• Announcements

• wies.niak

Regulamin działów Pomocna Dłoń   03/23/2016

Regulamin Pomocnej Dłoni   1. Na całym forum obowiązuje netykieta i główny regulamin Forum Actionum. 2. Jeden problem=1 temat. Nim jednak go stworzysz skorzystaj z wyszukiwarki, bo być może ktoś miał już podobny problem i udało się go rozwiązać. Temat dotyczy każdej wersji gry. Nie dopisuj się w podtytule"gra z CDA" lub "z Kolekcji klasyki". Takie informacje proszę umieszczać w poście.     Poprawne tworzenie nowego tematu   W tytule tematu musi znaleźć się pełna nazwa gry, której problem dotyczy, a następnie przyczyna, przejaw problemu. Sam temat musi znaleźć się w odpowiednim dziale. Słowo "problem" umieszczone w nazwie tematu czyni go niepoprawnie założonym. Nie bójcie się tagować. Przykład: Nazwa tematu: Mam problem z GTA10 <-źle Nazwa tematu: Grand Theft Auto 10 ? nie ma dźwięku <-dobrze Tematy założone w zły sposób i umieszczone w złym miejscu będą przenoszone i przemianowane na poprawne, a ich autorzy otrzymają upomnienie. Za nagminne ignorowanie regulaminu zostaną wyciągnięte sankcje-ost/urlop/ban. 3. Posty z pytaniami o pirackie wersje gier, cracki, seriale i nieoficjalne spolszczenia będą usuwane, a ich autor zostanie ukarany w zależności od skali wykroczenia. Tak samo traktowane będą osoby udzielające pomocy pytającemu o nielegalne treści. 4. Zasady pisania postów obowiązują wszystkich. Posty nafaszerowane bykami będą z miejsca usuwane. 5. Gdy pytasz o pomoc staraj się podawać jak najwięcej informacji dotyczących Twojego sprzętu oraz napotkanego problemu w celu ułatwienia jego rozwiązania. Kluczowe informacje to: -konfiguracja Twojego sprzętu(procek, ilość pamięci RAM, karta graficzna, system operacyjny, zasilacz itp.) -komunikaty błędów i ich treść -informacja czy zmieniałeś przed pojawieniem się problemu jakieś części komputera/instalowałeś nowe sterowniki 6. Temat w którym pytamy o tytuły gier jak sama nazwa wskazuje to tego służy. W przypadku pytań o konkretną grę typu: "Kiedyś grałem w taką grę..." proszę pisać tam. Pytania o gatunek gier np. "Polećcie mi dobrego FPS-A" proszę kierować do działu Ogólnie o grach. W przeciwnym wypadku posty o tego typu treści zostaną usunięte. 7. W Pomocnej Dłoni rozwiązujemy problemy z grami jak sama nazwa na to wskazuje. Proszę zatem nie zamieszczać tutaj postów, które powinny znaleźć się w Komentarzach lub w Gramy w Sieci. Nawet jeśli w tamtych działach nie ma tematu o danej grze. Takie posty będą edytowane/usuwane, a ich autorzy będą odpowiednio "nagradzani". -Jeżeli chcesz podyskutować na temat danej gry to zapraszam do->Dyskusji o Grach. Przeczytaj najpierw->Regulamin Dyskusji o Grach. -Jeżeli chciałeś zmierzyć się z forumowiczami w potyczce online to zapraszam do Gramy w Sieci. Nim tam napiszesz zapoznaj się z-> Regulaminem Gramy w Sieci. -Jeżeli masz problem z grą i szukasz rozwiązania to jesteś we właściwym dziale . 8. Temat Czy pójdą służy pomocą użytkownikom, którzy nie wiedzą jak dana gra będzie chodzić na ich sprzęcie. Dlatego też prosimy o rzetelne i pewne porady, które opierają się na sprawdzeniu tytułu na podobnej lub identycznej konfiguracji. W razie wątpliwości odnośnie działania gry na Twoim sprzęcie: -sprawdź jak Tobie działa wersja demo(jeśli istnieje) -porównaj wymagania gry z Twoją konfiguracją poprzez test: -> Can You Run It?. Gdy nie jesteś pewny swojego zdania to nie pisz i nie wprowadzaj innych w błąd. Prosimy również o nie zamieszczanie linków z aplikacjami porównującymi wymagania gry z Twoim sprzętem z tłumaczeniami o zbędności tematu. Takie posty będą od razu usuwane i traktowane jako statsiarstwo. Podobnie z pytaniami irracjonalnymi, retorycznymi typu: "Czy pójdzie mi tetris na quadzie i 4GB RAM", gdzie odpowiedź jest oczywista, a samo pytanie ma cel podbić licznik postów pytającego.
Sign in to follow this  
Followers 0
Addams

Panzer elite action

144 posts in this topic

Eee zły crack ? Jesli nie to sprobuj odinstalowac gre, usunac jakims CCleaner wszystkie jej wpisy w rejestrze i zainstalowac na nowo. Ew doinstalowac Directxa i napisz jak poszlo. 8)

0

Pełna wersja z cda...

