Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wizardius

2moons / Dekaron

Polecane posty

Ja mógłbym pograc ^^,

Grałem magiem na 22 poziomie , ale znudziło mi się trochę i robię sieczkę Summonerem =]

Gram w tą grę z kumplem (lvl czterdziesty-któryś summoner) . Mógłbym ci sypną troszku kasy na początek.

Gram na servie Trieste -> Asray

Mój nick : xDrizzt

Pozdro =]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem jedno bardzo łądna grafika(taka mangowa,świecąca),przyjemny wygląd skilli i prosty w obsludze interfejs....ale na tym sie kończy.

Jak dojdziesz do 47 lvl to gra sie nudzi tak szybko że cholera ;/

I tutaj mamy 10 max zbroi na postac ;/ tak samo z broniami...no cóż nie wszystkie mmorpg to cuda na miare WoW.

Dość częste eventy jak na darmowego mmorpg a żeby jeździć na wierzchowcu(mamy do dyspozycji 3) trzeba miec 300.000 złota i go kupic...a powiem że taką sume pieniedzy na drodze sie nie znajduje.

Dodatkowo wierzchowiec jest na 24h! A same wierzchowce różni tylko wygląd.

Dość miły dung od 32 lvl który trwa 30min i można zdobyc coopery(czasami wypadaja z skrzynek i Frizkhanów) oraz 30 000. Dodatkowo dobrym sposobem na lvl jest Death Front tak zwana impreza gdzie wybierana sa 4 Drużyny(tzw.party) które razem walcza z potworami oczywiście każda drużyna na początku jest w innym miejscu ale i tak potem razem walcza a po pokonaniu big bossa jest Druzynowy PvP :)

Jest tez drużynowy dung od 60lvl ale ja na 56lvl przestałem grac...gdyż(jak już mówiłem wcześniej) gra za szybko sie nudzi i jest monotonna mało misji itp.

Gra pokazuje tutaj brutalnosć odrywane członki itp itd głowy latają.Ale i w tym są błędy np silnym cięciem odciołem gosciowi ręce a po chwili widac jak pada na kolana słychać dźwiek wbjanego w ziemie ostrza.

Nie mówie już że w to grają albo podjarańcy oraz boterzy ,których jest naprawde sporo na tyle że GM-owie nic nei moga zrobic.

A boterzy stali sie na tyle beczelni że nawet dają 20 botów w miejscu gdzie jest GM...i co dalej?? Do tego ciąglę atakowane servery nie wytrzymują ciężaru gracz i co chwile mozna spotkac sie z DC...ale polecam server Abaddon gdyz tam są mniejsze laggi i mniej DC niz na Trieste.

AI twoich przeciwników(i nie tylko mobów :)) jest strasznie nedzne.Ja sam nabijajac exp w dungu spotkałem sie z takim trikiem ze nikt mnie nie atakowal. Dopiero gdy ponownie przyzwałem summona przeciwnicy ruszyli na mnie.

A teraz przejdżmy do pstaci których w 2Moons jest sześć i są prawdziwym plusem gry lecz wiele z nich to stereotypy które nie wnoszą nic do świata mmorpg lecz same w sobie chce sie nimi grac i wypróbowac wszystkie.

Azure Knight-typowy rycerzyk z cała gamą broni do wybrania...

Nic nowego jednym słowem.Ciekawe skille od 80 lvl

Segenale-Mrs. Demonico która używa broni o wygladzie pejcza tylko ze to (UWAGA) magiczny pejcz którym moze nawalac itp itd ma najlepszy atak (wielo-osobowy nie pamietam jak to sie zwało dokładnie) na 60 lvl.

A też może przywracać do życia graczy.Czyli jednym słowem nie w kij dmuchał :)

Bagi Worrior-coś na przykład Orka zielony,silny i duży.

