Skocz do zawartości
Bethezer

Czy pójdą? III

Polecane posty

Hmmmm, z tego co słyszałem to podkręcanie laptopów to nie jest najlepszy pomysł.

No moze się zagrzewać ale z 1.6 do 2.0 GHz raczej by się nic nie stało. Są też podkładki chłodzące pod lapka {przydatna rzecz}.

@b3rt

Przy tej rozdziałce mysile że nisko-średnie. A jeśli masz odblokowane 4 jajko w procku to większość ustawień na średnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMD Athlon II X3 425

4 GB RAM

GeForce GTS250 1GB

Jest szansa na Far Cry 3 na tym kompie? Napaliłem się trochę po filmikach, ale szkoda mi kasy w ciemno wydawać. Jakby co to gram w 1280x1024 (monitor...), więc nie będzie grania w HD.

Proponuje nie sugerowac sie poprzednimi wypowiedziami. W gre pograsz spokojnie na srednich. Mozna sprobowac o wyzsze ustawienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm, z tego co słyszałem to podkręcanie laptopów to nie jest najlepszy pomysł.

No moze się zagrzewać ale z 1.6 do 2.0 GHz raczej by się nic nie stało. Są też podkładki chłodzące pod lapka {przydatna rzecz}.

@b3rt

Przy tej rozdziałce mysile że nisko-średnie. A jeśli masz odblokowane 4 jajko w procku to większość ustawień na średnie.

Laptop, to nie blaszak, więc pod żadnym pozorem nie zabieraj się po podkręcanie, architektura budowy w laptopie jest inna niż w normalnym PC, podzespoły szybką się grzeją, a te podkładki (sam shit), to są dobre tylko do chłodzenia samej obudowy, środek laptopa nadal pozostaje w tej samej temp. Tak moja rada, no chyba że masz kasę na drugi laptop.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje nie sugerowac sie poprzednimi wypowiedziami. W gre pograsz spokojnie na srednich.

Widziałem na YT jak ludziki grały w tą grę na takiej samej karcie jak moja (tyle że reszta sprzętu całkiem inna), i spokojnie na low-mid detalach, wyciągali ponad 40 kl/s. Pytam jednak, bo nie wiem czy ten procesor da radę.

PS. Czwarte jajo oczywiście odblokowane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy na moim sprzęcie ruszy S.T.A.L.K.E.R. Zew Prypeci i METRO 2033 i w jakich detalach smile_prosty.gif

System: Windows XP SP3

Procesor: AMD Athlon X2 64 2,10GHZ

Karta: Ati Radeon HD 4850 DDR3 1GB

Ram: 3GB

DirectX: 9.0c

EDIT : Piękne dzięki deBug thumbsup.gif

Edytowano przez LordRevan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pójdzie mi Saints Row 3 i na jakich ustawieiach?

Niby na niskich może pójść, karta graficzna wiele spowalnia.

Czy pójdzie mi Counter Strike: Global Offensive?

Mój komputer to:

Procesor: AMD Athlon 64 processor 3000+ 1.80 GHz

Karta graficzna: nVIDIA GeForce 430 GT

RAM: 2GB

System Operacyjny: Windows 7

Ponawiam pytanie!!

Jako tako na niskich może pójdzie, mogą być skoki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMD Athlon II X3 425

4 GB RAM

GeForce GTS250 1GB

Jest szansa na Far Cry 3 na tym kompie? Napaliłem się trochę po filmikach, ale szkoda mi kasy w ciemno wydawać. Jakby co to gram w 1280x1024 (monitor...), więc nie będzie grania w HD.

Jakby kogoś to interesowało, to zakupiłem gierkę, i na powyższym kompie działa idealnie na high-ultra. Na razie tylko singiel, multi musi poczekać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...