Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Turambar

FA kończy 10 lat!

Polecane posty

Już 1 kwietnia minie 10 lat od startu FA. Uchowało się nawet nieco użytkowników pamiętających tamten dzień, liczne zmiany skryptów, dziwne historie, przełomowe wydarzenia... W związku z tą okrągłą rocznicą chciałbym złożyć wszystkim najserdeczniejsze życzenia, w szczególności naszemu staremu już nieco jubilatowi: jak najmniej chrupania, IPS Driver Errorów, oby nikt już nigdy nie musiał wysyłać postów po trzy razy, forum działało płynnie, a forumowiczom żyło się dostatnie :)

Temat przeznaczony do składania życzeń, różnej maści wspominek, a także zachwytu nad naszym przewspaniałym jubilatem oraz jego genialną społecznością :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łaaa, sporo. Nie spodziewał bym się, że to już dziesięć lat (Ooo, mniejszą połowę tego bytuję tutaj). Masa czasu i masa zmian. Aż łezka się w oku kręci gdy człowiek przypomni sobie dawniejsze przecieki i forum nie wytrzymujące wtedy tylu userów. To były czasy. Sto lat jak najbardziej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŁAż łezka się w oku kręci gdy człowiek przypomni sobie dawniejsze przecieki i forum nie wytrzymujące wtedy tylu userów. To były czasy. Sto lat jak najbardziej.

W 2008 forum działało całkiem nieźle. Na phpBB to był dopiero Meksyk.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo forum tak, ale gdy nadchodziły przecieki to nie dało się wejść bo co chwilę padało. Ale i tak miło to wspominam icon_wink.gif

Wcześniej (tj. przed kwietniem 2008) bez przecieków na forum nie dawało się wejść, bo może nie padało, ale działało baaaaaardzo woooooolno. Co prawda nie wypada chyba mówić źle o jubilacie, ale to w sumie same dobre rzeczy :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wa... ja tam młodziak jestem, pamiętam ledwo poprzedni skrypt i zmianę na obecny ;)

Sto lat!

W sumie pamiętam czasy, gdy wątek o serii DMC liczył raptem kilka stron, o MLP nikt nie słyszał, a Kawalorn nie był jeszcze modem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie pamiętam czasy, gdy wątek o serii DMC liczył raptem kilka stron, o MLP nikt nie słyszał, a Kawalorn nie był jeszcze modem.

Interesujące sposoby mierzenia czasu. "Za czasów, gdy X nie był jeszcze modem". Tylko, że wedle takiej rachuby ludzie w rodzaju Arniego są modami od czasów prehistorycznych, bo niewielu jest takich, co pamiętają jak nie byli modami :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodajmy, że Arnie jest modem dość długo. Jeżeli forum ma już 10 lat, Arnie jest modem od czasów "prehistorycznych", to zostal nim w wieku... No, takie dywagacje mogą być bardzo ciekawe :)

Internet mam od 6 lat, a na FA zarejestrowałem się dopiero w sierpniu 2008 roku. I tak jakoś zostałem na dłużej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borze, jestem na forum dłużej niż Ty, optyku? Dlaczego jeszcze nie jestem Adminem?

W sumie pamiętam, że gdzieś w 2006 przeglądałam FA, jako gość jeszcze, czytając dyskusje z redaktorami i komentarze AR. ^^ Dopiero rok później coś mnie tknęło, żeby założyć konto.

Anyhow, życzę jak najmniej irytujących reklam i oby w dalszym ciągu nam wszystkim miło się tutaj spamowało! :3 *PAC*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, mam ten problem, że choć zarejestrowałem się tutaj w maju 2005r. i napisałem może z kilkadziesiąt - marnej jakości należy dodać - postów to na serio zacząłem się udzielać dopiero jakieś 3/4 lata później... nawet nie pamiętam... ale wiem, że szybko mnie do moderki złapali :P

...a potem odkryłem najlepszy dział, z którym - można rzecz - zostałem zasymilowany na stałe i choć czasu nie mam na tyle aby walić odpisami z taką częstotliwością jak dawniej to pasja do RPGowania nadal została ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black, było na odwrót: wpierw brałeś sesji ile popadnie, potem moderka, która spowodowała jeszcze większy apetyt na sesje.

A ja? 16 czerwiec 2009, konto założone na informatyce, do używania przy przeciekach. Pierwszy post w pytaniach do Qnika. Potem poszło z górki, Z&Z, Olympus Actionus, początki na Sesji, które zasługują na pewne wspominki...

Kontrolowanie cudzej postaci, raz. Słabe karty i posty na FS, dwa. Nadmierny entuzjazm(tak patrzę trochę na nowych w RPG i widzę moje odbicie) i panoszenie się na forum, trzy. Ktoś mi groził przy Smugglerkach warnem i moderką, moderacja nazywała mnie w swoich tajnych rozmowach "brylantynką"... I jescze te zawieszanie się forum przy przeciekach i te IPS-y. Sporo się nauczyłem, rozwinęłem swoje gusta, nie był to czas zmarnowany. Warto było.

Sto lat wszystkim!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego drogie FA .:)

Na forum bywam z marną regularnością, czasami nie ma mnie kilka tygodni, czasami, przez tydzień potrafie nabazgrać kilka postów. Nie mam też długiego stażu, marne 3 lata, lecz na pewno nie zmarnowane. :) Podziękowana należą się też wszystkim modom, ekspertom, adminom, całemu gronu które ogarnia to forum w większym stopniu niż przeciętny user Kowalski. I życzmy sobie następnych 10 lat!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 lat minęło, jak jeden dzień... aż chciałoby się zaśpiewać heh. Również życzę 100 lat i forum i wszystkim tu obecnym.

