Skocz do zawartości
wies.niak

Problemy z forum

Polecane posty

Zapewne dostajesz jakiś komunikat błędu - podziel się jego treścią.

Sprawdź, czy mieścisz się w limicie wielkości załączników (w panelu kontrolnym masz zarządzanie załącznikami.

Arnie -> Nie mogą? Przecież widziałem, że parę osób umieszczało np. obrazki jako załączniki do postów. Coś się zmieniło?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się stało, że jakieś idiotyczne [beep] przy normalnych słowach pokazuje? Obrazek powie więcej i dokładniej o co mi chodzi. Niestety nie mogę nawet wstawić obrazka.... ani thumbnailsa ani w tagu [ img] No i posta mi też zaatakowało (litera g wywołuje chyba tą reakcję, znaczy ta co jest po f w alfabecie)

Edytowano przez Ghost
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie. Co prawda, problemem to to nie jest, ale nie bardzo wiem, gdzie to pytanie zadać. A więc...

W jaki sposób można wyłączyć emotikony w KONKRETNYM poście? Jest do tego jakiś przycisk w oknie wysyłki postu czy trzeba to robić metodą "Wyłącz emotikony -> Wyślij post -> Włącz emotikony"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest do tego specjalny checkbox w szybkiej odpowiedzi bezpośrednio pod oknem gdzie piszesz("dodaj emotikony") a w normalnej odpowiedzi masz trzy pola checkbox opisane opcje postu i tam masz "Włączyć emotikony?".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym umiescic zdjecie/screena. Niestety nie wiem jak to zrobic. Niby nad okienkiem, gdzie sie pisze posty jest opcja wstaw obrazek, jednak prosi mnie o jakis URL, czy cos takiego ;) Mozecie opisac jak dokladnie to zrobic? Nie znam sie na tym. Za wyrozumialosc i pomoc dzieki :)

Edytowano przez Karczmarz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozecie opisac jak dokladnie to zrobic?
Proste cztery kroki.

1) wchodzisz na ImageShack

2) wrzucasz swój obrazek z dysku na serwer (za darmo, naturalnie)

3) szukasz adresu url, który jest przy napisie direct link

4) wstawiasz w tag [ img ][ /img ] bez spacji

Ponieważ wg regulaminu forum nie można wstawiać obrazków dużych (opcja, którą poradziłem ci wyżej) to polecam korzystać z kolejnej opcji imageshack pt. thumbnails (na forum pokazuje się miniaturka obrazka, a gdy się na niego naciśnie przekierowuje cię do oryginalnej większej wersji). By wstawić thumbnailsa po prostu kopiujesz adres z okienka "thumbnails for forums(1)" i wklejasz do posta po załadowaniu zdjęcia na serwer (bez żadnych tagów).

Edytowano przez j3drz3j
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to tylko wersja przejściowa wyglądu forum, albo czy to u mnie coś skopane na firefoxie jest. Forum wyświetla mi się na części ekranu tylko, po prawej stronie został dość spory czarny pasek. Kalendarz i opcje na górze są wyświetlane na całej długości ekranu, jedynie same forum tak jakby było zwężone.

Korzystam z rozdzielczości 1024*768.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to tylko wersja przejściowa wyglądu forum, albo czy to u mnie coś skopane na firefoxie jest. Forum wyświetla mi się na części ekranu tylko, po prawej stronie został dość spory czarny pasek. Kalendarz i opcje na górze są wyświetlane na całej długości ekranu, jedynie same forum tak jakby było zwężone.

Korzystam z rozdzielczości 1024*768.

Nic Ci sie nie zepsulo - skutek uboczny rzeczy, ktore robimy na serwerze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z userbarem, tzn. chciałbym mieć ich kilka następujących jeden po drugim, ale nie wiem co zrobić, żeby się one zmieniały niczym .gif (np. tak jak u Ciebie CormaC albo u j3drz3ja).

Tak sie sklada, ze u mnie to jest wlasnie GIF - CormaC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z userbarem, tzn. chciałbym mieć ich kilka następujących jeden po drugim
Wejdź na stronę http://ubanimator.com/ powrzucaj adresu obrazków (w rozdzielczości 350x19, jak powrzucać obrazki, by mieć ich adres url napisałem post wcześniej) i naciskasz przycisk "Create" nic trudnego. W puste miejsca na userbar.com wrzucasz to co jest w okienku direct link po załadowaniu się obrazka na imageshack. Edytowano przez j3drz3j
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzedniej wersji forum, otrzymywałem powiadomienia na email. Obcnie już, takie powiadomienia do mnie nie dochodzą. Sprawdziłem ustawienia mojego konta - jest wybrana opcja - powiadomienia na email. Proszę o radę/y co i jak ustawić aby wsjo było ok jak przedtem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...