Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pelc44444

Fifa 13 - problem z uruchomieniem

Polecane posty

Gdy próbuję włączyć Fifę 13 pojawia mi się błąd fifa13.exe - Zły obraz (screen w załączniku). Potem muszę kilkanaście razy nacisnąć ok. Wtedy się wyłącza, ale gra nie działa. Nie wiecie co to może być?

post-768044-0-67575200-1349432476_thumb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra mam nadzieję że oryginalna?

Najwygodniej będzie zainstalowanie na nowo gry i napisz czy coś to dało.

Ponadto zainstaluj najnowsze sterowniki oraz direct-a, usuń śmieci CCCleanarem oraz sprawdź system pod kątem wirusów- może masz w systemie jakieś świństwo.

Masz inne problemy z kompem ? Nie zaszkodzi jak podasz konfigurację swojego kompa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem nowa oryginalną grę FIFA 13. Mój komputer spełnia wymagania lecz gdy chce ja zainstalować to gry wgl nie odczytuje komputer tak jakby nic nie było w dysku :/ . Gdy instalowałem "Need for Speeda Most Wanted" to działało. Próbowałem także instalować te grę na innym komputerze to od razu ja odczytywało (komputer miał podobne parametry) . Instalowałem jeszcze raz sterowniki z płytek które są dołączone do komputera oraz ściągałem dla pewności directa , mam dość pamięci i ogólnie wymagania się zgadzają. Próbowałem załączyć ręcznie tak jak pisało na ulotce dołączonej do FIFY także nie działało rejestrowałem się na origin także nic. Czy mógłby ktoś mi pomóc z tym problemem ? Prosze pomóżcie szybko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...