Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Urodzinowe Puzzle Hunt

Polecane posty

Lord Hrabula: Nie zwyzywasz mnie, przynajmniej nie w tym tygodniu, bo sparing mam zarezerwowany tongue_prosty.gif

Kathai_Nanjika: Nie strasz, nie strasz...tongue_prosty.gif

yojo2: Nie licz na nagrody i pochwały. My z tych, której ciężkiej pracy się nie docenia, a widzi tylko błędy wink_prosty.gif .

Jesteście bardzo blisko, dosłownie o krok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To druga próba (następne będę podawał w tym poście, nie będę już statsował, tylko edytował tego tongue_prosty.gif) :

Black Shadow, Kathai Nanjika, mateusz(stefan), Ghost, Lord Hrabula, Aiden, niziołka, Holy.Death i Ylthlin

Pudło.-mateusz(stefan)

Próba nr 3 - Black Shadow, Kathai Nanjika, mateusz(stefan), Ghost, Lord Hrabula, FaceDancer (tu jest ciężko trafić dobrze), niziołka, Holy.Death i Ylthlin

Pudło.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję spić śmietankę powstałą w wyniku wysiłku forumowiczów biggrin_prosty.gif :

Black Shadow, Kathai_Nanjika, mateusz(stefan), Ghost, Lord Hrabula, FaceDancer, niziołka, Aiden i CriX.

Pudło.-mateusz(stefan)

edit: Zmiana FaceDancera na JamesaVoo, reszta tak samo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo, mamy drugiego zwycięzcę. Gratulacje smile_prosty.gif .

Jak sami widzicie cały czas byliście bardzo blisko. Wszystkim dziękuję za udział, a szczególnie temubez którego zabawa by się nie odbyła-naszemu Osiołkowi smile_prosty.gif .

Osoby, które mają w swoich sygnaturkach puzzle mogą je bezpiecznie usunąć. Swoje stare sygnaturki znajdziecie w Waszych sekcjach "O mnie".

Dawno nie było tylu okazji do obniżenia licznika, więc kto nie skorzystał tego sprawa.

@UP: Zaraz dam Ci osta za spam, to się zrównoważy :trollface: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...