Na początku słaba postać lecz tak samo jak Azure od 80lvl zdobywa silne skille.Powiem jedno że wszyscy gracze grajacy Bagim Lataja w poszukiwaniu jakiejs tam zbroi(która jest od 40lvl i której nie da sie kupic w sklepie) co mnie dziwi nie jest ona jakas super bo zbroia od 60 lvl bije ja na głowe...

Incarian Magician-czarodziejka uzdrawianie,leczenia,wzmocnienie cos w tym stylu za bardzo jej nie znam bo mało osób nią gra...

Vicious Summoner-gostek który walczy Twin Swords.A od 15 lvl moze przyzywac Summony. Są dwa typy Beast oraz Libido...radze grac Beast.Jako że sam doszedłem do 56 lvl Summonerem radze w statach dawac w Str oraz w Heal(przy lvl up dostajesz 5 punktów na rozwój) dajecie 2 str 3 w heal i stsujecie takie cos heal ma zawsze 10 punktów wiecej niz str.Dodatkowo nie zapomnijcie dawac w Spr które jest potrzebne do uzycia broni.

Summoner moze tez używac broni Staff to coś w rodzaju różdżki.Oczywiście dla każdej broni są przypisane inne skille.

Powiem wam że w PvP Summoner z swoim summonem wymiata...

Hunter-Potrafi sie posługiwac i łukiem(kuszą?) iraz sztyletem dosc silna postac na późniejszych lvl ale wiecej nie wiem :)

Mówiac szczerze gra miła dla oka,z dość ciekwaymi postaciami oraz krwawej sieczce na ekranie...niestety tylko max na 10h dla typowego gracza...

Sposób na exp w dungu

Aha jest taki fajny sposób na nabicie lvl w dungu. Wiec tak wchodzisz do komnaty gdzie masz zabrac misje na rozwalenie słupków(jak je rozwalisz wyskakują po 3 frizkhany) a sama misje bierzesz od jakiegos posągu i wychodzisz przez drzwi(brame) przez które wszedłeś i znowu wchodzisz bierzesz misje,wychodzisz,wchodzisz,bierzesz misje itp...

Za każdym takim zabraniem misji pojawia sie dodatkowe słupki dzieki czemu nawet goscie na 55lvl moga zgarnac po 20% lub wiecej za dunga w zwykłym expie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O już bez przesady. Różnice są bo 2 i 3 fotka jest w czasie walki a wiadomo że gdyby gra była doskonała to nie byłaby darmowa.

Co do bocenia w grze - na europejskim serwerze nie jest tak źle. Z resztą, jeżeli będziesz chciał się dobrze bawić podczas grania to co ci przeszkadzają boterzy? Ty żyjesz obok nich i nie musisz sie nawet do nich odzywać

Warto zagrać przede wszystkim na rasy(klasy - niczym się to nie różni) ponieważ jest aż 6. Styl graficzny też jest ładny (przynajmniej nie grafika typu "rpg i walka... ALE NAJPIERW BUUUUZI") ale to jest kwestia gustu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2moons grałem dość dawno i nadal nurtuje mnie fakt Dekarona ... podobno ten drugi tytuł to to samo tylko oczywiście z odmienną nazwą. A grałem oczywiście summonerem i dotrwałem do 46 poziomu. W grze grafika jest nawet ładna, a w momencie kiedy osiągnąłem wspomniany poziom jeszcze nie wiało w niej nudą. Także nie było najgorzej. Polecam tytuł.

P.S.

Bagiwarrior (jak dobrze pamiętam) - klasa z którą ciężko wygrać ... rzeźnik na arenie świata ;/ - minus.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno zacząłem grać ale jakoś przestałem... Powód? Brak znajomych, nie wiem czemu ale szybko rezygnuję z gier MMORPG jeśli nie mam z kim grać... Jeśli ktoś jest chętny pograć ze mną to będzie mi bardzo miło ;) gg - 4492932 na wszelki wypadek :cool: :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...