Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RIP

Warframe

Polecane posty

Gładko poszło, jajo zdobyte na tym aler(t)cie

Do Kubrowa potrzebuje jeszcze tego diamentu i modułu, który na razie jest tylko w Pustce. Tylko też może być ciężko go tam zdobyć, chyba, żeby "kill them all" i liczyć, ze z kogoś to wypadnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TomcioM

Zaiste, srogiego mi ćwieka zabiłeś tym diamentem. Jak już Kawalorn wspomniał, kryształ ten wypada bardzo często z Phorida. Moim zdaniem, to jest najłatwiejszy sposób by go zdobyć. Pamiętam tez że czasem jakimś sposobem zdobywałem go w misjach innych niż Pustka. No i warto wspomnieć że, w przeciwieństwie do innych surowców, ten znika po 24 godzinach. Nie wszystko co masz, tracisz połowę tego co uzbierałeś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TimeX Co ciekawe jest jakiś błąd który potrafi sprawić że Argon się rozmnoży zamiast przepołowić o północy. biggrin_prosty.gif Już 3 razy tak miałem i nieźle mi to pomogło. I co do do Phorida to jest właśnie ciekawe że kryształ wypada nie tylko z Phorida ale ogólnie się pojawia w misjach z Phoridem. Raz mi ze zwykłego przeciwnika tam wypadł.

Sam to ledwo co odkryłem i nieźle to ułatwiło sprawę farmienia tego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się. Łowczyni Zanuka tj. Harvester mnie upolował i musiałem uciec z domu wujka (S)Alada V. Dość by powiedzieć że szansę stricte miałem małą by z tego wyjść obronną ręką. Misja obrony, jako Frost. Czyli, powolny jak żółw, brak umiejętności defensywnych nie licząc Kuli i do tego kriokapsuła która non-stop obrywała. Jak słowo daję, następnym razem Harvester zapłaci swoją głową, a głowę twórcy powieszę nad inkubatorem Kubrowa na pamiątkę. Jakbym grał jako Nyx lub Nova, starcie by miało odwrotny skutek.

A poza tym, udało mi się znaleźć 100% skuteczny sposób na zatłuczenie Salada V i jego zwierzątka solo. Na początek, wywabcie stwora z pomieszczenie. Potem zbijcie Aladowi V tarczę, i tylko tarczę. W ten sposób, Zanuka straci swoje tarcze, ale nie pobiegnie ratować stwórcy. Na koniec, rozwalcie Zanukę (broń ze statusem obrażeń radiacyjnych się przyda) a potem główny cel. Przetestowałem to kilka razy i zawsze działało. Na wypadek jakby ktoś z Was chciał sobie robić solo wypady na tego bossa w celu farmienia jegomościa.

I, brakuje mi tylko trzech Warframe by mieć komplet wszystkich. Lokiego Prime, Frosta Prime i Mag Prime.

Edit:

I dostałem broń którą chciałem dostać. Mowa o nożach Stalkera, Despair. Niebieski ziemniak z kompletem Form czekają by je użyć. A sytuacja jak to dostałem była dość zabawna. Mianowicie, widziałem Stalkera nim się oficjalnie pojawił. Siedzącego w animacji Absorpcji. A wziąwszy pod uwagę fakt że Warframe ma czasem problemy z wyświetlaniem zawartości, nogi wziąłem za pas i wio z pomieszczenia, byle by tym cholerstwem nie oberwać. Na strachu się jednak skończyło i upuścił swoje noże. Brakuje teraz tylko Nienawiści i mam komplet broni Stalkera. I, swoją drogą, jakby ktoś szukał miejsca do farmienia Oxium, gorąco polecam sektor Baal na Europie. Nawet 60 sztuk na przejście. Proponuję to robić w pełnym składzie. Farmiąc tam niecały dzień, uzbierałem ponad 600 Oxium. I do tego, dość zdrowo się tam leveluje Warframe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych: jutro o 15:00 wychodzi U15

Będzie zawierać:

- Archwing (misje z jet-packiem w kosmosie) wraz z ekskluzywnymi dla niego broniami

- Syndicates (6 rywalizujących frakcji dla których będziemy mogli wykonywać misje w zamian za rzadkie mody i sprzęt)

- Duża zmiana dla Warframe'ów. Skille już nie będą modami do uzbrojenia ale automatycznie odblokowywane z poziomami. Ilość slotów na mody zmniejszona z 10 do 8 (nie licząc aury) w Warframe'ach co w sumie i tak daje 2 więcej jeśli uzbrajałeś wcześniej wszystkie skille.