Pamiętam, jak w okolicach roku bodaj 2004 będąc w kafejce, zaglądałem tutaj o nowinkach gier komputerowych itp. Dopiero nie dawno doczekałem się własnego neta i oto jestem dzień jak co dzień :P.

Jeszcze raz najlepszego!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo czasu już tu siedzę, z okazyjnymi przerwami, ale zazwyczaj jestem codziennie. W momencie rejestracji byłem straszny szczyl (zresztą nadal daleko mi do dorosłości) i niespecjalnie wiedziałem gdzie tu pisać, bo w sumie niewiele wiedziałem wink_prosty.gif. Pamiętam jak przeglądałem dyskusje w Poglądach, a paszcza otwierała mi się z dźwiękiem "o kuuuuurde", bo absolutnie niczego nie rozumiałem biggrin_prosty.gif. Stąd mimo pięciu latek na karku niewiele postów na liczniku, dzięki czemu parę razy zostałem uraczony tekstem typu "gościu, jesteś tutaj dłużej ode mnie, a w ogóle cie nie kojarzę!".

Z zapadających w pamięć wydarzeń, to na pewno było ostrzeżenie wlepione mi przez Kagexa za referal do Monsters Game w sygnaturze. Matko boska, alem się przestraszył widząc PW w skrzynce! wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli forum ma już 10 lat, Arnie jest modem od czasów "prehistorycznych", to zostal nim w wieku... No, takie dywagacje mogą być bardzo ciekawe smile_prosty.gif
W wieku lat 14, o ile nie mylę :)

Aż chyba muszę zawołać Polipa, coby mu powiedzieć, że powstał temat, w którym można bez niczego napisać "kiedyś to było lepiej!". A poza tym, czekam na coś więcej z okazji 10-lecia - doczekam się? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Fa jestem od roku(moja rejestracja miała miejsce wcześniej, ale udzielać się zacząłem wtedy tongue_prosty.gif). Od roku wbijam tu prawie codziennie. W ciągu tego roku, wiele wydarzyło się w mym życiu(głównie złego, ale ciii... ;P). W ciągu tego roku, FA stało się częścią mojego życia. W ciągu tego roku dostałem +10 do nołlajfienia tongue_prosty.gif, zostałem zwycięzcą smugglerków, mam prawie 4000 postów i uzyskałem drugie miejsce w konkursie na wpis miesiąca eyes.gif(dobra, koniec przechwałek!). Poznałem również wiele ciekawych osób, z którymi często piszę, choć wcale ich nie znam biggrin_prosty.gif.

Wiele zawdzięczam temu forum, dlatego też składam mu i wszystkim userom, najserdeczniejsze życzenia! STO LAT!(nie, serio. Nie obraziłbym się gdyby tyle przetrwało =D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie wypada chyba mówić źle o jubilacie, ale to w sumie same dobre rzeczy tongue_prosty.gif

No ba, przecież my tylko chwalimy jak to nasz jubilat się zmieniałicon_wink.gif No i trochę wspominamy. W sumie to jeszcze nie tak dawno forum dość często padało przy przeciekach. Powiedział bym, że gdzieś dopiero od roku nie ma z tym problemów, choć może to też oznaczać, iż mniej userów się w nich udziela.

...a potem odkryłem najlepszy dział, z którym - można rzecz - zostałem zasymilowany na stałe

Rozumiem, że to zasymilowanie mamy rozumieć dosłownieicon_wink.gif

pasja do RPGowania nadal została ^_^

I tą pasję próbujesz zarażać innych i ściągać jak najwięcej ludzi do wiadomego działuicon_wink.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych "aktywnych" użytkowników, jestem tu chyba najkrócej. Posty piszę, jakie piszę. Lepsze i gorsze, ktoś inny może ocenić. Staram się sprawnie przekazywać moje myśli w formie pisemnej, ale idealnie to nie wychodzi (niestety na lekcjach polskiego mnie tego nie nauczono). O spamowanie mnie jeszcze nie oskarżono, moderatorstwa mi nie zaproponowano, ostów nie mam - taki "nieochrzczony" szczyl ze mnie. Ale cóż, posty postaram się nabijać sumiennie. Na piętnastolecie może tu coś ciekawszego napiszę.

Zdrowia i oświecenia, drodzy userzy! Sława i Chwała!

EDIT:

pasja do RPGowania nadal została ^_^

I tą pasję próbujesz zarażać innych i ściągać jak najwięcej ludzi do wiadomego działuicon_wink.gif

Taka prawda. Zarejestrowałem się właśnie z myślą o dziale RPG :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w życiu bym się nie spodziewał 4 lata temu, że rejestracja skończy się codzienną, całkiem solidną aktywnością i moderką. Zwłaszcza, że zaczynałem od krytykanctwa w "Magazynie" i nie za bardzo udzielałem się kiedykolwiek wcześniej na jakimkolwiek forum. Chwilę pewnie jeszcze tu posiedzę, więc niech nam jeszcze forum pożyje smile_prosty.gif

@EDIT:

łojaacie...ale interpunkcyjnie to za bardzo się nie starałem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...