• Ogłoszenia

• wies.niak

Regulamin działu Dyskusje o Grach   22.03.2016

W dziale Dyskusje o Grach obowiązuje przede wszystkim specjalny regulamin działu - KLIK. Nadrzędny jest oczywiście regulamin forum oraz netykieta. Zapraszamy do dyskusji
    • mateusz(stefan)

Szukam gry   22.03.2016

Jeśli poszukujesz pewnej gry, której nazwy nie znasz bądź nie możesz sobie przypomnieć, ten temat jest dla Ciebie ratunkiem Zapomniałeś tytułu gry? Napisz w tym temacie.. Zakładanie tematów w stylu "Jak nazywała się gra" skończy się ich zamknięciem, gdyż tego typu pytania zadajemy tylko w tym temacie.
    • mateusz(stefan)

Czy x gra mi pójdzie?   22.03.2016

Jeśli masz wątpliwości i chciałbyś się dowiedzieć czy dana gra uruchomi się bądź będzie płynnie chodzić na Twoim komputerze, to ten temat >>>Czy pójdą[LINK]<<< rozwiąże Twój problem. Zakładanie tematu "Czy x gra mi ruszy" w każdym innym miejscu skończy się jego zamknięciem, gdyż tego typu pytania zadajemy wyłącznie w tym miejscu.
Arnie

Propozycje nowych tematów

2592 postów w tym temacie

Ponieważ nowych gier wychodzi bardzo wiele, a nie o każdej warto zakładać osobny temat, więc nowe tematy będą zakładane pod następującymi warunkami:

• Przynajmniej 3 forumowiczów wyrazi chęć wypowiadania się na temat danej produkcji,
lub
  • Moderator uzna, że warto od razu założyć danej grze temat.
Jeśli zadeklarujecie się, że chcecie wypowiadać się w nowym temacie, to proszę o dotrzymywanie tej obietnicy.

Propozycję nowych tematów zasadniczo najlepiej zgłaszać tuż przed lub po premierze, ale w przypadku głośnych tytułów wystarczą nawet pierwsze informacje o nowej produkcji (np. Fallout 3, kolejne GTA itd.).

0

Dobra. To ja proponuję temat o serii gier związanych z Harrym Potterem. Może gry sa średnie, ale duzo osób w nie gra/ło i warto by o nich podyskutować. Na dodatek powstało juz pięć części, a kolejne są w drodze. Zgadzacie się?

0

ja bym podyskutował o hellgate london

0

Bardzo się dziwię, że nie ma tematu o grze Turok.

0

Wiem że ta gra nie jest oficjalnie zapowiedziana na PC, ale... na pewno będzie jak inne gry z serii... premiera na konsole już na dniach, zapowiada się genialnie, nowy engine i tryb MULTI! :D - o czym mówię? O GTA IV. Temat must have dla FA :)

0

Słusznie, myślałem, że jest temat GTA (seria), a nie ma :P. Każda część ma oddzielny temat, to tak samo zrobię z IV.

0

Może się nie dopatzryłem ale chyba nie ma tematu związanego z grą Deus ex. A to przecież tak ważny krok w dziejach gier.

0

No, to jest do dwójeczki :D a o jedynce nie ma.

0

Przemianować na Deus Ex (seria) i tyle. Można dorzucić też Clan Wars, ups, Project: Snowblind.

0

Przemianować na Deus Ex (seria) i tyle.

I właśnie tak zrobiłem.

0

Ja bym zaproponował następujące tamty:

- Delta Force (seria) - ukazało się tych gier sporo i są dosyć znane

- Harry Potter (seria) - to samo co wyżej

Please dajcie odpowiedź bo już z 3 razy z podobnym postem wyskakiwałem i nie dostałem żadnej odpowiedzi ;)

0

Ja jestem za o serii o Harrym Potterze

Proponowane tematy:

-o serii Gothic

-o serii Age of Empires

Dla mnie gry-klasyki :rolleyes:

0

A może tak podyskutowalibyśmy trochę o grach Soldiers: Ludzie Honoru, Faces of War lub Men of War ? :rolleyes:

0

Bardzo się dziwię, że nie ma tematu o grze Turok.

Popieram ;)

0

Popieram ;)

Ja także :P

0

Napisano (edytowane)

Chodze po forum, czytam czytam i widzę, że czytelnicy Cd-action są ludźmi o wszechstronnych zainteresowaniach. Jako, że obok komputerów przejawiają sie jeszcze inne wątki proponuję niecodzienny temat. Chciałbym podyskutować o grze, o której jeszcze mało co wiadomo. STAR WARS FORCE UNLEASHED http://www.youtube.com/watch?v=RpcuQpzY-1M...feature=related

Z tego co widzę na razie planowane są tylko wersje na konsole. Ale Cd-action umieściło na płytce niedawno taki zwiastun (podobny do tego, co link wyżej), więc ... może bezie jakaś nadzieja. W każdym razie jako że Star wars ma wielu fanów wśród graczy warto by taki wątek założyć.

Proponuję obejrzeć też ten - http://www.youtube.com/watch?v=HfdifzbRP-U...feature=related filmik - rozwala.

Edytowane przez batonski
0

A ja proponuje zrobić temat o nowej grze wyścigowej Codemasters, a mianowicie Race Driver: GRiD

0

A ja proponuje zrobić temat o nowej grze wyścigowej Codemasters, a mianowicie Race Driver: GRiD

Popieram. Albo zrobić jakiś mix "Race divera" gdzie można by wwalić wszystkie gry Toca z Grid włącznie

0

Ok. Przepraszam.Już kasuję tego posta:)

0

Popieram. Albo zrobić jakiś mix "Race divera" gdzie można by wwalić wszystkie gry Toca z Grid włącznie

Czemu ten temat jeszcze nie istnieje ? Ja też chcę.

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.