- Warframe Limbo The Void Wizard

Nie mogę się doczekać. Czekam nawet bardziej niż czekałem na Melee 2.0

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grze są dwa tryby PvP. Jeden zwykły death-match i drugi gdzie jeden team broni obiektów przed drugim teamem.

Niezbyt popularne, ale są. Zagrałem kilka razy w ten drugi i fajnie było, prawdopodobnie ponieważ przez przypadek znalazłem cholernie silny build już przy pierwszej próbie z możliwym dodatkiem niekompetentnych przeciwników (nie żeby mój team był lepszy).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zacząłem grać trochę w Warframe, ale muszę przyznać, że jestem troszkę zawiedziony. Pamiętam grę jeszcze z czasów bety. Muszę przyznać, że od tamtej pory pewne rzeczy w ogóle się nie zmieniły. Gra dalej jest troszkę technicznym bagienkiem. Klient lubi chyba desynchronizować graczy, bo misja bez "zaginięcia" współtowarzysza to nie jest coś rzadkiego. Po powrocie do gry, liczyłem na to, że może znajdę szybko jakieś zajęcie poza grindfestem, ale się myliłem. Póki co nawet nie mam dostępu do zawartości PvP.

Ogólnie jest fun, walka z samymi tępymi NPCami potrafi nawet wciągnąć, ale i tak czasami łapię się za czoło lub zgrzytam zębami, bo x jest cholernie niedopracowane. Nie tego się spodziewałem z podejściem "wrócę tu jak to doszlifują" i po kupie czasu po jakiej znowu interesuje się tym tytułem.

7/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei po jednej misji Archwing typu Przejęcie mam wyrobioną wysoce negatywną opinię o tym trybie. Może to dlatego że mój sprzęt Archwing jest niskopoziomowy, mimo wszystko się wypowiem o trybie Przejęcia w kosmosie:

- chory spawn przeciwników <- rozbijam jedną eskadrę wroga tylko po to by na grzbiecie mieć dwie kolejne. Rozumiem że spawn i tak dalej, ale to żadna filozofia zalać gracza falami przeciwników

- kiepskie wykrywanie wrogów <- często zdarza mi się że wieżę przejmują "duchy". Ni cholery zauważyć wroga

- niezbyt dobry system przejęcia <- Po prostu, jak na moje, powinni wymyślić inny pomysł przejmowania wież w trybie Archwing. Bo system z planet tam się nie sprawdza za dobrze. Póki co, plusy jakie ja zauważyłem po U15 jest zmiana w systemie nagród za misje Przejęcie oraz Obrona. No i nowy Warframe. Swoją drogą, czy któryś z grających we Warframe z Was miał może w ciągu ostatnich dwóch tygodniu przyjemność zdobyć liścik od Stalkera?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei zauważyłem że dodali ciekawą opcję w sekcji "pokaż profil". Nie dość że sam ficzer został przemodelowany by bardziej cieszył oko przy większej czytelności to jeszcze pojawiła się informacja o tym kto na nas poluje. Póki co, mi się pokazuje że poluje na mnie Stalker. Pytanie tylko czy informacje tam zawarte są wiarygodne czy nie. Czas pokaże. Póki co, czekam na inwazję by zmusić Vay Heka do wysłania G3 za mną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze że ja mam Brakka jeszcze z eventu, bo to świetna broń a nie wiem czy by mi się chciało aż tak męczyć. :P Za to Detrona brakuje mi jeden kawałek i całe szczęście w przeciwieństwie do G3 i Stalkera, to Harvestera można zdjąć łatwo solo (co też już mi się 3 razy udało).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy aż tak łatwo? Znaczy, wiem że to jest możliwe bez problemu, sam go już raz zdjąłem jak w pojedynkę grałem ale przez swoją mobilność, ataki spowalniające i umiejętność Dispel sprawić może kłopot. Raz mnie już ten twór zresztą porwał. Detrona z kolei mam wszystkie części. Tylko go zrobić i będzie do użytku. A co do G3, dość łatwo ich zabić jako Valkyr. Nie mogą zdjąć mocy, to Histeria, z odnową energii i rozszarpać ich na strzępy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G3 akurat też łatwo w pojedynkę pobić, co ja też zrobiłem. Na misji Koszmaru złożyli mi wizytę. Ja byłem jako Valkyr, drugi gracz jako Trinity. Jak przybyli to ten drugi dość szybko padł ale ja ich w pojedynkę zatłukłem. Histeria, odnowienie mocy, powtarzać aż będą martwi. Ale kto by tam chciał non-stop jako Valkyr grać. A co do Limbo, cóż. Do wersji Prime daleko to wsadziłem ziemniaka. Fajny Warframe, ciężko go ubić jak się nim dobrze gra, przy dobrych konfiguracjach modów może wyprzedzić kilku innych Warframe w ich specjalizacjach. Na pewno ma pole do popisu na obronach gdzie pojedynczy Frost musiałby użyć kilku Śnieżnych Kul by okryć cel. Na przykład, sektor Helene na Saturnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, nie tyle G3 są łątwi tylko Valkyr ich kontruje. Harvestera można zabić praktycznie czym chcesz.

