, ale nigdy się nie spotkałem z recenzjami w tej formie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dead space 2 ma być multi (podobno). Będziesz grał przez internet w tej grze??

Podobno.

Zastanawia mnie zamieszanie wokół Dawn of War 2, jakie powstało na nieoficjalnym forum Relic z udziałem przedstawicieli samego THQ http://forums.relicnews.com/showthread.php?t=213454,

ze szczególnym uwzględnieniem: http://forums.relicnews.com/showpost.php?p...mp;postcount=41

I have personally handled each review of the game in Europe and i can confirm these guys HAVE NOT played the game so their review is totally fake.

No Polish magazines have had review code whatsoever yet. Nor have these guys been to any press events.

Sad that media make up reviews to try and make out they are on the pulse of things.

:WTF:

Jak zatem wygląda Twoja wersja odpowiedzi na zagadkę pod tytułem "Na podstawie czego powstała recenzja"?

Nie ma zagadki. Dostaliśmy wersję recenzencką w wersji polskiej na płycie od THQ/CDP z dodatkową autoryzacją w ramach Steama, pograłem przez dobrych kilka dni (za długo) i spisałem swoje jak wiadomo nienajlepsze wrażenia w postaci recenzji.

Co się zaś tyczy smutnego admina z forum Relica - ma szczęście, że uszło mu na sucho. Nie naszą wszak winą jest, że nikt z THQ nie poinformował go o naszych prawach do recenzji przed tym jego publicznym pomówieniem nas o pisanie z powietrza.

Przyznam też, że mam niemałą satysfakcję teraz obserwując to forum - moje zarzuty zdają się potwierdzać w kolejnych przytaczanych recenzjach. I nie zrozum mnie źle - szkoda, że Dawn of War II jest jakie jest. Dobrze jednak, że pan wielkousty siedzi już cicho.

Juz wyjasnialem te sprawe w innym temacie, ale przekleje odpowiedz:

Gra przyszla do redakcji, Gem gral w nia wiele godzin. Tyle ze nie dostalismy jej od THQ, a od polskiego wydawcy (z wyrazna informacja, ze jest to wersja do recenzji; przy okazji - na screenach widac chyba, ze byly robione z polskiej wersji jezykowej - ciekawe, jak je zrobilismy, jesli nie mielismy gry...), wiec najwyrazniej gosc z forum Relica nie za bardzo ogarnia sytuacje. Oczywiscie to bardzo milo z jego strony, ze publicznie nazywa nas oszustami i odgraza sie sądem. Tyle tylko, ze to chyba nie my ich bedziemy przepraszac.

Gwoli ścisłości dostaliśmy ją od CDP za wiedzą i zgodą THQ, a nie bezpośrednio od THQ. Reszta się zgadza w 101% procentach :)

Skąd pomysł, żeby pisać recenzje inne niż wszystkie jak Legend: Hand of God czy Dawn of War II? Nie żeby mi się nie podobały, wręcz przeciwnie, ale nigdy się nie spotkałem z recenzjami w tej formie.

By podkolorować szarą redakcyjną egzystencję ;)

Może to się wiąże z twoim nickiem ;) ale ostatnio zobaczyłem zapałka o nazwie...

GEMINI :D

Mam takowe nawet. Nie jesteś pierwszym spostrzegawczym :)

Grał Pan w Guild Wars. Dobre jest? Słyszałem, że bez abonamentu.

Nie wiem, jakie jest teraz. Wiem natomiast, że kiedyś nie zdołało wygrać z WoW-em nawet mimo abonamentu.

Czy oprócz słabego diablowego rozwiązania dow 2 ma jakies wady? Dlaczego recenzja dow 2 miała charakter raportu adepta do przywódcy Zakonu?

Zdawało mi się, że wymieniłem ich kilka w samej recenzji :\ Jej forma zaś - bo chciałem i mogłem? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się zaś tyczy smutnego admina z forum Relica - ma szczęście, że uszło mu na sucho.

>>>A szkoda. Już to gdzieś pisałem, może to i nie warte zachodu, ale IMO powinno się tam pojawić jakieś wyjaśnie czy to ze strony readkcji, czy to administracji tamtego forum. Racji nie miał, a w kilku pustych łbach może pozostać że w Polsce czy tez w CDA recenzują gry z torrentów.

Przyznam też, że mam niemałą satysfakcję teraz obserwując to forum - moje zarzuty zdają się potwierdzać w kolejnych przytaczanych recenzjach. I nie zrozum mnie źle - szkoda, że Dawn of War II jest jakie jest.

