Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

A ja się nie zgodzę co do "ograniczeń" na Digarcie. Zakorzeniłem się tam na tyle dobrze, że doskonale wiem, iż 500kb naprawdę starcza i to często na duże prace, a kompresować tak mocno nie trzeba (polecam poprzeglądać tam dział tapet). Większe natomiast prace nie mają sensu, ponieważ albo są za duże do przeglądania (nawet na monitorach 22'') no i są ciężkie dla serwera, kiedy przecież można tą samą pracę było pokazać trochę mniejszą (i tak robimy).

Rolek - Time & Freedom :wub:

Btw. a moje prace zostały olane <_<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się nie zgodzę co do "ograniczeń" na Digarcie. Zakorzeniłem się tam na tyle dobrze, że doskonale wiem, iż 500kb naprawdę starcza i to często na duże prace, a kompresować tak mocno nie trzeba (polecam poprzeglądać tam dział tapet).

Potwierdzam, rozsądna kompresja i rozdzielczość, znacznie ułatwia przeglądanie prac. Ciekawe jest jeszcze ograniczenie do jednej pracy dziennie, człowiek rozsądniej dobiera materiał, a nie pakuje wszystko na raz, bez jakiegokolwiek namysłu.

Btw. a moje prace zostały olane <_<

"Omen Fundation" - bardzo ciekawe hasło, wykonanie, podoba mi się "pogięta" kartka, kolorystyka i "Pianissimo" klimat rodem z Bioshocka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw. a moje prace zostały olane

Mam czas, mogę pooceniac :3

"He is your god"

Jakoś mam problemy z złapaniem przesłania, może za głupi jestem tak patrząc na opis, więc powiem coś o wykonaniu. Jak zwykle ostra fotomanipulacja w grindowym stylu i dobrze. Mogłeś nie dawac szeryfowej czcionki, tylko jakąś z maszyny do pisania, bardziej by tu pasowała.

"Omen Foundation"

To już kiedys oceniałem, genialne :D Aż marzy mi się żebym wydrukował na kredowym kiedyś w wielkim formacie i rąbnął na szkolną gazetkę : D Sam wykonywałeś czy kontury ze zdjęcia?

"Matka"

Ta mi średnio podchodzi. Wiem że rozmywanie jest teraz elo ale tu nie wyszło ciekawie, poza twarzą, tu pasuje. No i ta ciemna ręka, straszliwie się wygryza. Gwiazdki też mi nie podchodzą : x

"Passportal"

Uch, to też jakoś słabiej niż poprzednie. mam wrażenie że nic do siebie nie pasuje. Gwiazdki po bockach, napis kosmiczną czcionką, polonez... a może taki zamysł był? Dla mnie nieudane.

"Neuroectodermal Tumor"

Tu już ciekawiej ale znów wierszyk w opisie sprawia że czuję się płytki :3 Ładnie skomponowane, ta czerwień "laserów" dodaje pracy tego czegoś.

"Design Stravaganza"

To też już widziałem, ładnie stonowane kolory i co najważniejsze w typo i nie typo plakatach - pomysł. Dobrze zrealizowany jak dla mnie.

"Thiaz Katha Tayyr"

Ale Ty tytuły nadajesz :3 Wszystko cacy ale zrezygnowałbym z destauracji, lepiej Ci wychodzą ciemne brązy, rdza i te klimaty. No i fraktale w tle nie podchodzą. Logo za to ciekawie wpasowane w plery. To Ty? :)

"Pianissimo"

Jedna z ciekawszych prac tutaj jak dla mnie. Więcej nie powiem, nie mam do czego się przyczepiac :3

"DSTN"

Takie Sin City/300 klimaty ha? Całośc bardzo ok, wziąłbym może jakis grunge i maznąłbym tu i tam na napisie co by go wtopic w ciekawe tło.

Uff, tyle tego, jak wkleisz następne pooceniam żeby Ci nie było smutno :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rogue, rozumiem, ze to Twoje reczne rysunki? :) Jesli tak, to Naruto srednio Ci wyszedl, za to Alien wyglada jak zywy :D

tablet.

Naruto rysowalem pierwszy raz, praktycznie bez referencji, no i ost raz rysowalem cos w tym stylu...eee.... z 10 lat temu?

A obcy jak to obcy, rysuje go na okraglo :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Wam się podoba chwilowe logo Forum Actionum? (po lewej u góry) :)

Świetne. Oprócz jednego szczegółu. Moim zdaniem czcionka nie powinna być poddana efektowi światła. Powinna być na pierwszym planie od początku do końca w tym samym kolorze (nie wiem jak się na to fachowo mówi :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem czcionka nie powinna być poddana efektowi światła. Powinna być na pierwszym planie od początku do końca w tym samym kolorze (nie wiem jak się na to fachowo mówi :P)

Zdaje sie, ze gradient :P

A logo-ladne ;) Tak jak kolega nadmienil, czcionke dalbym jednym kolorem i moze z jakims glowem (swieceniem). Ale ogolnie swietne ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym też proponował tobie eksperyment zrobić. Na początek dodać jakieś 10 pikseli wysokości. Czcionkę jednym kolorem (gradient :P) I na dole lustrzane odbicie tekstu "forum actionum" (zmniejszyć może do połowy podstawowej wysokości, jak uważasz) I to jakimś małym blurem (lub nie zależy jakby to wyglądało) i to odbicie na końcu poddać efektowi 50% opacity.

Hmm możliwe że jednak przebajerzone :). W każdym razie ciekaw jestem efektu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komiks z gothic'a pod tytułem dzień

Z ciekawości zajrzałem. Nie widzę nic interesującego w screenach z gry, do których po prostu dodano dialogi - bez interpunkcji, z błędami, pomijam już ich sztuczność - i zmieniono parę rzeczy w samej konstrukcji gry. Jak dla mnie prawie zero własnej pracy, choć mogę się mylić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech jak wy tacy mądrzy sami spróbujcie zrobić komiks to wtedy oceniajcie aha i jeszcze coś ZERO własnej pracy?? tydzień to robiłem a ty mi gadasz że zero...

Jeśli myślisz, że należy znać się na tworzeniu gier komputerowych, żeby móc je recenzować, to jesteś w błędzie. I uważasz, że strzelanie screenów, stworzenie dymka, wstawienie tekstu, powtórzenie czynności i posklejanie poszczególnych screenów tak, aby tworzyło to jakąś całość jest pracą własną? Co poza wymienionymi czynnościami jest twoje? Silnik graficzny? Nie, bo pochodzi z gry. Daruj sobie twierdzenie, że cały tydzień sklejania tego jest pracą własną. Straszna praca. A co do tworzenia komiksu: Kliknij.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komiks z gothic'a pod tytułem dzień

To coś co stworzyłeś, jak dla mnie, zalicza się do internetowych potworków. Czy Ty kiedykolwiek czytałeś jakiś komiks? Od kiedy numeruje się dymki i kadry? Nie wiesz, że wszystkie kwestie w chmurkach (które są nieudolnie zrobione w paintcie) czyta się zawsze od lewej, górnej strony? Co kadr miałem problem z dojściem do tego, która kwestia była wypowiada wpierw (nawet przy tej planszy z cyferkami lol). A sama treść tego pseudokomiksu? Jak dla mnie dno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...