Skocz do zawartości

Polecane posty

Pamiętam, że kiedyś recenzowałeś Panzer Elite Action: Pola Chwały. Czy w swojej karierze recenzowałeś jeszcze jakieś gry o tematyce drugowojennej??

I jeszcze jedno o sprzęt: zdarza Ci się kiedyś kupić jakiś wypasiony gadżet do kompa, z którego potem prawie nie korzystasz??

Lubię gry z klimatami WWII, ale w tej chwili nie pamiętam, abym jakąś jeszcze recenzował.

Wypaśnego jakoś sobie nie przypominam, natomiast mam w domu kamerkę internetową, z której korzystam tylko jak gadam przez Skype, czyli dwa-trzy razy w miesiącu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłesztyn namber łan - skąd wzięła się ksywka Ghost

End namber tu - czy macie jakieś zniżki w sklepach na zakupowany sprzęt ?

Chyba z tego, że na początku czułem się nieswojo wśród braci redakcyjnej. Wielcy panowie redaktorzy, których podziwiają "tłumy" wielbicieli i jakiś tam admin sieci. Co się miałem z nimi równać. Oni mieli jakieś wymyślne i dobrze przemyślane ksywy, więc zostałem malutkim, niepozornym i prawie niezauważalnym duszkiem. ;)

Nie. Kupujemy tak jak normalni ludzie. Nie chcemy, aby powstała nieprzyjemna zależność, typu my wam coś taniej sprzedaliśmy a wy nas tak słabo oceniliście, domagamy sie lepszej recenzji. Staramy się unikać tego typu powiązań.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy sprzęt do testowania producenci wam przysyłają, tak jak to robią dystrybutorzy gier, czy sami musicie kupować?

Tutaj postaw na logikę i sam sobie odpowiedz na dwa proste pytania:

1. Gdybyśmy kupowali sprzęt do testów ile tysięcy złotych miesięcznie musielibyśmy na to wydawać?

2. Po ilu tygodniach tego kupowania nie dałoby się otworzyć drzwi do redakcji bo byłaby ona po sufit zawalona sprzętem testowym?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałem, że konta użytkowników są kasowane po upływie 270 bez logowania się lub 365 dni bez pisania postów.

wybieram się w kamasze i nie sądzę żebym mógł pisać posty z jednostki wojskowej, a na przepustkach będzie czas raczej na co innego niż pisanie kolejnych rzeczy w CD-A.

czy można zawiesić konto użytkownika, tak żeby nie stracił napisanych postów i żeby po upływie czasu mógł wrócić mając swoje posty już nabite?

czy możliwe jest nie skasowanie konta po upływie czasu wyznaczonego w dziale regulaminów na wyraźną prośbę użytkownika?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałem, że konta użytkowników są kasowane po upływie 270 bez logowania się lub 365 dni bez pisania postów.

wybieram się w kamasze i nie sądzę żebym mógł pisać posty z jednostki wojskowej, a na przepustkach będzie czas raczej na co innego niż pisanie kolejnych rzeczy w CD-A.

czy można zawiesić konto użytkownika, tak żeby nie stracił napisanych postów i żeby po upływie czasu mógł wrócić mając swoje posty już nabite?

czy możliwe jest nie skasowanie konta po upływie czasu wyznaczonego w dziale regulaminów na wyraźną prośbę użytkownika?

Takie obostrzenia obowiązywały na starym forum. Tu nie ma takich i o ile nie nastąpi zbytnie obciążenie forum lub serwera to nie zamierzam takich wprowadzać. Tak, że raczej możesz być o swoje konto spokojny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ghost czy lubisz Mangę lub Anime jeśli tak to jaka jest twoja ulubiona seria?? ;)

Żebym był jakimś wielkim fanem to raczej nie. Tym niemniej mam w domu komplet komiksów Akira, mam GITS na DVD (film i serial), mam też kilka innych filmów. Jak byłem mały to jak wiele polskich dzieciaków fazowąłem się Załogą G (Gatchaman), ale teraz nie mam już na tyle czasu. Zdarza się, że coś obejrzę, ale jakimś fanem to bym się nie nazwał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ghost, a mam pytanie. Nie związane raczej z tobą, ale pisałeś pare postów wyżej, że organizujesz Game Convetion.

I teraz moje pytanie, czy mogą tam (na targach gier) być "zwykli" ludzie? Chodzi mi o jakiś turystów, nie dziennikarzy itp.

EDIT:

Czemu Wania nie ma swojego tematu na forum? Mam do niego tyle pytań... :D

Edytowano przez Alex2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ghost, a mam pytanie. Nie związane raczej z tobą, ale pisałeś pare postów wyżej, że organizujesz Game Convetion.

I teraz moje pytanie, czy mogą tam (na targach gier) być "zwykli" ludzie? Chodzi mi o jakiś turystów, nie dziennikarzy itp.

