Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Turambar

FA kończy 10 lat!

Polecane posty

Jeżeli już jesteśmy w temacie jakości postów, muszę powiedzieć, że jak zobaczę swoje komentarze/posty z przed roku, zastanawiam się czy aby na pewno ja je pisałem tongue_prosty.gif

Za dwa lata pewnie będę wstydził się tych ;]

Może w końcu jakiś mod powie mi, czy są szanse na zrobienie tej imprezy cool_prosty.gif Sponsora już mamy* eyes.gif

*Hrabule, a nie mnie ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem od stycznia 2009 ale nie pamiętam od kiedy zacząłem na poważnie swoją aktywność na forum. Ale moja skromna osoba może jedynie życzyć całej redakcji, moderatorom i wszystkim użytkownikom następnych szczęśliwych 8 lat ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy życzenia składają, to ja też. Zarejestrowałem się tu, żeby pochwalić Cda za dodanie na cover Heroes over Europe. Naprawdę. Oto mój kompletny pierwszy post:

Pełniak , Tipsomaniak i klient na ok.gif

Potem było już lepiej, zwłaszcza gdy odkryłem blogi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeraża mnie fakt, że wiem doskonale gdzie szukać mojego pierwszego posta na forum i pamiętam mniej więcej jak wygląda. Przerażające jest to ostatnie.

Ja swojego pierwszego też nie wspominam zbyt ciepło - pamiętam, że smarowałem ten diss na poglądy RoZy'ego o dopłatach przez dobre 45 minut, miał jakieś 100 stron, po czym zamiast w "odpowiedz" zawzięcie klikałem w "dodaj" (to od załączników), co powodowało, że post znikał. Przez to głównie swojego pierwszego posta dodałem (jak już ogarnąłem sprawę) jakiś tydzień po rejestracji, i miał około jednej linijki. Dziś sam bym go sobie usunął :D

Tebeg-teść mi kazał, więc żem się zalogował i będę wylewał żale w sposób nudny i skłaniający do scrollowania.

Na cześć Teba - HIP HIP HIP UUUUUURA! ;]

Na końcu chciałem pozdrowić wszystkich, ale żem jest wredna medna, to pozdrowię tylko tych zarejestrowanych przed rokiem 2006!

Toś Ty taki? Ja Ciebie z nicka, elegancko, a Ty tak? Friendship over :( </3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie pierwszy post z obecnego konta wysłany na tym forum.

Otóż tak. Kupiłem sobie CD - Action z grami LOST Zagubieni oraz Tomb Raider: Legenda. Zainstalowałem sobie LOSta, włączam grę wszystko OK. Tylko jakaś dziwna grafika - wszystko tak się świeci i jak się podejdzie bliżej to jest normalna. Po jakimś czasie gra mi się wyłącza i rozłącza się Neostrada TP. I jest taki powiększony ekran. Wtedy jak włączam grę jeszcze raz, to idzie dwie minuty, i restartuje kompa. Pomocy, nie wiem co robić...

Mam nadzieję, że posiedzę tutaj jeszcze sporo czasu. To forum jest magiczne, każdy to przyzna, prawda?

LOL. Mój pierwszy post wyglądał mniej więcej tak:
Cześć Smuggler, dałoby się wcisnąć na płytę grę X, Y, Z, C, A, B... Jeśli nie, to czemu?

Początki... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jedyne forum, na którym zagrzałem swe miejsce na dłuższy czas kończy już 10 lat, a to dość sporo i stara du..sza się z niego robi smile_prosty.gif Sam tu jestem dopiero niespełna 3 lata, więc w porównaniu do długości żywota FA to pestka. Dałbym sobie rękę uciąć, aby móc przeczytać swoje pierwszego posta, bo za Chiny ludowe nie mogę sobie przypomnieć o czym mógł on być. Tak czy siak - Forum Actionum, moderatorom i adminom, użytkownikom oraz tajemniczym gościom, którzy niejednokrotnie zapychali serwer, dzięki czemu nie mogłem wbić do tematu przeciekowego, życzę kolejnych przynajmniej 10 lat oraz szerokości wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeraża mnie fakt, że wiem doskonale gdzie szukać mojego pierwszego posta na forum i pamiętam mniej więcej jak wygląda. Przerażające jest to ostatnie.

