Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamil-master

Team Fortress 2

Polecane posty

@

Z takimi pytaniami to następnym razem do pomocnej dłoni. Sam nie wiem dlaczego tak jest.

Co do gry to kto stąd w to gra? Bo sporo nick`ów z forum spotykam. Gram pod nick`iem Turek(no zazwyczaj to ja jestem, a nie kto inny).

Często na polskich serwerach(Neostrady) spotykam gostka o "imieniu" CormaC-czy to TEN CormaC?

Co do polskich serwerów to tu jest wyszukiwarka.

PS

Świetna strona o grze! Mam tam ten sam nick.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam wszystkich do zagrania za DARMO w ten weekend w Team Fortress 2 !! Valve już drugi raz udostepnia na cały weekend TF. Zapraszam na polskie serwery !! Neostrada , Inea i FPS Arena.

Znaczy że jak, w weekend Steam nie domaga się potwierdzenia klucza? ;]

Wyjaśnij to proszę, albo podaj jakiś link do newsa o tym evencie... Tak gwoli przyzwoitości i żeby nie musieli ludzie za dużo kombinować i szperać po Sieci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że z okazji wyjścia pakietu bonusów dla piromanów (znaczy się, Pyro) Valve znowu organizuje darmowy weekend TF2 tak, jak to miało miejsce z okazji pakietu medyków.

Cóż, przynajmniej mecze drużyn z samych Pyro mogą być ciekawsze niż mecze drużyn medycznych... będzie stosownie gorąca atmosfera. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w TF 2 okazjonalnie, a w miarę regularnie od jakiś 3 tygodni. Można mnie znaleźć pod tym samym nickiem co na forum - MJanek. Gram prawie wyłącznie na serwerach UKCS - świetny support i na ogół miłe towarzystwo :P Od czasu do czasu wchodzę też na neostrade, albo norweski serwer z mapami orange (które są naprawdę świetną alternatywą dla zwykłych).

PS. Jeśli ktoś jest zainteresowany zdobyciem połączonych achivementów dla heavy-ego i medyka, lub związanych z Ubercharge tego ostatniego, niech da mi znać na priva, bo sam również szukam kogoś do pomocy :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grywam średnio co 2-3 dni po godzinkę, czasem więcej. A już za niedługo ma wyjść nowy pakiet achivementów, tym razem dla Skauta, więc będę miał okazję podszkolić się w graniu tą klasą (do tej pory w sumie grałem nią chyba godzinę) :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm z tego co odswiezyl mi xfire to serverow jest okolo 6 tysiecy! Ale i tak wiekszosc nie jest zapelniona nawet do 10 ;p

Jednak z tego co gralem to duzo osob (max 32 na 1 servku) Wiec chyba warto, zreszta autorzy dbaja o nia bo dodali juz 4 addony (no dobra 3 duze i 1 maly ale jednak dodali a to sie liczy)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to ja pochwalę się tylko nickiem: KABOOM! - jestem często do spotkania na Neostradzie i FPS-Arenie ;D

Widziałem Cię dzisiaj na FPS-Arenie ;)

Trochę brak mi polskich serwerów, na neostradzie gra jakoś dużo małolatów, no i przepraszam ale mnie to irytuje jak piszczą przez mikrofon :P

Ja gram od niedawna pod wiadomą ksywką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w Team Fortress 2 od grudnia 2007, ta gra jest świetna! Moim zdaniem to najlepszy multiplayer'owy shooter jaki dotąd wyszedł. Myślę, że bije CS'a albo UT na głowę. Dzięki update'om gra robi się coraz bardziej ciekawa (dodatkowe bronie czy przedmioty). Udało mi się TF2 zainteresować moją dziewczynę - kupiła The Orange Box i chętnie gra Snajperem. :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry moze to niewłaściwe miejsce ale mam taki problem z Team Fortress 2 jak i z prawie całym orange boxem (tylko podstawka HL 2 mi działa dodatki, Portal i TF 2 już nie). Od tak dwóch miesięcy przestał mi działać. Wcześniej brykał jak ta lala. Nie wiem czego to wina. Przestał działać z dnia na dzień. Gdy wchodzę do steama i próbuję odpalić grę to przez chwilę mi się ładuje aby po chwili przywitać mnie komunikatem "Wystąpił problem z aplikacją hl2.exe i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty.........<-- jak to na XP-eku.

Nie przypominam sobie abym coś dziwnego instalował aby się kłóciło z programem. Reinstalowałem Steama jak i całego orange boxa Ściągnąłem także najnowsze sterowniki do karty graficznej. Dodam że mam oryginalny Orange box.

Pomocy. Gra jest tak niesamowita że muszę w nią znowu zagrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...