Skocz do zawartości

Polecane posty

Dnia 15.04.2017 o 12:12, piotrzietara napisał:

Witaj Ghost mam takie pytanie czy są dostępne w formacie pdf Tipsomaniaki( a szczególnie mi chodzi o te z lat 2002-2006) a jak nie to gdzie można je kupić?

Z tego co wiem to nie. Kupić można tylko w drugim obiegu. Zapytaj na forumowym Targowisku może ktoś będzie miał odstąpić.

22 godziny temu, smoczymiecz napisał:

Mam pytanie, wysyłałem mejla z prenumeraty premium po kod z galactic junk league i po 1 dniu po 15:00 od terminu wysłania przez ciebie kodów nic na poczcie nie mam. Proszę o wytłumaczenie sprawy.

Zostały wysłane wczoraj rano.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Od razu mówię, że pytanie zadałem najpierw 9kier (najszybciej odpisuje na forum), ale odesłała mnie do Ciebie. Ale po kolei. Rok temu w CDA był kurs obsługi silnika unity podzielony na 5 części. Traf chciał, że dopiero teraz chcę go odbyć, więc jak stały czytelnik wyjąłem po kolei konkretne numery i sumiennie podążam za poradami. Problem w tym, że w całym domu nie mogę znaleźć numeru 04/2016. Od razu zaznaczę, że numer został przeze mnie kupiony, jako dowód można sprawdzić moje kody do gier - kod od Lord of the Fallen i w ogóle od numeru 04/2016 jest przypisany do mojego konta. Wszystkie pozostałe części kursu leżą obok mnie. Zresztą, prawie wszystkie cda z ostatnich 6 lat są u mnie :D. Istnieje możliwość wysłania mi skanów tych 4 stron? Może pliku pdf? Nie widzi mi się kupowanie archiwalnego numeru, skoro cały numer i tak już przeczytałem, a gry już mam :/. W razie czego mogę zrobić zdjęcie płyty z pełną wersją i moim nickiem napisanym obok czy coś, sam nie wiem. W razie czego służę pomocą.
Jeśli to możliwe, proszę o kontakt na maila ace55@wp.pl

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem nie tyle z forum, co ze strona glowna. Odkad na stronie jest zegar odliczajacy czas do E3 strona nie skaluje mi sie poprawnie na komorce. Otwierajac cdaction.pl widze tylko wyjezdzajacy na tlo strony zegar i za kazdym razem musze dopasowywac widok recznie. Daloby sie tak zmienic ten napis, zeby np. po slowie "za" byl dwukropek, a pozostaly do targow czas wyswietlal sie w nowej linijce?  Do targow pozostaly jeszcze ponad dwa tygodnie i jak pomysle, ze przez ten czas za kazdym razem bede musial recznie dostosowywac widok glownej, to przestaje mi sie chciec sprawdzac newsy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem. U mnie kiedy otwieram cdaction.pl w Safari na iPhone 5 odkad pojawil sie licznik za kazdym razem laduje mi ona tak:

Spoiler

2ADiTgE.png

Dopiero przewijajac obraz w bok i bawiac sie w zoom out udaje mi sie manualnie doprowadzic ja do stanu, w ktorym moge sledzic newsy. Forum skaluje sie bezproblemowo.

Edytowano przez Tesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Nie mam gdzie tego wstawić, więc postanowiłem, że napiszę do kilku z Was (redaktorów). Jestem prenumeratorem CDAction od 10 numerów, z tego co wiem prenumerata CDA trwa 12 miesięcy. Nie dostałem jednak CDA 12/2017. Nie dostałem żadnej informacji o jakimś problemie, tu (na cdaction.pl) - też żadnego info o jakichś trudnościach w przesyłce lub o samym numerze. Proszę, pomóżcie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey! Sprawa dotyczy opisu pelniakow, tam niemal na ostatnich stronach CD-A. Mam juz w rekach najnowszy numer i to juz jest 3 z rzedu, gdzie nie pojawia sie info, w ktorym numerze dany pelniak byl recenzowany oraz przez kogo i jaka ocene otrzymal. Czy mam rozumiec, ze postanowiono sie pozbyc tej, jakze istotnej dla mnie, informacji?

No bo wiecie... Ja juz niestety swoje lata mam i nie tylko grami zyje... a do zapamietania coraz wiecej rzeczy... Nie tylko to, w ktorym numerze recka danego pelniaka byla i jaka ocene zaliczyl. [=

Recenzje redaktorow CD-Action sa dla mnie istotne, wszak z jakiegos powodu czytam magazyn od roku 1999. Nie mam tez w zwyczaju dodawac byle czego do biblioteki steam/uplay/origin.

Zamieszczam to w tym watku, bo zgaduje, ze [g] na koncu mini recki pelniaka, to od "Ghost". Jednak domyslam sie tez, ze o wspomnianej niedogodnosci niekoniecznie musial zadecydowac Ghost, wiec o zajecie stanowiska prosze kogokolwiek z redakcji.

Edytowano przez Coenn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 12/16/2017 at 5:47 AM, SilentBob said:

To [g] jest od "gem".

Dzieki za naprowadzenie. gem byl jedna z 2 opcji, ale cos nie dawalem wiary w to, ze "gem" skrocil do samego "g". Dawno temu podpisywal sie jako "gem.ini", zdaje mi sie...?

To w sumie moj wczesniejszy post ma sie teraz troche nijak... w tym watku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ghost, padlo na Ciebie, bo co za roznica, do ktorego redaktora-ducha na forum sie zwracam… Zwlaszcza, ze po ogolnym watku "pytania do redakcji" (otwartym) slad zaginal.

A zatem, skoro forum jest w okresie wegetacji, i mina zaraz 2 tygodnie, od kiedy moj watek oczekuje na akceptacje w dziale "Magazyn CD-Action", a ja mam pomysl na jeszcze kilka tematow nadajacych sie do owego dzialu, to czy nie mozna by bylo pozwolic forumowiczom - z liczba postow wieksza niz np. 50 - tworzyc nowe watki? Chocby tylko w tym konkretnym dziale!

Nie bardzo mi sie widzi tworzyc te watki z koniecznosci w dziale "Luzna jazda", skoro dotyczylyby magazynu. Miejcie troche wiecej zaufania do uzytkownikow z jakas juz tam liczba postow...

Pytanie otwarte takze dla innych redaktorow ( @CormaC, @Smuggler, @9kier, @Papkin, @geminho, @enki, @MrJedi, @Berlin )

A nawet do @RoZy. :-]

 

PS: Przemyslcie czy nie byloby wygodniej Wam (i nam) odpuscic sobie takie nianczenie forumowiczow. Zwlaszcza kiedy forum jest w stanie agonii… Moderacja to dziwne lekarstwo na te przypadlosc. Tym bardziej, gdy samych moderatorow brak.

PPS: Znam magazyny gejmingowe, ktore w dzial "listy od czytelnikow" (czyli Wasze AR) wrzucaja takze wypowiedzi z FB i Twittera. Z tego forum, z dzialu "Magazyn CDA", tez moglibyscie czerpac…, jesli ciekawych mejli i listow od czytelnikow brakuje.

Edytowano przez Coenn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...