Skocz do zawartości
Arnie

Propozycje nowych tematów

Polecane posty

Z góry piszę iż ten temat nie ma konieczności założenia.

Jeżeli ktoś uzna że nie będzie z niego pożytku to ok nie ma sprawy.

A temat na który naszła mię myśl to coś na wzór PlayStation 2 - the best of, Czyli gry na PS2, które trzeba mieć z tą różnicą że zamiast Playstations będzie się mówić o grach które trzeba mieć na PSP ( PSP & DS).

To by było na tyle

><><><><><><><>><><><><><><

P.S

Sam zamierzam zakupić Przenośną konsolkę stąd ten pomysł.

Bo chyba nikt nie lubi być rozczarowany

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym żeby pojawił sie temat do gry COLD FEAR.Jest to jeden z niewielu przedstawcieli z cyklu survival horror ktory pojawil sie na PC wiec myśle ze powinien doczekac sie w koncu swojego dzialu mimo iż nie odniósł oszałamiajacego sukcesu komercyjnego.Jednak wedlug mnie(z reszta czytajac inne fora nie tylko wedlug mnie:P) gra jest bardzo dobra ma niezłą grywalność może nie straszy tak jak resident czy aliens vs predator jednak posiada specyficzny klimat ala "the x files".pozdrawiam

Edytowano przez Stiff Majster
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy gral tu ktos w Cold War?!Jeżeli nie to apeluje : Miłośnicy skradanek,miłosnicy dobrej gry z klimatem gęstym jak angielska mgła z grą nie szablonowwą grywalną bardziej od przygód pana super hyper kombinezon und zielone gogle:D, jeżeli nie dostarczam odpowiednich argumentow ażebyście w nią zagarali(oraz panowie z teamu cda założyli temat dotyczacy tej gry) spójrzcie jak wszystkie Polskie portale oceniły tą gre:)Polecam serdecznie tą pozycje!!!

Edytowano przez Stiff Majster
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jonathan_Farmer

Szukałem i nie znalazłem tematu o przygodówkach z serii "Sherlock Holmes" studia Frogwares.

Zacne i inteligentnie skonstruowane produkcje, wydawane u nas w tanich seriach (a często i w pismach), całkiem popularne, a nie doczekały się swojego tematu.

Myślę, że warto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ludzie ludzie no ruszcie się. Brakuje tylko jednego głosu "za" do założenia tematu o Puzzle Quest. Co prawda już chwilowo w to nie gram zajęty Mass Effectem (2 przejście:P) ale do dyskusji chetnie sie przyłaczę. W końcu nie na darmo ma się tego druida na 20 levelu:P A nie powiecie mi, że nikt w PQ nie gra...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...