Skocz do zawartości
Smuggler

Pytania do Smugglera

Polecane posty

Nie mam zbytnio pojęcia, czy to dobry temat na zadanie takiego pytania, ale czy możemy spodziewać się w CDA skanów roczników 2005 i 2006? Posiadam kilkanaście numerów z lat 2000-2006, ale kupuję CDA bez przerwy dopiero od połowy 2006 roku, więc chciałbym uzupełnić kolekcję, nawet jeśli jej połowa miałaby być w postaci cyfrowej :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na

Dnia 4.01.2017 o 02:55, Gumis2 napisał:

Nie mam zbytnio pojęcia, czy to dobry temat na zadanie takiego pytania, ale czy możemy spodziewać się w CDA skanów roczników 2005 i 2006? Posiadam kilkanaście numerów z lat 2000-2006, ale kupuję CDA bez przerwy dopiero od połowy 2006 roku, więc chciałbym uzupełnić kolekcję, nawet jeśli jej połowa miałaby być w postaci cyfrowej :P

 

Na pewno będą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cesarzu lodow bakaliowych, w nadchodzacym numerze 2/2017 bedzie recka Pinball FX2 VR. Czy to tylko wyjatek, czy tez mozna liczyc na to, ze w kolejnych numerach bedzie mozna przeczytac przynajmniej jedna recke tytulu VR? Pytam, bo w ciagu ostatniego roku w zalewie roznych growych popierdolek na VR pojawilo sie tez kilkadziesiat tytulow, ktore jak najbardziej sa warte uwagi i gwarantuja dobra zabawe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VR.... udało mi się obejrzeć sprzęt o Sony. Jestem niekompatybilny :/ Myślę, że podobny problem będzie z reckami. Dużo będzie zależeć od tolerancji recenzującego na VR. Może zrobić ranking/test redaktorom tak by potem przy recenzjach można było podawać "poziom kompatybilności z VR" :) Na przykład w skali od 1 (kłopoty z błędnikiem już w menusach) do 10 (nie zdejmuje hełmu nawet przy wyjściu do toalety)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o "Bazar Złych Snów" Kinga? Właśnie skończyłem i to chyba jedna z najgorszych jego książek jakie czytałem. Opowiadania są mdłe i nijakie. Z całej grubej książki znalazłbym ze 2,3 opowiadania które mi się w miare podobały.

edit: juz nie ważne, znalazłem opinię na twoim profilu FB :)

Edytowano przez LARRY
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadganiam ostatnio zaległości w czytaniu CDA i przy historii konsol naszła mnie tak myśl, że byłoby fajnie mieć je wszystkie w jednym miejscu. Plus historia handheldów i drugi numer Retro "prawie" gotowy... albo choćby Tipspmaniak

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Smuggler! Czytałeś może już najnowszą książkę Lee Childa Sto Milionów Dolarów? Jeśli tak jak ci się podobała? Ja jestem aktualnie na 18 Tomie, czyli w trakcie Nigdy Nie Wracaj. Co ostatnio czytałeś ciekawego, może polecisz coś? Pozdrawiam [emoji6]




Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nienajgorsza ale też nie powala. Ot, typowy Child/Reacher. Przeczytałem, może być. I do tego sam wpadłem na to, co jest warte 100 mln. $ choć nie za szybko, ale jednak.

Z ciekawych rzeczy...? Ale z jakiego gatunku? Cykl Starfire Webera jest calkiem niezły (sf/space opera).

Dnia 9.03.2017 o 23:19, PytaniaDoSmugglera napisał:

Czy odnosisz wrażenie, że forum cd-action umiera?

FB zabija wszelkie fora, generalnie rzecz biorąc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.03.2017 o 09:39, Smuggler napisał:

Czy odnosisz wrażenie, że forum cd-action umiera?

FB zabija wszelkie fora, generalnie rzecz biorąc.

Co oznacza, że można szybciej uzyskać odpowiedź i łatwiej pogadać z redaktorami !

Można, prawda ?

Edytowano przez carnivor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler, bo Ty już jesteś starszy stateczny, a wiadomo, że lepszy starszy stateczny niż młody niestateczny, roztocz proszę ojcowską opiekę nad tymi małymi zindoktrynowanymi Japończykami biegającymi po redakcji, bo jeszcze kilka numerów CDA i będę schabowego z cebulą jadł pałeczkami, popijał sake, i proszę nie wysyłajcie ich za często do Japonii bo się tam tylko radykalizują Tora! Tora! Tora!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugi, mam do Ciebie teoretyczne pytanie.

Jak myślisz, jak byś się poczuł gdyby twoja córka zginęła w wypadku samochodowym i nikt, a już zwłaszcza policja

nie byłby w stanie ustalić, dlaczego tak się stało?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem na FB CDAction ale może tutaj będzie szybsza odpowiedź.

Mam prośbę czy może redakcja udostępnić FPS MegaZin nr 47 oraz nr 35. Te najważniejsze, ale bym tez chętnie jako fan fps-ów poczytał inne. Szukałem w necie ale pdf roczniki CDAction są, ale MegaZinów nie ma, bo były na cover CD. Proszę o pomoc. Dziękuję i Pozdrawiam

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...