Directa instalowałem, nic nie dało.

Jakby to mogło pomóc, mam:

Duron 800 mhz, 640 ram, radeon 9250

0

ja też mam problem, mi wyskakuje zaraz po uruchomieniue misji taki błąd:

http://img528.imageshack.us/my.php?image=beztytuuij7.jpg

EDIT: swoją drogą zauważyłem właśnie że problem chyba nie dotyczy tylko mnie, oto co znalazłem na oficjalnym forum gry:

"Error 997 message the game testet on 4 different machines ???

Running from Windows ME through Xp to Vista and i doenst matter WHAT you do ???

Please fix this problem !!!"

0

U mnie to samo. Ściągnąłem patch ze stronki Cenegi i du...pupa. Nawet nie idzie go zainstalować (komunikat że najpierw muszę zainstalować grę). No paranoja... Nic to, robię reinstalkę i może pójdzie...

Mimo przeinstalowania gry patcha dalej nie da się zainstalować. Ale odkryłem , że można kawałek pograć. Wystarczy okienko z tym błędem obniżyć na dół ekranu i da się pośmigać. Tylko do pewnego punktu - nagle kończą się tekstury podłoża i dalej nie pojedziesz, nawet cofnąć się nie da... Ale fakt, gierka może być przyjemna.

0

Taki sam problem jak kolega wyżej, tyle że po zainstalowaniu patcha v1.43.87 w ogóle nie startuje ;)

0

Miło by było gdyby ktoś tutaj napisał co z tym fantem zrobić... Nie będę ukrywał, że ten numer CD Action kupiłem w dużej mierze dla tej gry, dlatego oczekuję, że ktoś będzie w stanie mi pomóc... :]

0

Super, 16 zł w błoto. PEA spodobał mi się już jako demko, kiedy dowiedziałem, że full będzie w CDA too się ucieszyłem A tu rzyć zbita. Błąd 997, można podjechać kawałek w zapadam się w moście. Czekam, może ktoś miał taki problem i go rozwiązał.

0

Tja... super!!! Też nie mogę grać!!! Tylko, że u mnie po intrze wyskakuje okienko z wysłaniem problemu do supportu! W ogóle nawet nie ma żadnego komunikatu o błędzie!!! Chyba żadnemu czytelnikowi to normalnie nie chodzi!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil:

0

Ja mam problem innego sortu.

Gra odpala normalnie, wczytuje pierwszą misiję, mam "odprawę" w trakcie wczytywania i nagle zonk. Czarny ekran. Słychać, że ten gość cały czas gada, gra się więc nie zawiesiła.

EDIT: Próbowałem odpalić "Grę w sieci" ale na przyciskach zamiast napisów pojawiały się kolorowe wzorki ( :P ).

EDIT2: Owe wzorki mam teraz nawet w opcjach, wcześniej ich tam nie było...

EDIT3: Nawiedziły również "Nową grę".

0

Oczywiscie macie poinstalowane wszystkie kodeki, directx-y, sterowniki do kart graficznych...prawda ? Jezeli mi ta gra chodzi na zintegrowanej X1250 to wszystko jest ok. :P

0

Oczywiscie macie poinstalowane wszystkie kodeki, directx-y, sterowniki do kart graficznych...prawda ? Jezeli mi ta gra chodzi na zintegrowanej X1250 to wszystko jest ok. :P

Skoro na oficjalnym forum ludzie mają ten sam problem a obsługa techniczna z Jowood nic nie odpisuje to znaczy że coś tu grubo nie gra...Jeśli nie wierzycie to wejdźcie na forum:

http://forum.jowood.com/forumdisplay.php?f=455

Zero reakcji ze strony Jowood :shock:

0

Na wszelki wypadek zaktualizowałem DirectX-a i stery karty ale nie dało to nic, nadal czarny ekran.

EDIT: Zmieniłem na niższą rozdzielczość i dziwne znaki zwiały z przycisków, udało mi się nawet dołączyć do multi lecz w singlu nadal czarny ekran na "odprawie" podczas ładowania, pozatym w multi nie za bardzo mogę cokolwiek zrobić bo widzę tylko jak grają inni.

0

Hmm... Ciekawi mnie tylko czy w redakcji sprawdzali jakąkolwiek płytkę wracającą z tłoczni, a wcześniej to co dostarczył dystrybutor. Przeglądałem

forum gry; faktycznie masakra. Ludzie kupowali grę znacznie drożej, w sklepach i nie mogą sobie pograć. Pograć udało się niewielu. Niektórzy próbowali grę uruchomić na kilku komputerach i też nic z tego. A JoWood milczy. Zastanawiam się, czy wydawca, tudzież dystrybutor gry, poinformował redakcję CDA jaki produkt kupują (gry raczej za darmo nie dostali).

Może ktoś z ekipy pisma mógłby nam tą sprawę na forum wyjaśnić a do następnego numeru CDA dorzucić jakieś rozwiązanie problemu?

