Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Siekiera

Pytania do Siekiery

Polecane posty

Prawda :P

Jeśli chodzi o te gry, wciąż aktywnie gram w D2, SC, ostatnio wracam do Q3A i Gothica. Tutaj grywalność bardzo wpływa na odbiór, fakt faktem, że w Tekkena grało się fajnie, ale po obcowaniu z "piątką", "trójeczka" wypada blado, a dla powyższych PeCetowych klasyków, konkurencji nie me.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ,że ktoś słucha Dody, znaczy tylko o tym jak bardzo ma zepsuty gust ;p Zresztą muszę zobaczyć Kinga, jutro pójdę wypożyczyć jakąś jego książkę, poleciłbyś jakąś dobrą(taką która zrobiła na tobie najlepsze wrażenie) na początek?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą muszę zobaczyć Kinga, jutro pójdę wypożyczyć jakąś jego książkę, poleciłbyś jakąś dobrą(taką która zrobiła na tobie najlepsze wrażenie) na początek?

Cokolwiek. King pisze na tyle dobrze, że nawet słabsze rzeczy są warte przeczytania. Jeśli szukasz czegoś krótkiego, polecam Wielki marsz. Kopie zadek, choć to nie horror. Równie dobrze możesz się na początek zabrać za jakiś zbiór opowiadań (Szkieletowa załoga, Marzenia i koszmary, Wszystko jest względne, Nocna zmiana). Jeśli chcesz skoczyć na głęboką wodę i nie zniechęcają się duże tomiszcza, to weź To!, Bastion lub Sklepik z marzeniami. Jeśli zaś szukasz mocnego, naprawdę dobrego horroru w standardowych rozmiarach (nie za krótka, nie za długa), bierz Smętarz dla zwierzaków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite, w bibliotece nie było ANI jednej książki Kinga (sic!), albo wypożyczone, albo w ogóle nie ma ;p, za to wypożyczyłem trzy książki Mastertona, jedną już przeczytałem (Bonnie Winter), więc w sobotę jak skończę wszystkie pójdę do innej wypożyczalni po ten "Smętasz dla zwierzaków" ;/

PS.Co myślisz o Uwe Bollu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam Wielki marsz. Kopie zadek, choć to nie horror

Fakt, niesamowita ksiazka. Sama sie czyta :]. I wielka szkoda, ze jeszcze jej nie zekranizowali. Wystarczy dobrac porzadnych, mlodych aktorow i mamy swietny film (no, moze nie do konca). Ale mysle, ze to kwestia czasu, choc to dziwne, ze zabrali sie za krecenie np. 'Mgły' albo '1408', a 'Wielki Marsz' ominęli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślisz o Uwe Bollu?

To samo co wszyscy.

choc to dziwne, ze zabrali sie za krecenie np. 'Mgły' albo '1408', a 'Wielki Marsz' ominęli

Fakt, to dziwne, choć akurat 1408 był wyjątkowo udaną produkcją. Mgła też daje radę. Natomiast nie widzę większego sensu w takich ekranizacjach jak np Maglownica.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary avatar mi bardziej do Ciebie pasował :) Był taki ponury i zły, a nie kiczowato starszny :P

Pytał ktoś już o Project Monster, bo ciekaw Twoje opinii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary avatar mi bardziej do Ciebie pasował :)

Stary miał jedną podstawową wadę - paskudna jakość związana z niską rozdzielczością.

a nie kiczowato starszny :P

Się tam znasz... :P

Pytał ktoś już o Project Monster

Spore zaskoczenie. Na plus. Pojawiło się wiele negatywnych opinii, że bida z nędzą, bo potwora nie widać, itd. Jak ktoś liczył na kolejną Godzillę to faktycznie mógł się nieco przejechać, ale koncepcja pokazania wszystkiego z perspektywy przypadkowego obserwatora ganiającego z amatorską kamerą sprawdziła się całkiem nieźle. Oczywiście nie wierzę, żeby komukolwiek w takiej sytuacji chciało się trzymać cały czas ten sprzęt, ale takich ściem nie dało się uniknąć. Sam projekt monstrum też ciekawy - w końcu ktoś odszedł od wałkowania kolejnych wariacji na temat dinozauropodobnych gigantów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spore zaskoczenie. Na plus. Pojawiło się wiele negatywnych opinii, że bida z nędzą, bo potwora nie widać, itd.

