Skocz do zawartości

Polecane posty

Ceny za używki są wysokie pewnie dlatego, że Richards Burns Rally nie jest dostępny oficjalnie w żadnych kanałach dystrybucyjnych. Ale ta gra nie wydaję się tak droga, jeśli popatrzeć choćby na używki Silent Hill 3 na PC, kiedyś widziałem ofertę za 500 zł!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zaczynam wątek, nie mając pewności czy w dobrym miejscu, wiec z góry przepraszam za ewentualne niedogodności wynikające z tego faktu.

Czy ktoś z Was wie gdzie można dostać oryginalną grę Heroes of Might & Magic 2?  (ściągana z czeluści internetu nie bardzo mnie interesuje....)  

Na łamach CD-A ( luty 2001) ukazała się ta gra razem z częścią pierwszą. 

<<ukłon w stronę szanownej redakcji>> czy można ją u Was w jakiś sposób zakupić? 

 

Dzięki za odpowiedź.

 

Pozdrawiam

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@WarHead

Chyba będziesz musiał poczekać na promocję, bo z tego, co widzę po cenach na Kinguinie oraz G2A ceny za steamgift to grubo ponad dwie stówy. Ewentualnie można poszukać na Allegro, ale ostatnio policja wzięła się za sprzedawców lewych kluczy na tym serwisie, więc poczekaj do letniej wyprzedaży na Steam.

  • Thanks 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.03.2018 o 20:48, Vaallind napisał:

Witam,

zaczynam wątek, nie mając pewności czy w dobrym miejscu, wiec z góry przepraszam za ewentualne niedogodności wynikające z tego faktu.

Czy ktoś z Was wie gdzie można dostać oryginalną grę Heroes of Might & Magic 2?  (ściągana z czeluści internetu nie bardzo mnie interesuje....)  

Na łamach CD-A ( luty 2001) ukazała się ta gra razem z częścią pierwszą. 

<<ukłon w stronę szanownej redakcji>> czy można ją u Was w jakiś sposób zakupić? 

 

Dzięki za odpowiedź.

 

Pozdrawiam

 

Heroes 2 była często dodawana do różnych kolekcji zbiorczych Heroes of might and magic. Poszukaj na allegro, czy nie ma kolekcji wszech czasów heroes, albo heroes 1-3. Ja kupiłem za grosze kiedyś.

Albo na gogu:

https://www.gog.com/game/heroes_of_might_and_magic_2_gold_edition

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.03.2018 o 22:06, goliat napisał:

@WarHead

Chyba będziesz musiał poczekać na promocję, bo z tego, co widzę po cenach na Kinguinie oraz G2A ceny za steamgift to grubo ponad dwie stówy. Ewentualnie można poszukać na Allegro, ale ostatnio policja wzięła się za sprzedawców lewych kluczy na tym serwisie, więc poczekaj do letniej wyprzedaży na Steam.

#cebula

Tak się akurat jakoś złożyło że właśnie jest promo 128,95 na Steam (-50%). Myślicie że będzie jeszcze taniej na summersale? xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Szukam mini gier ze starych wydan CD-Action. Te gry z tego co pamietam nazywaly sie: Hakiman i Kamurato. Gry byly w bonusach. 


Hakiman to gra, gdzie wcielamy sie malego "komandosa?", trzeba unikac wrogow , wykrasc jakies dokumenty itp i uciekac do wyjscia (kamera od gory, platformowka). Charakterystyczne dla tej gry co zapamietalem to male batoniki przypominajace kinder pingui jak podeszlo sie do lodowki i kliknelo "x" - one dawaly zycie.


Kamurato to gra gdzie wcielamy sie w ludzika w bialej pidzamie. Kamera z boku, platformowka. Pamietam ze jak sie skoczylo postacia i kliknelo jeszcze raz ktoryms klawiszem to strzelal harpunem, jak trafil w sciane to sie przyciagal do niej. 

Tak po krótce pamietam te gierki. Wiem ze to byly gierki w dodatkach na plytach, ktore byly sprzedawane jeszcze w duzych, tekturowych opakowaniach formatu A5, gdzie plyty czesto byly pakowane po 4szt, czasem po 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SerwusX

Poszukaj na allegro lub innego tego typu portalach, bo obecnie Warcraft 3 w złotej edycji sprzedawany jest tylko w formie kluczy. Parę lat temu widziałem takie wydanie w Biedronce, ale nie wiem, czy gra jeszcze się tam pojawi. 

Ewentualnie zajrzyj na olx, widziałem tam parę ofert wydań pudełkowych.

Edytowano przez goliat
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest na prezent na urodziny, ale osoba która miała się tym zająć zrąbała sprawę i teraz muszę szukać. :) 3 dni temu jeszcze było bodajże w 3kropki, miałem nadzieję, że któryś sklep mi umknął, a wszystkie znajome już sprawdziłem. Jakby ktoś jeszcze gdzieś zobaczył do poniedziałku, to byłbym wdzięczny za info, poszukam jeszcze w pobliskich empikach. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W empikach spytałem miłą panią i okazało się, że we wszystkich empikach w Polsce zostało 7 egzemplarzy tej gry i nie mogą go zamówić do mojego, bo "w tej chwili produkt zamrożony, zakaz sprzedaży". :/ 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Niezabardzo wiedziałem gdzie umieścić ten temat ale ostatecznie wybrałem ten dział (Możliwe że temat został już przeniesiony lub dołączony do innego).

Nie będe sie długo rozpisywał i zapytam wprost. 

Gdzie kupić najtaniej NIEUŻYWANE gry na PS4? (Pudełkowane rzecz jasna).

Chce aby serwis oferował dużą zawartiść gier, Nie było drogo i przydałyby sie promocje raz na jakiś czas.

Pozdrawiam. (Temat pisany na telefonie więc sory za błędy i autokorekte)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy w dobrym dziale pisze ale nie znalazlem innego który pasuje do tego pytania otóż czy moge gdzies jeszcze kupic heroes V ze wszystkimi dodatkami koniecznie polska wersja?

EDIT:najlepiej jakby bylo pudelko ale cd key tez moze byc byle po polsku

Edytowano przez Nick12
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...