Skocz do zawartości

Polecane posty

Dzięki za odpowiedź. Mam jeszcze jedno pytanie - czy można gdzieś oprócz steama kupić DLC do Revelations, The Lost Archive? I jeżeli Steam jest jedyną opcją to czy nie mając tam podstawki w nie zagram?

Nigdy nie bawiłem się w DLC, więc Ci nie odpowiem, ale w żadnym sklepie tego nie widziałem, więc pozostaje steam.

Gdzie kupię Gears of War na PC?

Tylko na 3kropki?

Gears of War masz jeszcze na wirtus.pl

Gdzie kupię Dark messiah of might and magic?

Chyba już tylko na steamie.

@Up

Carbon: http://sklep.wirtus.pl/produkt/13426

Most Wanted: http://sklep.wirtus.pl/produkt/13902

Reszty nie mogłem zaleźć. Spróbuj poszukać Juiced, Juiced 2, Turoka i NFS Undercover na allezgrozo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem to DLC i (niestety) kupiłem. Dziwna sprawa, mogłem je kupić dopiero po wybraniu "Zaginionego Archiwum" w materiałach ekskluzywnych grze i wtedy mnie przekierowywało na UbiShop, a jak inaczej tam wchodziłem to nie działało. Jakby ktoś też chciał kupić to nie polecam, 40zł za niecałe trzy godziny dennych poziomów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poluję na Skyrima PL (klucz Steam) i Two Worlds 2 PL z dodatkami (klucz Steam). Czy spotkał się ktoś z lepszą ofertą za Skyrima PL niż ta http://www.fabrykakluczy.pl/gra/the-elder-scrolls-v-skyrim-47/the-elder-scrolls-v-skyrim-pl-cdkey-klucz-88.html ? Jeżeli ktoś ma jako gift na steam, to chętnie zapłacę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś gdzie kupię Tomb Raider Legend na Xbox 360? :/ Szukam i nie ma nigdzie....

Obecnie we wszystkich sklepach albo pisze, że towaru brak, albo że został definitywnie wycofany ze sprzedaży. Wychodzi na to, że jesteś skazany na używki.

Wiecie gdzie można poza Allegro kupić nowe Gears of War na PC?

Dostępna jest tylko gra planszowa, a nie sądzę, by Cię to satysfakcjonowało :]. Niestety, tak jak wyżej napisałem, gra nie dostępna. Pozostały używki.

Możecie też pokopać po marketach, może gdzieś są jeszcze jakieś pojedyncze sztuki, ale nie nastawiałbym się na to za bardzo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Dzięki mistrzu. Znalazłem taniuśko na ultimie za 80zł, tylko nigdzie nie widzę, żeby tam pisało, że jest samo pudełko albo sam klucz, orientuje się ktoś, jak to jest?

EDIT: Eh, a jednak pytanie nieaktualne, zmienili dzisiaj cenę na 99,99.

Edytowano przez Xardas80
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...