A mnie rozczarował - za bardzo podobny do BWP. To że potwora nie było widać to akurat mi nie przeszkadza bo straszyć to ma klimat a nie gumowe lalki (tak jak w "Duchu" np.) Najbardziej denerwował przydługawy początek i idiota z kamerą. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie rozczarował - za bardzo podobny do BWP.

No cóż, gdyby zrobili go w typowym stylu, to powiedziałbyś, że za bardzo podobny do King Konga, Godzilli i całej reszty. Albo-albo. Znasz 3 alternatywę? Która nie przypominałaby niczego, co stworzono do tej pory? Poza tym widzę pewne subtelne różnice pomiędzy ganianiem po lesie a metropolii, którą obraca w pył jakieś wyrośnięte niewiadomo-co :) Jakby nie patrzeć kaliber i środki nieco większe.

Ile zarabiasz???

Nie twój zasmarkany interes.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alternatywę... dużo nie trzebaby by było lepiej. Dla mnie cały film położyła koncepcja "powrotu". Jakkolwiek była szlachetna i heroiczna to już dokumentacja jej bardzo sztuczna. Co pośrednio i sami autorzy stwierdzają oddając kamerę w ręce "alternatywnej inteligencji". Wiarygodniejsza byłaby dokumentacja ucieczki i bardziej sensowny powód "kręcenia" niż fascynacja kamerą. Powód... hmmm.... choćby chęc zarobuienia na zdjęciach "potwora".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siekiera, a kim lubisz grać najbardziej w Gothicu I ?

Bezimiennym ;) Jeśli chodzi ci o obozy, to tylko stary obóz, opcjonalnie nowy. Pajace z bagien są zbyt skretyniali, poza tym od rana do wieczora zajmują się jaraniem blantów i chrzanieniem głupot. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezimiennym ;) Jeśli chodzi ci o obozy, to tylko stary obóz, opcjonalnie nowy. Pajace z bagien są zbyt skretyniali, poza tym od rana do wieczora zajmują się jaraniem blantów i chrzanieniem głupot. :)

To akurat najbardziej podoba mi się w tym obozie ;) . Obóz na bagnach ma swój klimat, szczególnie nocą. To teraz czas na pytanie zbliżone do wcześniejszego, bo dotyczy Gothica: Co sądzisz o Gothicu III(jesli grałeś oczywiście)? Pytam bo odpowiedzi różnych osób są bardzo podzielone. Jedni uważają, że to najgorsza gra z całej serii, a inni, że jest bardzo interesująca(używam tego słowa, ponieważ słowa "fajny/fajna" nie wypada używac na piśmie, a słownie też nie za bardzo :D )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy grałeś w TES IV: Oblivion ?

Tak, zaliczony główny wątek + nieco questów pobocznych. Generalnie bardzo przystępny i przyjazny tytuł (może nawet zbyt przyjazny), ale dałem sobie spokój, czekając na zmianę sprzętu, bo żal było grać w średnich ustawieniach. Teraz Oblivion wraz z dodatkami czeka na swoją kolej - wtedy zaliczę go uczciwie od A do Z.

To akurat najbardziej podoba mi się w tym obozie . Obóz na bagnach ma swój klimat, szczególnie nocą.

A i owszem, jak wiele innych miejsc. Ja tylko mówię, że sami mieszkańcy obozu to zgraja popaprańców. Wolę twarde reguły starego obozu niż gości bez przerwy nawijających o śniącym.

Co sądzisz o Gothicu III(jesli grałeś oczywiście)?

Jak już wcześniej pisałem, 3 czekała na zmianę sprzętu i czas, by móc zaliczyć całą trylogię po kolei. 2 dni temu przysiadłem znów do 1. Ale 3 pewnie mi się spodoba, ja do tej serii mam naprawdę spory próg tolerancji. Wciąż świetnie gra mi się w część 1, choć grafika już nie ta, fabułę już znam, wszystkie zakamarki świata dawno odkryte, animacja koszmarna, sterowanie jeszcze gorsze. A i tak ciężko się oderwać. Po prostu ma to niedefiniowalne "coś".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...