Mnie też... Doskonale pamiętam swojego pierwszego posta, bo od razu celowałem wysoko (ambitnie?) - wiadomość adresowałem do samego Smugglera. Nie było jeszcze wtedy oddzielnych tematów z pytaniami do każdego z redaktorów, tylko jeden wspólny, i mój linijkowy post pozostał (do dzisiaj!) bez odpowiedzi. Zresztą może i dobrze - pytanie było głupiutkie.

No to jedyne forum, na którym zagrzałem swe miejsce na dłuższy czas

W zasadzie mam podobnie. W każdym razie na FA na pewno napisałem najwięcej postów i właśnie to forum wspominam najlepiej. Teraz wypowiadam się sporadycznie, ale w zasadzie nie ma dnia, bym nie zaglądał do kilku działów.

Po raz pierwszy zalogowałem się pod koniec 2007, oczywiście z problemami, ale gdzieś tak przez trzy lata pierwsze lata po rejestracji forum stanowiło dla mnie bardzo ważne miejsce. Miałem okazję uczestniczyć w życiu forum, co bardzo mnie cieszy, w ostatnich kilku miesiącach egzystencji systemu phpBB (tak się nazywało to szare, brzydkie, a jednocześnie niesłychanie klimatyczne? :)). Wtedy wypowiadałem się głównie w tematach o czasopiśmie i grach, a dopiero wraz ze zmianą skryptu (wybaczcie, jeśli niewłaściwa terminologia) przyszedł czas na "poważniejsze" dyskusje.

Kilka dyskusji pozwoliło mi na szerszy uśmiech, a jeszcze więcej rozmów powodowało wyrywanie włosów z głowy (zwłaszcza na tematy światopoglądowe). Niemniej, przełom gimnazjum i liceum bez wątpienia kojarzy mi się właśnie z FA; dzięki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim sposobem szukacie swojego pierwszego posta? Chciałbym swój odnaleźć :)

Pamięta ktoś ten interfejs (ja niestety nie icon_smile.gif )?
Po zobaczeniu go pomyślałem, że "przecież to teraźniejszy". Chyba krótko był :)
Tebeg-teść mi kazał
To taki wstęp, coby od razu się tłumaczyć, że "ja tu w ogóle nie wchodzę, to jest be, mnie zmusili!" :D
Jasne, przecieki rozpierniczały działanie forum na amen, ale dzięki temu człowiek się nauczył zapisywać własne wypociny na wszelki wypadek.
Podejrzewam, że wielu forumowiczów jeszcze ma na komputerach dokumenty notatnikowe/wordowe z zapisywanymi na biężąco odpowiedziami na posty :) Sam pewnie bym też je znalazł na stacjonarnym kompie.
Owszem, liczba tematów i wątków nikogo by dzisiaj nie poraziła, ale dzięki temu wszędzie był ruch i ożywione dyskusje. W pewnym momencie złapałem się na tym, że oglądając film czy czytając książkę zastanawiałem się, jak opiszę wrażenia na forum - w zbiorczych tematach, gdzie dyskursy nieraz toczyły się tak wielopiętrowo, że Nietzsche przeplatał się z Potterem, ale dzięki temu ruch był zawsze i łatwiej było się czymś zainteresować, coś podłapać
Urokowi takiemu sposobowi dyskusji nikt odmówić nie może. Chyba że ktoś spróbuje? |]
miał zazwyczaj niewiele wspólnego, giercowanie w bilard na WP, Jam Legendy, Hattricki czy inne Kłejki, a nawet założenie kapeli metalowej czy partii politycznej
Wszystko inne ok, ale co za Jam Legend? I czy ktoś poza nami grywał w Kłejczana? :D A, właśnie. Kto Quake'a III weteran albo pr0 wannabe - już konto na Quake Live zakładać i za darmo w przeglądarce ciupić!
że nie wspomnę o trzech (!) cytatach ze mnie w AR, kiedy Smugg wrzucał tam skrawki z FA.
A wiesz, że od niedawna coś się znowu pojawia? Echm prowadzisz ze mną 3-2. Ale za to jedno z moich to list w AR, ha!
pozdro dla radosno-szyderczej ekipy z Czego Teraz Słuchacie z Królestwa Metalu 2!
O, tym się należy. Przez nich odkryłem Opeth, Gojirę itd. Oba to moje top5 na tę chwilę.
utwierdzając w przekonaniu, że się nie jest jedynym odstającym od szarej masy
O, toto. Dobre je to. I dziękować za pozdrowienia ^^
Na cześć Teba - HIP HIP HIP UUUUUURA! ;]
Łojacie! :D A za ściągnięcie imć Polipa na dłużej dostanę ołtarzyk? :>
Toś Ty taki? Ja Ciebie z nicka, elegancko, a Ty tak? Friendship over sad_prosty.gif </3
...oj chyba nie.

