Skocz do zawartości
Smuggler

Koncert życzeń, czyli "dajcie za miesiąc..."

Polecane posty

Wiecie co? A może zamiast płytek z grami, w CD-A niech zaczną dodawać podzespoły od kompa? Wiecie, co miesiąc jeden, by można było sobie samemu złożyć. Tylko przy obudowie będzie problem... :].

No tak jak te serie wydawnicze deagostin, tam jest: "złóż se model czołgu/samoloty/statku, przy pierwszym numerze koło", to w CDA będzie: "złóż se kompa, w pierwszym numerze 2GB RAM" biggrin_prosty.gif

Zdajecie sobei sprawe, ze najdalej za 4-5 wpisem NIKT juz nie przeczyta tego, co na samym poczatku i beda pisac serio... trollface.gif

Ja już czekam aż ogłosicie premiere kolejnego CDA i w topicu o nim będą narzekać, że jakiejś tam gry nie ma, a tak dużo ludzi o nią prosiło w "Koncercie życzeń"

Edytowano przez Civril
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość trivium

Ta, Obliviona. Tylko że jakby nie patrzeć na obka było już jakieś milion przecen, a i w realu można było kupić tego TES'a za 10zł, dodatki po 5zł, żałosne. Może niech Morrowinda dadzą? [beeep] z tym że już milion razy dało się w ekstra super wypas klasyce kupić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak o to wychodzi na jaw że nawet te forumowe autorytety(moderatorzy) odczuwają silną potrzebę by popieprzyć trochę głupot :) No to żeby było na temat, chciałbym w cda zobaczyć Batman Begins na PS2. Dobrze mi poszło ? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mysquff w pierwszym numerze powinni dać spawarkę. Nie wszyscy tacy burżuje, że to zacne narzędzie w domu mają...

Najlepiej w częściach wink_prosty.gif. Taką napędzaną wodą morską bez soli, z ekranem dotykowym i wgranym Angry Birds. Przyjemność z roboty też musi być.

EDIT: @down - Crysis 3? Spokojnie. Nie wiem tylko, jak z "piątką"?

Edytowano przez Mysquff
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up i żeby Crysis 3 na niej poszedł. Jak już szaleć to na całego...

@Up słyszałem, że mają dać do tej golarki szesnastordzeniowy procesor Intela i GTXa 8430, byłbym spokojny ;]

Edytowano przez darthmetalus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

Odpada. Polskie Towarzystwo Stomatologiczne (PTS z reklam past do zębów :]) szybko oprotestuje ten niecny proceder. Poza tym, obrońcy Jedynie Słusznych Zasad Moralnych pewnie porównają dodawanie cukierków do pedofilii ("jak usiądziesz mi na kolanach, to dam ci cukierka" :trollface:).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Batman Arkham Asylum - to tylko moja sugestia, nikt nie musi się ze mną zgadzać wink_prosty.gif A może była ta gra już w CDA - nie wiem - ja CD ACTION mam dopiero 3 numery. Od niedawna się zacząłem tą gazetką interesować biggrin_prosty.gif

Edytowano przez drzewxd
  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...