0

A jaka macie konfiguracje (sprzet + system) ? Moze to zalezy od jakiegos szczegolu (procka,karty...), moze cos sie uda wymyslic :)

0

A jaka macie konfiguracje (sprzet + system) ? Moze to zalezy od jakiegos szczegolu (procka,karty...), moze cos sie uda wymyslic :)

Win XP sp2, Athlon 4800+ x2, GeForce 8800 GTS 640, 2Gb RAM dual (OCZ)

To musi zależeć od jakiegoś szczegółu, bo dlaczego niby miałoby jednym działać a innym nie?

Soją drogą jako ciekawostkę napiszę że mam poprzednią część gry, czyli po prostu Panzer Elite i:

- gra działała dobrze przez jakiś czas na moim starym kompie

- po jakimś roku sie zaczęła chrzanić - po włączeniu misji sie natychmiast kończyła (zacznij misję - krótka przerwa - komunikat taki jakby misja została skończona, na dodatek, niepowodzeniem

- po zaistalowaniu na roznych kompach i windowsach jest to samo (instalowałem nawet na kompie kolegi z Anglii!!! :shock:

Najdziwniejsze jest to , że kiedyś działała!

Podsumowując: Panzer Elite to przeklęta seria, jeśli ktoś nie ma zwoju "zdejmij klątwe" to lepiej chyba dać sobie spokój... :wink:

0

Win XP Home SP2, Athlon 3000+ , 1GB RAM (dual), GF 6600 GT, po aktualizacjach sterów, wszystko inne chodzi bez problemów. Gra leży i kwiczy.

0

PEA wersję sklepową przeszedłem całą. Wersję dołączona do CDA już nie całą, ale kilka godzinek w nią pograłem i kilka misji zaliczyłem.

Inni testerzy podobnie.

Nie mieliśmy na komputerach testowych opisywanych przez was problemów. W zasadzie nie mieliśmy żadnych. Znowu muszę szukać w internecie rozwiązań. :(

0

Wierzę że nie mieliście problemów. Ale skoro na forum gry ludzie piszą o takich "kfiatkach" to coś musi być na rzeczy. Ale dzięki za zainteresowanie Ghost. Czekamy na rozwiązanie albo chociaż podanie przyczyny problemów.

0

Z pełnymi wersjami jest tak, że zanim pójdą na płytkę sprawdzamy je. Albo nie ma problemów i wtedy idą od razu, albo są a wtedy szukam rozwiązań i dajemy na płytkę dopiero wtedy jak uda mi się wszystkie problemy usunąc albo przynajmniej jestem w stanie opisać jak to zrobić samemu.

Jeśli nie udaje mi się usunąć problemów z grą, ona po prostu nie idzie jako pełniak. W ten sposób kilka tytułów nie poszło do CDA.

0

Eksperyment.

Po pierwszym uruchomieniu gra tworzy save z ustawieniami.

Proszę więc sprawdzić czy w katalogu gry i podkatalogu data pojawił się podkatalog o nazwie save.

Jeśli tak to proszę go sobie skopiować gdzie indziej.

Jeśli nie to proszę go tam utworzyć.

Następnie ściągnąć z tego linka (http://www.cdaction.pl/pea/save.zip) plik save.zip

Rozpakować go i podmienić katalog save w grze.

Następnie uruchomić grę i nie grzebiąc w ustawieniach sprobować uruchomić pierwszą misję.

Jak zadziała to można można pobawić się ustawieniami i popróbować popodciągać je na lepsze.

A jak nie to napisać czy coś to w ogóle dało. Wtedy będziemy kombinować dalej.

0

u mnie zmieniło to jedynie rozdzielczość w grze, nadal mogę jechać tylko do pewnego momentu (dopóki się tekstury nie skończą)po wcześniejszym "schowaniu" komunikatu o błędzie. Czyli żadnego progresu nie ma :(

0

Dobra będziemy kombinować inaczej. Proszę o następujące dane:

1. Procesor, płyta główna, ram, karta graficzna, karta dźwiękowa.

2. Wersje sterowników do karty graficznej, do karty dźwiękowej, wersja DirectX, czy windows ma servis packa 2 i czy jest aktualizowany.

3. Jakie programy działają po uruchomieniu Windowsa (jaki antywirus, firewall, antyspy, inne).

4. Czy gra była instalowana i czy jest uruchamiana przez użytkownika z uprawnieniami administratora?

Może jak kilka osób poda te dane to uda się doszukać jakiś wspólnych cech i może coś doradzić.

0

ee wy ja mam taki problem gra sie wlancza normalnie, ale po skonczeniu sie filmikow nagle dasnie i wyskakuje mi jakies okienko ... nie wiem o co z tym chodzi (prosze o pomoc ) z gory dzieki

KArol 8)

0

Nie wiem co wy macie z tą grą, albo komputerami. Zainstalowałem wczoraj grę i zaczełem grać. Nie miałem póki co erroru. Jedyne co mnie dobiło po uruchomieniu gry, to chyba to, iż pierwsza kampanie jest by zniszczyć Polaków. :P

0

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.