A w ogóle. Ludzie, używajcie w cytatatach takiego cuda: po "quote" wpiszcie

name='przekręcony nick'
i przekręcajcie nicki, jak to drzewiej tutaj bywało i było nie dość, że kul, to i dawało profity. Spójrzcie, jak swego czasu modzi przekręcali nicki :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, opcje wyszukiwania nawet miłe są, jak się znajdzie przycisk, który kliknąć trzeba, by w nie wejść. Poszperałem jeszcze bardziej i znalazłem starszy post (pierwszy post w filmach wydał mi się podejrzany). I znalazłem taki brylant: http://forum.cdactio...=80#entry264779

Że po takim wejściu nie dostałem z miejsca moda dziwię się niepomiernie.

A swoją drogą - pamiętam, że swego czasu FA przechodziło niemałe czystki, mocno odbijające się na statach userów. A więc coś niecoś jednak mi przepadło, chiba :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja historia jest podobna do wcześniejszych już tu opisanych, tzn założyłem konto leżało parę lat ugorem i oto jestem aktywny od 3 lat chyba.

Z pierwszych postów, to pamiętam takie świetne pomysły jak podesłanie Smugglerowi tego bloga z udowadnianiem jego tożsamości,a potem obliczanie mu jego lat. Jak tak sięgnę pamięcią, to nie dziwie się, że chłop czasami się tak frustruje.

Ale archeologia wink_prosty.gif. Ja swoich postów publicznie nie odkopię - ni ma czym błyszczeć. Choć może jest? Pamiętam kiedyś poziom mojej ortografii był poniżej żenady. Niby mam dys i jakoś z tym żyłem, ale parę miesięcy temu uświadomiła mnie Nizołka ile błędów robię, z tamtej okazji zacząłem używać polfontów (autokorekta bez nich nie działa) i mi się chyba poprawiło*. Tzn poprawiło się patrząc na to, co wypisywałem parę lat temu. Teraz pewnie i w tym poście są błędy ( no w końcu mam dys jezyk2.GIF ), ale ludzie mi mówią, że przynajmniej można się doczytać. Teraz jak pisze posta np do Polityki, gospodarki i społeczeństwa, to piszę dajmy na to 4 min, a jakieś 5min to potem redaguje i poprawiam.

*Z tego miejsca dziękuje Niziołce wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja zostałem zmuszony do zarejestrowania się na forum przez faszystowską politykę uprawianą przez Redakcję, która od wieków daje gry, które nie działają jak powinny. Najstarszy mój post, który znalazłem to: http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=10157&st=40#entry336718. Nie wiem czy jest to mój pierwszy, bo przy pierwszej przesiadce na nowy skrypt były problemy i część postów się nie zachowała. Pamiętam, że tacy spamerzy jak Feo czy Cardi potracili po 1000 postów. Tysiąc! A ja zostając modem miałem trochę ponad trzysta. W każdym razie jak już wlazłem, to zostałem. Bo tu zawsze była spora grupa fajnych ludzi. Niektórych poznałem osobiście na zjeździe (tu wyrazy wpółczucia dla Osła, który musiał dzielić ze mną pokój przez te parę dni), innych znam tylko z FA. Patrząc się na rozwój forum trochę żałuję tego starego. Małe, z ciągłymi zwiechami, ale jednak bardziej klimatyczne. To był taki grajdołek, w którym wszyscy się znali (i okładali łopatkami przy okazji). Teraz rozrosło się, ale przez to ludzie stają się bardziej anonimowi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy post jest bodajże w "Jaka jest najlepsza pełna wersja w CDA" Choć jestem tu od niedawna to i tak jest co wspominać. Hakken jeszcze był Ekspertem, yojo2 moderatorem i zaczęły się pojawiać pierwsze "przecieki" co do pełniaków w CDA. No i był fajnie wpasowany styl Ghotzcraft wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem od nie dawna, ale też mam trochę wspomnień. Pierwszy raz zobaczyłem forum (bez rejestracji), gdy chciałem się pochwalić kolegom na informatyce, że wygrałem nagrodę w konkursie CDA.*

