• Ogłoszenia

• wies.niak

Regulamin działu Ogólnie o Grach   22.03.2016

Dział Ogólnie o Grach został stworzony do szerszych rozmów niż Dyskusje o Grach. Jeśli chcesz podyskutować o konkretnej grze, szukaj jej właśnie w Dyskusjach. Tematy umieszczone w tym dziale pozwolą Ci prowadzić dyskusję np. o przewadze jednej gry nad inną, o najlepszej grze w gatunku itp. Obowiązuje tutaj taki sam regulamin - KLIK. Zapoznaj się też z pozostałymi ogłoszeniami.
    • mateusz(stefan)

Szukam gry   22.03.2016

Jeśli poszukujesz pewnej gry, której nazwy nie znasz bądź nie możesz sobie przypomnieć, ten temat jest dla Ciebie ratunkiem Zapomniałeś tytułu gry? Napisz w tym temacie.. Zakładanie tematów w stylu "Jak nazywała się gra" skończy się ich zamknięciem, gdyż tego typu pytania zadajemy tylko w tym temacie.
    • mateusz(stefan)

Czy x gra mi pójdzie?   22.03.2016

Jeśli masz wątpliwości i chciałbyś się dowiedzieć czy dana gra uruchomi się bądź będzie płynnie chodzić na Twoim komputerze, to ten temat >>>Czy pójdą[LINK]<<< rozwiąże Twój problem. Zakładanie tematu "Czy x gra mi ruszy" w każdym innym miejscu skończy się jego zamknięciem, gdyż tego typu pytania zadajemy wyłącznie w tym miejscu.
8404 postów w tym temacie

Napisano (edytowane)

Czy na laptopie Acer e5-575g i3-6006U/8GB/500/Win10/GT940MX uruchomię poniższe gry(mowa o rozdzielczości 1366x768)?

Battlefield 4, ETS 2, CS:GO, Civilization VI

Ewentualnie jak sytuacja się zmieni przy tej samej konfiguaracji, jedynie z 6 zamiast 8 GB RAMu?

Edytowane przez Morphine
0

Z pewnością wszystkie te gry (oprócz CS go) będą działać na minimalnych z 30+ fps  a cs pwnie detale na medium

0

Mam lenovo ideapads 300s z win 10, 4giga ramu i prockiem N3050, grafika zintegrowana . Pytanie - czy pójdzie mi na a) średnich lub niskich b) w odpowiedniej ilości fpsów c) tak by nie przegrzać lapka: Empire Total War? 

Lub ewentualnie dodatek Napoleon total war. 

Od razu mówie - wiem, ze tw ma duuużo lat, ale ja się kompletnie nie znam na ultrabookach  i nie chcę spalić nowego sprzętu ;)

0

Napisano (edytowane)

Czy pójdzie ME:Andomeda?

Procesor Intel core i5-6500
Moduł pamięć DDR 4 8GB
Karta graficzna Radeon HD 6670
Windows 7 64 bit

Edytowane przez Coryn
0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.