Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Addams

Panzer elite action

Polecane posty

Na forum gry znalazłem jedno rozwiązanie. W katalogu z grą jest plik settings.db. Można otworzyć go notatnikiem. Jest w nim coś takiego:

[settings] main

{

fullscreen = 1

showgameinfo = 0

unlockmaps = 0

geforcehack = 1

}

Fullscreen ustawiamy na 0 a gra uruchomi się w oknie. Podobno komuś pomogło. Spróbujcie. U mnie nic to nie dało.

MeloPL śmieszne jest to, że na forum gry są posty, z których wynika, że singiel nie działa a multi śmiga bez problemu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... Bardzo śmiesznie :P

Kurde, gdy ja wole multiplayer niż single, to oczywiście musi on u mnie nie działać. Patch chyba mam dobry (wersja finalna jest napisane tak więc nie powinno być z tym problemów). Kompa oczywiście mam wystarczająco dobrego jeśli single śmiga na maxymalnych :) Jak włączam multiplayer, pokazuje się animacja że się coś przesuwa i pojawia się w lewym dolnym rogu napis "Wczytywanie" pojawia się dużo zielonych kwadracików, później ekran robi się czarny i wyskakuej error z okienkiem by napisac e_maila... Za pierwszym razem gdy włączałem pokazało się okienko do wyboru: czy zezwolić na połączenie czy też nie. Zezwoliłem na połączenie i buba... Reinstalkowałem grę i dalej nic. Wadliwa płyta? Czy może coś z firewallem? Mam tylko tego windowsowego firewalla :P wyłączyłem go i dalej nie działało. Mam też antywirusa avasta... Inne gry multiplayer chodzą bez problemu, a tu buba. Może to jednak jakieś problemy z NATem? Jakieś porty czy cos... Nie wiem :P Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MeloPL, zabawnie to sie teraz zrobi. U mnie multi chodzi bez problemu. :lol: A że ja za multi nie przepadam to żal, że single nie idzie.... :? Zajrzyj na forum gry, tam coś było o multi. Patche są dwa : na stronce Cenegi (u mnie nie da się go zainstalować...) i patch oficjalny (na stronie JoWood go nie ma, musisz go sobie "wygooglować"), który sprawia, że mój PEA nie uruchamia się wcale (ktoś wcześniej też o tym wspominał). Tak więc próbuj. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAM SPOSÓB!!!

Nie wiem jeszcze czy zapisuje, ale błąd się nie pokazuje :)

A więc tak:

Włączamy grę, normalnie, jak zawsze (ja grałem w okienku jak ma to jakieś znaczenie), jedziemy czołgiem do czasu błędu, naciskamy OK, pokazuje się xview crash repor, i TO okienku chowamy gdzies za pasek i cieszymy się grą :)

@edit

Jednak nie, po 4 misjach dosłownie kończy się textura :( a szkoda...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sprawdzałem konfiguracji sprzętowych na innych forach, ale patrząc tu widzę dwie zbliżone cechy sprzętu gdzie są problemy.

1. Procesory Athlon.

2. Płyta Gigabyte, w jednym wypadku MSI.

Dlatego mam następującą propozycje. Sprawdźcie czy do waszych płyt są na stronie producenta aktualizacje sterowników i BIOS'u. Pobierzcie je, zainstalujcie i sprawdźcie wtedy grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ghost, wiem, że chcesz nam pomóc. Uwierz mi, gdyby to chodziło tylko o stery to już było by po sprawie. Jeszcze nigdy nie miałem tak zaktualizowanego systemu i sprzętu jak przy PEA. W akcie desperacji już nawet napędy flash'owałem... Problem dotyczy tylko zapisu save'a. Dziwne jest że niektórym nie chodzi single (tak jak u mnie) a multi śmiga (jak u mnie) lub na odwrót. To samo można znaleźć na zagranicznych forach. Niewa żne czy ma się procka AMD czy Intela, to samo z mobo. To już prędzej o system chodzi, ale tu też nie ma zależności z tego co widzę. Gra jest sp...popsuta i niedopracowana. U mnie nawet nie idzie zainstalować patch'a PL od Cenegi, a z oficjalnym gra nie uruchamia się wcale... Widać żeby pograć w PEA trzeba być że tak powiem "de ciuzen łan"... Mi do Neo i jemu podobnych niestety widać daleko...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest sp...popsuta i niedopracowana. Widać żeby pograć w PEA trzeba być że tak powiem "de ciuzen łan"... Mi do Neo i jemu podobnych niestety widać daleko...

Coś w tym jest, jak już pisałem wcześniej; poprzednia część gry tez jest skopana (przynajmniej na kilku komputerach które sprawdzałem). A teraz kontynuacja też się kaszani... Jak dla mnie to zbyt podejrzane żeby mogło być przypadkowe (czyżby masoni?)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie wiem, czy to rzeczywiscie pomaga, ale...Dalem mojemu koledze z prockiem Athlona (maly sabotaz) plyte z tym Panzer Elite i jak zainstalowal to w domyslnej sciezce (C:/Program Files/itd) to mial identyczny problem - w sensie gra sie wlaczala i byl czarny ekran w single. A jak przeinstalowal na dysk D: i wlaczyl to gra chodzi mu normalnie...Nie wiem, czy to magia Windows a takie rzeczy tylko w Erze, ale...dziala. :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą "Panzer Elite Action". Otóż gdy po odpaleniu wszelkich reklamówek i intra z gry pojawiają mi się koła zębate (sygnalizujące ładowanie się gry), nagle na ekranie wyświetla mi się taki błąd -->> http://img521.imageshack.us/my.php?image=beztytuuor0.jpg. Wciskam "Exit", ale po tym wszystkim wywala mnie z powrotem do Windy - i nici z grania. Może mi ktoś wyjaśnić o co biega :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BroVaR87:

Kolego, czytałeś może wcześniejsze posty??? Głównie o ten błąd się rozchodzi! Najpierw czytaj potem pytaj.

Niestety nie, kolego Journeyman, ale z powodu brak czasu (jak i lenistwa) nie przeczytałem wcześniejszych postów. Więc poszedłem na łatwiznę, opisując mój problem z myślą, że się nie powtórzył kilka postów wcześnie. Ale dzięki za sprostowanie. Zaraz zabiorę się za czytanie zaległości ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mój problem wygląda podobnie do innych. Gra się włącza normalnie odprawa, misja wszystko idealnie.... ale tylko kilka sekund. Potem ekran zaczyna hmm migać? Momentami jest czysto a kiedy indziej w kółko miga ekran na czarno. A zamiast napisów (tych na interface i w menu) mam białe paski. Tak jest niezależnie od ustawień graficznych.

Mój sprzęt:

Athlon XP 2000+ 1.67GHz

512 MB RAM

Radeon 9200 Excalibur Vivo 64MB

Płyta Główna: ECS KT400

Sterowniki: DirectX 9.0c i najnowsze dla mojej grafiki ATI Catalyst 6.14

Dodam jeszcze, że grafika się przegrzała jak dotąd 5 razy podczas gry w Warcraft 3, ale sądzę, że to nie od tego te błędy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...