Dużo później gdy już się zarejestrowałem, to na wstępie "nabijałem" posty w dziale "Humor", bo tam zacząłem wertowanie forum. Przyznam, że nawet się tam uśmiałem. Zdarzyło mi się też pomóc paru osobom, tak jak i mnie udzielono tutaj pomocy kilka razy. Ogólnie jestem zadowolony z rejestracji tutaj i oby tak dalej!

*wciąż działa:)

PS. Polskie cudzysłowy zamienia mi w znaki zapytania ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu bardzo krótko jestem, a zarejestrowałem się tylko po CD-Key do multi Call of Juarez: Więzy Krwi. Pierwszy post dwa miesiące po rejestracji, potem tydzień przerwy, a dalej się zaczęło prawdziwe postowanie. Widząc moje stare posty płakać mi się chce ;_; Nie żeby nowe były lepsze :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówią, że z upływem czasu, człowiek coraz chętniej oddaje się sentymentalnym podróżom i tyradom na temat "jak to kiedyś było lepiej", a spotykając na ulicy starych znajomych, z którymi wtedy się prawie nie rozmawiało, traktujemy ich jak serdecznych przyjaciół (o ile nie chcą pożyczać pieniędzy). I coś w tym jest. Osoby, które jeszcze czasem się odezwą żeby pogadać, można policzyć na palcach jednej ręki drwala, jednak każdą wymianę opinii i spostrzeżeń wspominam z czułością, rozmowa z każdym współforumowiczem pozostanie dla mnie wartościowym (bez ściemy, jak to się zazwyczaj opowiada na przesłuchaniach w sprawie pracy) doświadczeniem. To właśnie tutaj zobaczyłem "jasną stronę internetu", gdzie użytkownicy nie logują się, żeby odreagować zły dzień na innych internautach, a rozmówców nie ocenia się po niczym innym niż ich wypowiedziach i zawartej w nich argumentacji. Dużo się tu nauczyłem (włącznie z dopracowaniem znajomości polskiej gramatyki i interpunkcji), w najlepszy możliwy sposób, bo na przykładzie. W tym miejscu mógłbym strzelić pokaźną w długości listę wydarzeń, uwzględniającą wiele forumowych ksywek, ale pewnie i tak bym kogoś pominął. Poprzestanę więc na serdecznym podziękowaniu wszystkim, którzy kojarzą mnie z jakiegoś, bardziej lub mniej interesującego posta lub komentarza. Bez Was byłbym teraz zupełnie innym (pewnie jeszcze gorszym) człowiekiem:)

10 lat forum... co ja mogę o tym powiedzieć... Większość tego czasu spędziłem na prawie regularnym odwiedzaniu, po jakimś roku lurkowania w końcu się rejestrując. Od początku, głównym przedmiotem mojego zainteresowania był dział mangowy, przeżywający wtedy swój renesans. Temat był tylko jeden, a posty nie pojawiały się bardzo często, jednak ich długość, nie ujmując ani trochę jakości, przekraczała wszelkie normy. Nie chcę się powtarzać, ale tamten temat był źródłem wielu cennych informacji oraz inspiracji do zgłębiania tajników "chińszczyzny", co później zaowocowało, na wielu płaszczyznach. Pisywałem swego czasu w temacie muzycznym (głównie przed forumową diasporą), a próby zadomowienia się w FoSie i na Sesjach wyszły jak wyszły, czyli nie wyszły. Obecnie, pojawiam się tu raz na jakiś czas, zawsze z mocnym postanowieniem powrotu do regularności...

