Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Siekiera

Pytania do Siekiery

Polecane posty

A ja mam pytanie odnośnie dowodu ontologicznego (o którym już kiedyś na forum wspominałeś): czy Twoim zdaniem Anzelm ma rację czy nie (i czemu)?

Wszelkie filozoficzne dowody na istnienie Boga traktowałem zawsze jako zabawę erystyczno-logiczną, ciekawostkę, nic więcej. Chłopaki się przebijali i kłócili przez stulecia, aż w końcu przyszedł Nietzsche, rzucił swoim Gott ist tot i było po temacie wink_prosty.gif

Czemu w najnowszym CDA zrecenzowałeś grę mającą dwa lata (chodzi o Viking)

Może dlatego, że na PC ukazała się dopiero teraz? Poza tym masz złe informacje - konsolowy Viking pojawił się nie dwa, a cztery lata temu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie na temat ostatniej recenzji w CDA. Mianowicie, chodzi mi dokładnie o grę "Viking: Battle for Asgard" Moja kobietka kupiła mi ją na urodziny, za co bardzo jej dziękuje :)

Lecz już przechodze do meritum sprawy:

Wiec, recenzując wyżej wymienioną grę widziałem, ze pokazują ci się klawisze myszki itd.

Prosze bys mi napisał w PW jak to ustawic? ponieważ mi się ciagle wyświetlają klawisze od pada od Xboxa i często to mylące jest, czy móglbys mi przekazac powyższą wiedze tajemną :)?

z Góry dziękuje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślisz o tych wszystkich slenderach, scp-ach i innych pseudohorrorach? Bo moim zdaniem to pseudohorrory. Może i straszą, ale to nie są pełnoprawne, pełne kunsztu i grozy horrory typu Silent hill, Fatal Frame czy Call of Cthulhu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja uwaga jest taka. Skoro dostaje płytę z pełną wersją gry (chodzi mi tu konkretnie o czasopismo nr. 07/2014 i grę Alan Wake) to dlaczego muszę mieć internet żeby w ogóle ją zainstalować i pograć? Przypomina mi to trochę niedawne zabiegi EA gdzie żeby zagrać w singleplayerowego BF'a trzeba było łączyć się przez Origina następnie Battleloga(z tego co wiem już od tego odeszli). Tak wiem muszę mieć Steam'a żeby zainstalować(wiec internet także). Ale zaraz.... czy to przez Steam'a będę musiał pobrać grę z neta? To ja się pytam po grzyba jest ta płyta? skoro instalacja z płyty ogranicza się tylko do instalacji nieaktualnego Steama i spisania kodu. Pomyślcie o ludziach, którzy nie mają internetu bądź mają o niskiej przepustowości.

Chcem grac w SP - instaluje grę z płyty

Chcem zagrac w multi - ściągam Steama z oficjalnej strony i wklepuje kod z pudełka - proste

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...