Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

9kier

Pytania do 9kier

Polecane posty

Jak wyglądał u Ciebie proces zdobywania praktyk studenckich?

Nie miałam trudności z załatwieniem sobie praktyk, ale robiłam je tylko w trzech miejscach. Na pierwszym roku poszłam do poznańskiego oddziału Polskiej Agencji Prasowej, potem zrobiłam sobie przerwę, a na piątym ? do pewnej losowej firmy (bo miałam trochę więcej czasu w styczniu) i w końcu CD-Action. Nie potrzebowałam tych późniejszych praktyk, CV mam i tak pełne różnych pierdół, ale przeważył mój pracoholizm ;)

BTW - świetna sesja w klimacie Gnijącej Panny Młodej smile_prosty.gif

Dziękuję :) Stare dzieje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do następnego, przyzwyczaj się, moderatorze wink_prosty.gif

Nie będzie się przyzwyczajał. Twoim zadaniem jest dawać świetlany przykład innym forumowiczom i ładnie się zachowywać.

Modkowie mają zgodę na reagowanie na takie zachowania również u redaktorów.

Czuj się ostrzeżona. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałaś już może w The Walking Dead? Jeśli nie to zachęcam, przygodówka point and click z elementami horroru, niesamowicie wciąga, świetny klimat, silna więź między bohaterami, bardzo wysokie oceny...na razie nie ma o tym dużego rozgłosu bo 5 i ostatni epizod zostaje wydany dopiero w tym miesiącu. Coś mi mówi, że będziesz mieć okazję do recenzji :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałaś już może w The Walking Dead?i biggrin_prosty.gif

Dość wysoko na liście moich priorytetów, odrobina wolnego czasu i idzie na pierwszy ogień smile_prosty.gif

czy siedzisz trochę w temacie mangi i anime?

"Trochę" to dobre słowo. Obejrzałam Full Metal Alchemist i podobał mi się bardzo, prawie całego Death Note, oba Ghost in the Shell, kilka odcinków Hellsinga (chociaż ścieżka dźwiękowa była mi swego czasu bardzo bliska), kilka Elfen Lied. Generalnie nie stronię od niczego, ale nie powiem, żeby jakoś specjalnie jarało mnie anime. No i w dzieciństwie oglądałam Sailor Moon wink_prosty.gif

Co do mangi, to kompletnie nie moje klimaty, wolę zachodnie komiksy, chociaż ostatnio skusiłam się na wspomnianego Ghost in the Shell (i nie mogę przebrnąć niestety, ta stylistyka jakoś do mnie nie trafia).

Ja natomiast zapytam szanowną panią, o to, jakie jest pani motto życiowe, i czy miała do czynienia z serią Uncharted i jak się podobała?

Jestem pecetowcem smile_prosty.gif Motto pierwsze i podstawowe: Myśl kreuje wszechświat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co lubisz jeść? Lub jaką kuchnię lubisz?

Pikantną. Dużo czosnku, dużo cebuli, dużo papryki, dużo przypraw. Lubię też chińszczyznę i szeroko pojętą kuchnię orientalną.

Uprzedzam dezinformację szerzoną przez CormaCa: nie jestem weganką ;)

Jaką kuchnię? Swoją ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do następnego, przyzwyczaj się, moderatorze wink_prosty.gif

Nie będzie się przyzwyczajał. Twoim zadaniem jest dawać świetlany przykład innym forumowiczom i ładnie się zachowywać.

Modkowie mają zgodę na reagowanie na takie zachowania również u redaktorów.

Czuj się ostrzeżona. wink_prosty.gif

Czyli jednak moderatorzy i redaktorzy powinni przestrzegać regulaminu? No patrz, a Smuggler twierdzi, że 'są równi i równiejsi' wink_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kim jest Smuggler?

Czemu najlepszym erpegiem świata jest Torment?

Dlaczego sądzisz, że powinnaś koniecznie obejrzeć anime Angel Beats?

Co robi licealista zamiast uczyć się do sprawdzianu?

Podsumowując: witaj na forum. smile_prosty.gif

Muzyczna zachęta do oglądania Angel Beats:

http://www.youtube.c...h?v=ll0zIcP2nVw

Uwaga! 90% ludzi obudziło się w nocy z krzykiem słuchając tego drugiego, bardziej japońskiego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile godzin śpisz? Bo ja potrzebuję około czternastu, żeby jako tako funkcjonować. Nie muszę chyba mówić, że funkcjonuję tylko w weekendy i święta? Cóż, w pozostałe dni mam zwykle depresję and stuff.

W jakim mieście studiowałaś?

Grałaś w coś MOBA-podobnego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał się najzwyklej w świecie powiedzieć: witam:)

Może chłopaki nareszcie będą porządki robić wokół swoich stanowisk :P Już sobie wyobrażam jak Allor wszystkie screeny zrzuca, pod napływem kobiecych próśb..;)

To może jedno pytanko.. Jakie było pierwsze odczucie po zobaczenu redakcji? Może podobna historia jak u Mac Abry?;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może chłopaki nareszcie będą porządki robić wokół swoich stanowisk tongue_prosty.gif

A kto będzie pilnował mojego? ;)

Już sobie wyobrażam jak Allor wszystkie screeny zrzuca, pod napływem kobiecych próśb.. wink_prosty.gif

Dobry żart ;)

To może jedno pytanko.. Jakie było pierwsze odczucie po zobaczenu redakcji? Może podobna historia jak u Mac Abry?wink_prosty.gif

Kiedy pierwszy raz weszłam do redakcji, byłam tak zestresowana, że pierwszego odczucia nawet nie pamiętam.

Czy miałaś do czynienia z grą Counter-Strike 1.6? Ja, mimo upływu lat nadal w nią gram. biggrin_prosty.gif

Grałam w CS'a... raz. Ale się wyspowiadałam ;)

Jak to się stało, że poznałaś czasopismo CDA? Który był twój pierwszy numer?

Dawno, dawno temu, za górami, za lasami... Czytając od czasu do czasu, potem podkradając facetowi, potem kupując :) Ciężko powiedzieć, kiedy się zaczęło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...