... I to odpowiedni moment na zakończenie tego sentymentalnego wywodu (bo mógłbym go jeszcze ciągnąć i ciągnąć) i życzenia urodzinowe. Tak więc, użytkownikom tworzącym FA życzę: chęci - do pisania, do dzielenia się spostrzeżeniami, do nieustającego samodoskonalenia oraz otwartości - na nowe zjawiska, na poglądy innych, na konstruktywną krytykę. Nieważne jak długa będzie wasza przygoda z FA (oby jak najdłuższa), niech będzie dla was wspaniałym doświadczeniem, które zapamiętacie na resztę życia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW! Dziw mnie bierze, że te forum ma aż 10 lat. Ja dziesięć lat temu to cieszyłem się z podłączenia się do

:D Wielki szacun leci w stronę gwardii siedzącej tutaj od 2003. Forum dorastało razem z wami (bądź wy dorastaliście z FA :)). Za niedługo zaczną się pewnie pierwsze 10-cio lecia od dołączenia na forum. Obecnie na forum bardzo dobrze się czuję i mam zamiar zostać tutaj do samego końca. Jeszcze raz gratulacje 10 latek :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 lat, łał. Szmat czasu. Sam jestem tutaj niecałe pięć (i na początku prędko by było abym wyleciał, ale jakoś się powstrzymałem ;)). Szacun dla tych, którzy siedzą tutaj od 2003 (jest ktoś taki w ogóle?).

Mój pierwszy post http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=22499&pid=686949&st=0entry686949, ahh ta ortografia w wieku 13 lat :D Inne posty też powalają. Trochę się przez ten czas zmieniło, na szczęście moja pisownia również :)

Forum dorastało razem z wami (bądź wy dorastaliście z FA smile_prosty.gif)

U mnie w sumie tak druga opcja :)

W każdym razie życzę następnych 10 lat, ciekawe kto wytrwa do tego czasu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam założyłem konto w październiku 2009, ale pierwszy super inteligenty post, a zarazem temat o kupno kompa (co ostatecznie nie wypaliło) napisałem w grudniu.

Moja wiedza na temat komputerów była znikoma, ale czytając kolejne tematy, przeglądając linki do testów o porównań moja wiedza rosła, a z nią moje zainteresowanie sprzętem komputerowym.

Teraz mam najwięcej postów z zwykłych forumowiczów bez jakiejkolwiek rangi, a 90% moich postów jest w "Składamy komputer - Kupujemy części" i "Sprzęt".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej szkoda tych kilku co byli a już się nie pojawiają.

Wzywałeś mnie, mój mistrzu? wink_prosty.gif Ostatnio tutaj byłem z rok temu, przejrzałem FoS, już miałem coś napisać, ale było tego tak dużo, że zamknąłem przeglądarkę. Na szczęście dałem subskrypcję dla tego tematu, stąd dowiedziałem się o temacie niniejszym. Ten już nie pozwolił mi przejść obojętnie wobec FA. Także, ten tego, cześć!

Co zawsze było sercem FA, to userzy. Świry, cwaniaki, kasztany, borostwory i inne indywidua - ale to dla nich się pisało i było, nie dla rankingów i lajków, których wtedy jeszcze nikt nie wymyślił. Często wątki forumowe przenosiły się na inne aktywności: niemające końca gadu-rozmowy do białego rana, niezapomniany, legendarny i porosły jak najbardziej słusznym kultem FAIRCC, kanał #sesja_rpg, który z RPG miał zazwyczaj niewiele wspólnego, giercowanie w bilard na WP, Jam Legendy, Hattricki czy inne Kłejki, a nawet założenie kapeli metalowej czy partii politycznej. Obie wprawdzie padły, ale co zawojowały, to ich. (...)

Wprawdzie większość tych wybitnych ksywek już dawno odeszła w zapomnienie, często bez żadnej szansy na jakiekolwiek namierzenie, ale w pamięci pozostaną, bo w logach już pewnie niestety nie.

Polip, co Ty chrzanisz?! Jesteśmy tutaj jak gwardia, która strzeże dobrego ducha FA. Ile to godzin dziennie spędzało się na #FAIRCC, ile razy graliśmy w różne gry typu quiz, familiada czy inne koło fortuny. Zostawiałem kompa na noc włączonego, aby mieć logi nawet z nocy wink_prosty.gif Musiałbym gdzieś poszukać logów i powspominać te czasy. Co do partii politycznych - HEJAHO I DO PRZODU 4EVER!

