Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Urodzinowe Puzzle Hunt

Polecane posty

Z okazji X-lecia Forum Actionum przygotowaliśmy dla Was specjalną edycję zabawy organizowanej tutaj już kilkukrotnie. Zasady są niezmiernie proste:

Umieściliśmy w sygnaturkach konkretnych forumowiczów puzzle do głównego obrazka oraz tyle samo podpowiedzi, które mają Wam pomóc namierzyć te profile.

Waszym zadaniem jest znalezienie i skompletowanie wszystkich ksywek osób, które w swoim podpisie zawierają elementy układanki.

Oprócz puzzli będą tam podane kody szyfrujące. Pozwolą one zdalne utworzenie obrazka, jeśli wpiszecie je tutaj. Wtedy jak ktoś już wszystkie uzbiera to może wrzucić pełny link uzupełniony o id (kody), który wygeneruje całkowitą ilustrację.

Nagrody są przewidziane dla dwóch osób, a są nimi specjalna grupa urodzinowa oraz obniżenie licznika ostrzeżeń o 20%/1 punkt.

Pierwsza dla osoby, która jako pierwsza poda w tym temacie pełną i poprawną listę profilów bądź zrzut ekranu całego obraz czy pełny link do niego.

Druga dla osoby, która poprawnie zidentyfikuje wszystkie postacie na obrazku.

Jak widzicie jest warto o co rywalizować, tym bardziej, że nie jest to trudne, a okazja do zmniejszenia licznika ostrzeżeń trafia się bardzo rzadko.

Udanych łowów smile_prosty.gif .

Podpowiedź ogólna: Zielonym szlakiem najłatwiej dotrzeć do celu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEST! Udało mi się. Sprawdźcie czy linkacz działa - skopiowałem tylko link z pasku adresu.

No, brawo ja, czekam na pokłony, gratulacje, jaki jestem szybki itp. Ogółem fajna zabawa, ale trochę męcząca tongue_prosty.gif

Może rozszyfrowałbym kto jest kim na tym obrazku, ale nie mam już sił. biggrin_prosty.gif

http://yojo2.ovh.org...kW9Y;bPnm4G04DV

@up

żółta wiewiórka odnosiła się do Sefnira. Zajrzyj na jego profil.

Aha, no i lista profili:

- Rysia

- Brylant

- Cragir

- Bethezer

- jurom925

- lubro

- Sefnir

- voda22

- Soaps

- Abyss

No i ktoś tam jeszcze, nie pamiętam już ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulację, mamy pierwszego zwycięzcę smile_prosty.gif .

Nie odgaduj, bo nagrody się nie kumulują, a da innym szansę smile_prosty.gif .

Tu macie oryginał, niepocięty na kawałki.

Przechodzimy do etapu drugiego, czyli zgadywanie postaci. Tu już szukać nie trzeba tylko kojarzyć i myśleć smile_prosty.gif .

Jak ktoś poda dobry typ damy znać, nie wcześniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do poprzedniego zadania: najzabawniejsze było to, że byłem o krok od stracenia całego postępu. Gdy byłem przy ostatniej osobie (jurom925) i szukałem kodu, patrząc na jego ostatnie posty, prawie komputer mi się zwiesił! Rozpisał się w nim bardzo, a mój gruchot na linuksie z płyty nie wytrzymał stężenia tylu obrazków. biggrin_prosty.gif Na szczęście próba reanimacji systemu okazała się sukcesem, dzięki temu nie musiałem wklepywać od nowa tylu kodów. ;p

Zapraszamy do NTG, pomożemy zainstalować system, żeby nie był gruchotem z płyty. Debian na dysku to torpeda :) - Różowy Koń Ukryty Pośród Drzew

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od lewej BlackShadow (gra w RPGi), Niziołka (nie wiem czemu akurat ona ;P), mateusz(stefan) (bo opaska JA), Ghost(na tronie), Hrabula( w torcie), Smuggler jako wiedzmin (nic innego mi nie przychodzi na mysl, a on jest fanem i bardzo aktywnym forumowiczem), na koncu Holy.Death tuli Ylthlin

Pudło.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedź - Podbiel trafili kilka ksywek ;] Wiedźmin i kucyk to najtrudniejsze do trafienia ksywki. Pierwszy nie odnosi się do ksywki ani aktualnego avatara, a do zjazdowicza, który kiedyś miał (przez długi czas zresztą) wiedźmina. Kucyk... fakt, że jest "martwy" powinien być podpowiedzią... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że pseudominion/dementor/kolo w kapturze to Iskier, a jego ofiara to Ylthin czy cuś... Tak poza tym, jak rano trochę próbowałem poszukać kawałków, to nawet nie wiedziałem, że jeden jest u mnie.

EDIT: Dopiero teraz zauważyłem, żeście mi zmienili sygnaturkę. smile_prosty.gif

Edyta: Nie kombinuję dalej, mi -20% na razie nie jest potrzebne.

Edward: Jaka podpowiedź wskazywała na mnie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystąpił u mnie dziwny problem z forum i przypadkowo usunąłem post.

Ponieważ nie zależy mi na nagrodzie, nie jest mi ona potrzebna, powtórzę jedynie najważniejszy element mojej wypowiedzi, który może kogoś naprowadzi:

Wiedźmin to najprawdopodobniej JamesVoo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hrabcio - ok.gif też ciekawa jestem, bo w takim wypadku skorzystałabym. biggrin_prosty.gif

Tak poza tym, myślę, że Osioł też powinien dostać jakąś nagrodę. W końcu narysowanie takiego dzieła + kolorowanie proste nie jest. Pogratulować talentu, Ośle. :3

A mi nagrody za stworzenie "puzlosklejacza" nie dacie? sad_prosty.gif ~y

Naturalnie. Choć sądziłam, że autor rysunku się tym zajął. Ale skoro tak... ^^ właśnie zauważyłam, że w linku plącze się "yojo2". Ale z tym pytaniem, to lepiej się zgłoś do reszty Modów czy kto to tam organizował. Ja Ci mogę dać paca w nagrodę. ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...