Skocz do zawartości
Ghost

Baniaki

Polecane posty

Jaceklol75

Namolne spamowanie linkiem do swojego kanału na YouTube. Prosiłem, groziłem, ościłem, urlopowałem, i nic. Zamiast poprawić swoje zachowanie, założył nowe konto i kontynuował swoją "działalność reklamową". Dlatego też oba konta zostają zbanowane. Spamerów nam tu nie trzeba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GregoryHouseMD

Nie dość, że obraża innych, to jeszcze wciąga w to innych. Wybacz, misiu, jak ktoś się z Tobą nie zgadza, to nie znaczy jeszcze, że masz go opluwać. To raz. Dwa, że nie jesteś w stanie przyjąć nałożonej na Ciebie kary. Trzy, jak się z nią nie zgadzasz, to istnieją oficjalne sposoby składania protestu/skargi/odwołania. Akurat ciskanie się jak wesz na grzebieniu i to za pośrednictwem innego użytkownika jest najlepszą drogą... do trafienia właśnie tutaj. Oznacza to bowiem, że jest z Ciebie zwykły troll, który uważa siebie za ytelygenta, a nawet regulaminu przeczytać nie potrafi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arrowman

Moderatorzy są źli bo rozdają osty za piractwo. A piractwo jest dobre gdyż dzięki niemu kolega może mieć dużo gier, na które go nie stać bo nie ma pieniędzy. To się do roboty weź, buraku, a nie kradnij. Teraz będziesz miał trochę więcej czasu, bo już na forum nie będziesz musiał głupot wypisywać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JezusChrystus

Jorgi

BullinDaUll

Ban dla pierwszego - za żałosne próby wygłupów poprzez podszywanie się pod kluczową postać dla jednej z religii - nie tylko nickiem;

Ban dla drugiego i trzeciego - bo to ta sama osoba, zatem multikonto + dalsze próby zaimponowania innym w głupi sposób, których pozwolę sobie tutaj nie wymienić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...