A w ogóle. Ludzie, używajcie w cytatatach takiego cuda: po "quote" wpiszcie

name='przekręcony nick'
i przekręcajcie nicki, jak to drzewiej tutaj bywało i było nie dość, że kul, to i dawało profity. Spójrzcie, jak swego czasu modzi przekręcali nicki

O jezusiczku. Ile razy ja poważny człowiek w czasach gimnazjalno-licealnych mocno denerwowałem się, że po raz kolejny Cardinal, Chimaira, PzkwVIb przekręcali mój nick na złośc mi czyniąc. Nikoś, Nikoś XIV (byłem pionierem przed Benedyktem, także ten tego to moja lićzba) i takie tam. Sam bardzo długo się broniłem przed bawieniem się nickami innych, uważając to za tani chwyt erystyczny ad personam. Po czasie zmiękłem i pokochałem te wojenki nickowe.

Pamiętam, że tacy spamerzy jak Feo czy Cardi potracili po 1000 postów. Tysiąc! A ja zostając modem miałem trochę ponad trzysta. W każdym razie jak już wlazłem, to zostałem. Bo tu zawsze była spora grupa fajnych ludzi. Niektórych poznałem osobiście na zjeździe (tu wyrazy wpółczucia dla Osła, który musiał dzielić ze mną pokój przez te parę dni), innych znam tylko z FA. Patrząc się na rozwój forum trochę żałuję tego starego. Małe, z ciągłymi zwiechami, ale jednak bardziej klimatyczne. To był taki grajdołek, w którym wszyscy się znali (i okładali łopatkami przy okazji).

Tak jak Polipolik miałem kiedyś jechać na zjazd FA, ale jakoś odpuściłem i nigdy więcej nie podjąłem takiej decyzji. Z perspektywy czasu trochę żałuję. Jednak co się podyskutowało z wieloma na forum to moje. Dział filozofia z Chimairą i Maverickiem Undeadem, dział gospodarka z RoZy'im i Tobą, czy FoS z Polipem, Tebegiem i wieloma innymi.

Dobry temat, dla takich zgredów jak my wink_prosty.gif

Jast moja emota? Bigsmurf? :bigsmurf: Nie ma :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemasz nikoś :D Ostatnio Cię chyba widziałem, jak zabrałeś Polipowi kij do snuka i rozbiłeś po swojemu... A może to tylko duchowoś tam był.

Zostawiałem kompa na noc włączonego, aby mieć logi nawet z nocy wink_prosty.gif Musiałbym gdzieś poszukać logów i powspominać te czasy.
O. Twoje mogą być nawet większe niż free_fragowe, więc jakby co, to ja chętnie się wymienię ]:-> Swoich niestety nie mam, bo z zięciem używaliśmy do IRC-a Opery.
Ile razy ja poważny człowiek w czasach gimnazjalno-licealnych mocno denerwowałem się, że po raz kolejny Cardinal, Chimaira, PzkwVIb przekręcali mój nick na złośc mi czyniąc.
A im bardziej się denerwowałeś, tym bardziej przekręcali, parafrazując pewnego Kubusia. Raz jak ktoś mnie zacytował jako "Lipton" (bodaj wiki-yu - jakby się ten jeszcze pojawił, to bym się zdziwił) to się nie domyśliłem, że o mnie chodzi. A Chim posunął się tak daleko, że sam sobie przekręcił nick, skurczybyk.

Swoją drogą... Masz mniej postów niż ja. Masz mniej postów niż ja xD A o ile dobrze pamiętam, swego czasu byłeś spełniłeś groźby o pisaniu 20< postów dziennie*? Stanowisz żywy dowód tego, jak wielkie były czystki.

*a wiedzcie, młodzi padawani, że to były czasy bez zagadek, z po jednym temacie dla książek, muzyki niemetalowej, filmów, mediów... Inna sprawa, że sam ówczesny FoS mógł być zalewany spamem nie mniejszym niż ten możliwy dziś na zagadkach - bez dawania podstaw do wystawienia ostrzeżenia za stats. Po prostu takie było tempo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...