>>>Nie tylko Tobie. U mnie spadł z listy po recenzji, czego niezmiernie mi szkoda bo miałem nadzieje pobawić się jeszcze Necronami w nowej grafice.

By podkolorować szarą redakcyjną egzystencję ;)

>>>Hehe a ja myślałem że to przejaw grafomaństwa :) A na poważnie... czasami trochę się ciężko czyta, jak przesadzisz z beletrystyką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygotowuję się do zakupu laptopa (do gier). I tu mam pytanie. Jakie parametry mają wasze kompy, na których testujecie gry?/ Jaki komp do 4000 zł powinien mieć procesor karte itd. żeby dość długo był ,, na czasie''?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki komp do 4000 zł powinien mieć procesor karte itd. żeby dość długo był ,, na czasie''?

Z takimi pytaniami najlepiej udaj się tu: http://forum.cdaction.pl/Sprzet-f11.html ;)

Natomiast w tym temacie masz już podane konkretne zestawy: http://forum.cdaction.pl/Zestawy-Komputero...09r-t20890.html

Sorki za off-top ale to tylko chęć pomocy. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gem, przeczytałem Twą recenzję KotORa II. A przy okazji popatrzyłem na screeny... Jak do jasnej anielki miałeś lightsaber na Peragusie albo Telos!? Nie mów, że korzystałeś z cheatów... Tłumacz się! Aha, jeszcze jedno... Coś mi się zdaję, że moc "scream" to nie moc Dark Side, lecz "universal", lecz mogę się mylić, gdyż zawsze na początku wybierałem tę moc i nie patrzyłem na to, jakiej strony jest ta moc. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest Twój aktualny rekord niespania z powodów redakcyjno-zawodowych?

Jaka gra i sytuacja wymogły taką konieczność?

Nie pamiętam dokładnie, ale w czasie którejś z dawnych delegacji jechałem wide awaken i non-stop blisko trzy doby. Na szczęście byłem wtedy jeszcze młody i piękny i mogłem pozwolić sobie na takie ekstrawagancje. Dziś sam jestem dziadkiem...

Gem , czemu tak mało osób zadaje Ci pytania?

Mam wrażenie, że to zasługa fantastycznego FAQ-a otwierającego ten wątek. To ten, w którym znaleźć można m.in. zastrzeżenie, że nie zamierzam ujawniać nazwy serwera ni nicków moich postaci w WoW-ie, dammit :P

Czy jesteś miłośnikiem fantasy?

Czy naprawdę jesteś przesądny ("Każdy dzień zaczyna od lektury horoskopu[...])

Fantasy - raczej tak. Ale obecnie już tylko tej nieco ambitniejszej, niż "na dźwięk jęków dziewicy Conan dobył miecz z pochwy".

Jeśli zaś o przesądy chodzi - a jak (prze)sądzisz?

Gem, przeczytałem Twą recenzję KotORa II. A przy okazji popatrzyłem na screeny... Jak do jasnej anielki miałeś lightsaber na Peragusie albo Telos!? Nie mów, że korzystałeś z cheatów... Tłumacz się! Aha, jeszcze jedno... Coś mi się zdaję, że moc "scream" to nie moc Dark Side, lecz "universal", lecz mogę się mylić, gdyż zawsze na początku wybierałem tę moc i nie patrzyłem na to, jakiej strony jest ta moc. :)

W życiu nie korzystałem z cheatów w żadnej grze (POKE'ów na C64 nie liczę - wtedy jeszcze byłem naprawdę mały). Jeśli więc o miecz świetlny na Peragusie chodzi odpowiedź jest nader prosta - w całej recenzji jest 1 (słownie: jeden) mój własny screenshot (brodacz w slipkach). Reszta to jakieś badziewie z press-packa. Swoją drogą zupełnie nie pamiętam, czemu tak się stało...

A, jeszcze jedno - force scream to zdecydowanie moc evil-doerów, muhaha :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

1.

Grywa Pan w rolpleje oparte na single, czy tylko WoW?

2.

Odpowiada Pan za DVD. Za pełne wersje, czy tylko menu?

3.

Gra Pan we wszystkie gatunki? Recki RTS, FPS. WoW to MMORPG. To już trzy.

4.

Jakoś specjalnie oczekuje Pan MMO Star Wars?

5.

Widział Pan GW Wojny Klonów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...