Skocz do zawartości
Arnie

Propozycje nowych tematów

Polecane posty

Oj temat "GTA IV" na pewno cieszyłby się wzięciem... Chociaz prawdopodobnie byłby on trochę taki plotkarsi i pełen nie do końca sprawdzonych informacji, tudzież kompletnie bezpodstawnych domysłów, bo trudno oczekiwac, ze Rockstar bedzie nas zasypywał tonami newsów... Zresztą ta seria i bez tego budzi takie emocje, ze osobny temat bedzie mial jak najbardziej - wg mnie - rację bytu:). Jestem na TAK.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może temat o nowej grze twórców Gothica - Risen. Wprawdzie pokazano tylko jeden filmik i do premiery pewnie jeszcze daleko, ale patrząc na to jak popularny jest temat o serii Gothic, może dobrze by było już teraz umieścić taki temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do propozycji Woody'ego. Filmik wywołał na mnie wielkie wrażenie, a jeszcze większe postać w nim pokazana. Pojawiło się również parę newsów w nowym (odświeżonym) Clicku, więc jest o czym dyskutować.

Edytowano przez Tratata
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie zobaczył temat w którym forumowicze podawaliby ciekawe gry Freeware/GNU/GPL. O ile takiego tematu nie ma (jak jest to sorry - nie znalazłem). Coś jak temat o mmorpg bez abonamentu, tylko nie o mmorpg, a wogóle o darmowych gierkach.

Przyłączam się! Też chętnie zobaczyłbym taki temat! Ostatnim razem bardzo polubiłem gry tego typu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja równiez popieram. Czy trzeba w tym dziale argumentować poparcie, czy wystarczy mój glos? :P

Korzystając z okazji chciałbym zaproponować inny temat. Byłby to temat zbiorczy, o wielu grach, nie o żadnej konkretnej. Temat poruszałby kwestie gier, które niezasłużenie (zdaniem forumowiczów) przeszły bez echa. W takim temacie kaźdy móglby powiedzieć o nisko ocenionej/słabo sprzedanej/cichej/mało znanej produkcji, która jego zdaniem zasługuje na więcej uwagi. Sam znam wiele takich tytułów :) Kolejną zaletą tematu byłby fakt, że można by było w nim podyskutować o grach, które nigdy nie będą miały własnego tematu, bo zbyt niewielu forumowiczów chciałoby o nich rozmawiać. A tak każdy móglby po trochu od siebie coś powiedziec na temat takich gier ;)

Edytowano przez Lord Nargogh
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze kojarzę to chodzi Ci o gry w które gramy/graliśmy i nam się podobały, a z różnych przyczyn (brak rodzimego wydawcy, słaba reklama itp.) nie trafiły do szerszego grona odbiorców. Jeśli mam rację to popieram pomysł w pełnej jego rozciągłości :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat o freeware będzie. Zaraz założę w "Ogólnie o grach". Nawiasem mówiąc, mogliście sami założyć, a tak to ja sobie posta nabiję :D

Lepiej jak Ty założysz to nasuną mi się jakieś refleksje przed próbą usunięcia go ;) .

Jeszcze ciepły link: Gry freeware.

A osoby, które tak się domagały tematu, mają obowiązek produkować 5 sensownych* postów dziennie przez najbliższe dwa tygodnie, pod groźbą zmiany sygnatury na obciachową :P

Sensowny to nie statsiarski pamiętać, bo będziem karać. -m(s)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z okazji chciałbym zaproponować inny temat. Byłby to temat zbiorczy, o wielu grach, nie o żadnej konkretnej. Temat poruszałby kwestie gier, które niezasłużenie (zdaniem forumowiczów) przeszły bez echa.

Moim zdaniem temat nie zyskałby dużego zainteresowania. Może lepiej zapoczątkuj taki temat w wolnych dyskusjach? Dla przykładu kiedyś poruszyłem temat o grach, które świetnie się zapowiadały, ale z różnych przyczyn nigdy światła dziennego nie ujrzały. Pojawiło się kilka postów, parę osób włączyło się do dyskusji, po czym temat zdechł śmiercią naturalną, a w jego miejsce pojawił się inny. Twój pomysł może zgromadzić większą ilość zainteresowanych osób (w końcu większa ilość gier i więcej informacji o nich), ale IMHO taki temat po kilku dniach zacznie mocno pikować w dół listy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję temat o Disciples III, jako, że gra będzie super, ma wielu fanów i ostatnio coś o niej było w Cd- Action, odrazu możnaby dodać nowy film o Disciples 3: http://www.gametrailers.com/player/39434.html

Jest to przegląd stolicy elfów, a że filmy do tej gry są bardzo rzadko to warto by założyć z tej okazji temat :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniliście nazwę? Przysiągłbym, że przed chwilą był to jeszcze temat Disciples 2 :P

Right. Zamiast rozpisywać się w nowych tematach kolejnych części, które są po prostu kontynuacjami tej świetnej strategii zmieniłem nazwę D2 na D-seria. Tak będzie po prostu wygodniej dla nas wszystkich ;) .-m(s)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...