Skocz do zawartości
Bethezer

Czy pójdą? III

Polecane posty

Witam, czy GTA V pójdzie w przynajmniej średnich w rozdzielczości 3440x1440 na i5-4690K i GTX 970 z 4 GB RAM?

I jeszcze Dying Light, Tomb Raider, Far Cry 4, i Metro: Last Light jeśli można.

Z góry dzięki smile_prosty.gif

Edytowano przez kar0
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DarthKoza myślisz że będzie grywalna na tych najniższych? Mam straszne ciśnienie biggrin_prosty.gif

A jeśli coś ulepszać to grafike czy procesor co jest "gorsze"?

Radeon HD 6770

AMD Phenom? II X4 960T Processor 3GHz

4GB Ram

Poczekaj na premierę i optymalizację, wówczas się zobaczy. Rozumiem, że możesz być podekscytowany, ale lepiej się wstrzymać, niż później żałować. Ulepszenie raczej nic nie da - jeśli już, to lepiej wymienić procesor, ale tutaj potrzeba większej ilości pieniędzy, gdyż wymiana na coś bardziej sensownego równałaby się z dobraniem nowej płyty głównej pod lepszy procesor, najlepiej Intel. Wg. wymagań - powinno dać radę na tych niskich w 30FPS+

@UP - nie ma szans na 60FPSów. Poczekaj do ostatecznej premiery, bo ciężko strzelać. Wg. wymagań da radę na niskich w ponad 30FPSach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli coś ulepszać to grafike czy procesor co jest "gorsze"?

Radeon HD 6770

AMD Phenom? II X4 960T Processor 3GHz

4GB Ram

Ja bym proponował dorzucić jeszcze 4 GB pamięci i wymienić grafikę np. na Radeona R9 270/ GeForce GTX660. Ewentualnie możesz spróbować odblokować dodatkowe rdzenie w procesorze, jeżeli BIOS Twojej płyty głównej na to pozwala i jeżeli te dwa zablokowane rdzenie będą sprawne.

Edytowano przez Misiek690
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym, ale dopiero planuję kupić laptop, więc ciężko będzie mi sprawdzić, bo nie mam na czym dema sprawdzić. Ale byłem mądrzejszy i sprawdziłem wcześniej na laptopie o podobnych parametrach (delikatnie słabszych, ale naprawdę delikatnie i jeszcze innej firmy) i zadziałało, ale niedawno ktoś mi napisał, że na tym laptopie, który jest w tym linku nie zadziała, bo procesor nie pozwoli, bo jakoś za mało rdzeni czy coś takiego... No to ja już nie wiem.

Edytowano przez Macieyon
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na moim sprzęcie pójdzie Cities: Skylines? Wiem, że mam za mało ramu i 32 bitowy system, ale to nie problem. Wystarczy, że ściągnę na pendrive'a Ubuntu (lub innego Linuxa) w wersji 64 bitowej i to powinno wystarczyć, bo ta gra ma wersję na Linuxa. Ram też nie problem - mam zainstalowane 4 GB, ale 32 bitowy system może wykorzystać tylko 3 GB, więc po instalacji 64 bitowej wersji systemu odblokuje mi się dodatkowy gigabajt. Jedyny problem stanowi procesor - minimalne parametry to 3 GHz, a mój procesor ma 2.53 GHz. Czy gra pójdzie na "niby" za słabym procesorze? A jeśli nie, to czy będzie możliwe podkręcenie procesora do 3 GHz i czy będzie to bezpieczne?

Procesor: Intel Core 2 Duo E7200 @ 2.53 GHz

Karta graficzna: NVidia GeForce 740 2GB

Ram: 4 GB DDR2, ale wykorzystuję tylko 3 GB

System: Windows Vista Home Premium 32 bity

Płyta główna (nie wiem czy potrzebne): Gigabyte G31M-S2L

Jakby komuś nie chciało się sprawdzać, to proszę - minimalne wymagania Cities: Skylines: Minimum System Requirements: Recommended System Requirements: CPU: Intel Core 2 Duo, 3.0GHz or AMD Athlon 64 X2 6400+, 3.2GHz CPU: Intel Core i5-3470, 3.20GHz or AMD FX-6300, 3.5Ghz RAM: 4 GB RAM RAM: 6 GB RAM VGA: nVIDIA GeForce GTX 260, 512 MB or ATI Radeon HD 5670, 512 MB VGA: nVIDIA GeForce GTX 660, 2 GB or AMD Radeon HD 7870, 2 GB DX: Version 9.0c DX: Version 11 OS: Microsoft Windows XP/Vista/7/8/8.1 (64-bit) OS: Microsoft Windows 7/8 (64-bit) http://wymaganiasystemowe.pl/ HDD: 4 GB available space HDD: 4 GB available space Network: Broadband Internet connection Network: Broadband Internet connection

PS. Aha, sprawdziłem - mój procesor obsługuje 64 bity.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko w sprawie GTA V. Mój sprzęt to:

Intel® Core i5-4440 CPU @ 3.10GHz

GeForce GTX 660

4.0 GB DDR3

Microsoft Windows 7 Ultimate Edition (build 7600), 64-bit

Sprawdzałem na stronie Can You Run it, ale chciałbym wiedzieć jak rzeczywiście wyglądałyby ustawienia gry i, czy nie wyglądałaby zbyt "szpetnie".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem może być tylko z pamięć ram 4 gb na dzisiejsze czasy to mało. A tak to nie sugerowałbym się stroną Can you Run it bo nie ma ona nic wspólnego z rzeczywistością. Jeżeli chodzi o GTA to myślę że powinien chodzić na tych średnich detalach może i nawet w wysokich ale to zależy od optymalizacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...