Mój Limbo się jeszcze robi ale to co mówisz może być faktycznie przydatne. Strasznie mnie męczyło, gdy robiłem Excavation po Limbo, że eksplozje przechodziły przez Snow Globe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mody farmi się non-stop przez całą grę. Warframe ma wpływ na łatwość/trudność przechodzenia misji lecz Loki jest dość uniwersalny bo może rozbroić wrogów i ich zmusić do korzystania z broni białej. Ja zwalczyłem to uczucie bycia zagubionym przez proste, sukcesywne odblokowywanie wszystkich planet.

I, mam małą prośbę do wszystkich ludzi którzy tu zaglądają i grają w Warframe. Zapisujcie proszę gdzieś informację o tym gdzie ostatnio spotkaliście postać Stalkera. Próbuję zrozumieć jako-tako mechanizm pojawiania się Stalkera i te dane są mi potrzebne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę już odblokowywałem. Problem polega na tym, że nie wiem w jakiej kolejności to robić, w dodatku wkurza to, że na mapie nie jest pokazane, jaką misję ukończyliśmy, a którą tylko odblokowaliśmy. Na mapach mam napisane np. przy ziemi, że ukończyłem 9 z 12 misji (czyli potrzebuje ukończyć jeszcze 3 do zainstalowania ekskawatora [cokolwiek miałoby to oznaczać]) i ani grama informacji, które ukończyłem, a które nie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ gra pokazuje które misje są ukończone a które nie. Co prawda, w mało czytelny sposób, ale jednak. Obwódka ukończonej misji się nie świeci, a nieukończonej tak.

A co do mojego poprzedniego posta o Stalkerze, jeśli pamiętacie gdzie Was nawiedził 8 i 9 listopada tego roku, wyślijcie mi proszę PW z informacją o planecie i sektorze i o tym czy była to regularna misja czy też alarm/inwazja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie. Po góra dwóch miesiącach, Stalker mnie osobiście nawiedził. W Pustce, robiąc solo misję "dla jaj". Ścigał mnie za Lephantisa. I, kurde blaszka, nie mam pojęcia jak dużo tych znaczków ale w ostatnich dniach mimo że na niego poluję teraz "mniej oficjalnie" to Stalker nawiedził mnie lub członka zespołu osiem razy. A znaczek jak nie chciał zniknąć, tak nie znika. No i na własnej skórze się przekonałem o pięknie misji Viver na Eris w składzie: Excalibur, Trinity, Mag i Nekros. Reputacja rośnie jak szalona, pełno lootu i do tego levelowanie sprzętu z poziomu zerowego na trzydziesty zajmuje jedną rundę. I ostatnie nawiedzenie członka zespołu każe wątpić w prawdziwość informacji w Internecie odnośnie Stalkera. Kolega był nawiedzony za zabójstwo Ambulasa który podobno znaczka nie daje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...