EDIT:

Czemu Wania nie ma swojego tematu na forum? Mam do niego tyle pytań... :D

Oczywiście. Games Convention w Lipsku jest organizowana przede wszystkim dla publiczności. Już w zeszłym roku doszło do tego, że publiczność dostawała lepsze gadżety niż dziennikarze. ;)

Warto skorzystać, bo w tym roku po raz ostatni te targi odbędą się w Lipsku (czyli stosunkowo niedaleko od naszej granicy), a w kolejnych latach mają być już w Koloni. Bilety nie są najtańsze, ale zapewniam, że warto. Atrakcji jest naprawdę dużo. Można zobaczyć a często pograć w gry, które dopiero są w fazie produkcji. Posłuchać muzyki, zobaczyć różne pokazy, wziąć udział w konkursach i zgarnąć całą masę fajnych gadżetów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grasz jeszcze w ET? Jeśli tak to daj IP serwa :)

Niestety. Ostatnio sporo się dzieje w redakcji i już od ładnych kilku tygodni nie grałem w ET. Po za tym mocno mnie wciągnęło testowanie przygodówek Runaway 2 i Broken Sword 3 i jak miałem czas to grałem w nie. Teraz też w wolnych chwilach pogrywam w gierkę, która będzie pełniakiem do następnego numeru. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy - i czy wogóle - pojawią się "przecieki" dotyczące nowych pełniaków?

Pojawią się mniej więcej na tydzień przed ukazaniem sie kolejnego numeru pisma w kioskach, czyli gdzieś tak za 7-8 dni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro zajmujesz się praktykantami, to do Ciebie kieruję pytanko. Mianowicie jak wygląda kwestia Smugglera, czy kryjecie się z nim przed praktykantami, czy wiedzą oni kim on jest i czy podpisują jakieś zobowiązanie, żeby go nie zdradzic. Wszak, ludzie są różni, a nie jeden z nich chciałvby pochwalić się całej Polsce, że wie, kim jest Smug. Dziwne pytanko wyszło, ale intryguje mnie kwestia tej tajemniczości... Nie żebym był ciekawy, kim on naprawdę jest, bo to mnnie nie rusza... Bardziej interesuje mnie kwestia jego "kamuflażu" na co dzień.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro zajmujesz się praktykantami, to do Ciebie kieruję pytanko. Mianowicie jak wygląda kwestia Smugglera, czy kryjecie się z nim przed praktykantami, czy wiedzą oni kim on jest i czy podpisują jakieś zobowiązanie, żeby go nie zdradzic. Wszak, ludzie są różni, a nie jeden z nich chciałvby pochwalić się całej Polsce, że wie, kim jest Smug. Dziwne pytanko wyszło, ale intryguje mnie kwestia tej tajemniczości... Nie żebym był ciekawy, kim on naprawdę jest, bo to mnnie nie rusza... Bardziej interesuje mnie kwestia jego "kamuflażu" na co dzień.

Raczej nie mają szans na poznanie Smugglera o ile sam nie zdecyduje sie ujawnić. On się naprawdę dobrze kamufluje. Jak się dobrze skupi to zlewa się z tłem jak Predator. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko: Któr z was zajmuje się składaniem komputerów? mam do niego pytanko odnośnie tego czym się zajmuje ;p

ale skoro juz zawitałem tutaj to jaki komputer udałoby się złożyć za mniej więcej 35 (max)? Chodze dorywczo do pracy i narazie mam 1400, jak dojde do 1700 reszte dadzą rodziciele. Chodzi mi o to aby komputer starczał na mniej więcej okres 2-3 lat jak obecny. strasznie napaliłem się na asasyna i chciałbym go obejrzeć w jego peeeeeełnej krasie. Da się z tym coś zrobić. (zamieszkanie: Łódź, podaje na wypadek gdyby ktoś znał jakaś dobrą firme w jej obrębach) Z góry dziękuje za podpowiedź/pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko: Któr z was zajmuje się składaniem komputerów? mam do niego pytanko odnośnie tego czym się zajmuje ;p

Jeśli zachodzi taka potrzeba to ja. W laboratorium sprzętowym to Allor i Gregorius.

Co do reszty pytania to zerknij na konfigurator w piśmie oraz do tego tematu:

http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=22002

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na praktykantów przyjmujecie wszystkich, którzy się zgłaszają czy prowadzicie jakąś selekcję? I czy będziecie kogoś z redakcji wysyłać na Games Festival w Elblągu?

Nie wszystkich. Kierunek studiów powinien być zgodny albo chociaż zbliżony do tego co robimy. Czyli generalnie powinna być to osoba studiująca dziennikarstwo, ewentualnie filologię. Czasem trafiają się też graficy komputerowi, wtedy oddawani są w ręce DTP. Co do drugiego pytania to nie wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą słuchałem wywiadu z Tobą. Powiedziałeś, że słuchasz Nightwisha^^ Jakie albumy przesłuchałeś? Wolisz Tarję czy Anetę?:)

Na początku posłuchałem kilku rożnych piosenek. Spodobały mi się. Ale nie jestem jakimś fascynatem w związku z czym kupiłem dwa albumy Nightwisha. Jakie, teraz nie pamiętam (mam w domu kilkaset płyt). Po prostu jak stwierdzam, że podoba mi się kilka kawałków z danej płyty to to kupuję. Tak było z ostatnim albumem Dark Passion Play. Łaziłem po Saturnie i usłyszałem jak leci wersja instrumentalna tej płyty. Spodobało mi się, podszedłem, sprawdziłem co to i kupiłem.

Po prostu lubię słuchać to co mi się podoba. W związku z czym w mojej płytowej kolekcji znajdziesz i ostrego rocka, i muzykę filmową, i elektroniczną, i pop, i ballady gitarowe, i techno, i muzykę klasyczną (organowe fugi Bacha są super) i jeszcze wile innych.

A z wokalistek, obie mi się podobają choć wydaje mi się, że Tarja miała mocniejszy i lepszy do tego typu muzyki głos.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...