Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LekhimorPL

Guild Wars 2

Polecane posty

Za zielonym mundurem userzy sznurem trollface.gif

A za Mario to już nie?cat1.png

Taki MAster/Disaster ogólnie (patrze przez WoW) zajmuje się reprezentowaniem gildii, organizacją rajdów/eventów ... no i ma prawo wyboru inicjatyw społeczności. Plus zajmuje się gotowaniem posiłków na rajdy ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że nie ma co się spieszyć z wyborem oficerów i lidera - wątpię, żeby w dwa tygodnie wszyscy odblokowali sobie możliwość chodzenia na bardziej skomplikowane i wymagające dużej ilości graczy rajdy czy PvP :) Sam wiem, że przez pierwszy i drugi tydzień nie "ponołlajfie", ponieważ do końca sierpnia pracuję, a w pierwszym tygodniu września planuję wyjazd na trzy dni. Nie ma co szaleć i robić gildii na wariackich papierach :) Niech wszyscy się poznają w grze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę grał od 28. Chyba już wspomniałem-rano lecę do sklepu i kupuję GW2+kilka energy drinków i snickersów :D

I jeszcze 2 kwestie:

1. Jako, ze modów mamy tu pod dostatkiem, to czy któryś mógłby założyć temat-Guild Wars 2- (nie)oficjalna gildia Forum Actionum-albo coś w tym stylu? Skoro ci z RoMu mają, to czemu my mamy nie mieć :D ?

2. Niech ktokolwiek gra guardianem, albo warriorem bo nie mamy ANI JEDNEGO TANKA D:

Będę grał od 28. Chyba już wspomniałem-rano lecę do sklepu i kupuję GW2+kilka energy drinków i snickersów :D

I jeszcze 2 kwestie:

1. Jako, ze modów mamy tu pod dostatkiem, to czy któryś mógłby założyć temat-Guild Wars 2- (nie)oficjalna gildia Forum Actionum-albo coś w tym stylu? Skoro ci z RoMu mają, to czemu my mamy nie mieć :D ?

2. Niech ktokolwiek gra guardianem, albo warriorem bo nie mamy ANI JEDNEGO TANKA D:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie rację, że nie ma się spieszyć z wyborem oficera. Na początku musimy tylko stworzyć gildię, pospraszać się i zapoznać w grze. Dopiero potem tak jak to l1on dobrze zauważył, jak już się zgramy i poznamy możemy zacząć PvP, a tak to jak będzie już gildia stworzona to będzie łatwiej się odnaleźć z członkiem gildi na PvE a przez to lepiej zgrać.

Co do pytania o tanka, to moja główna postać to będzie na pewno Human Elementalist i to już jest przesądzone, ale "drugą postać" planowałem właśnie zrobić Norna Guardiana. Co nie oznacza, że jeszcze jeden by się nie przydał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy nie obejmą tej funkcji bo raczej nie będą mieli czasu na bycie liderem, sam mam sporo godzinek w WoWie organizacje rajdów jeszcze z czasów vanila czyli 40 osobowych jak i organizacje BG 5-10 byłem w kilku gildiach oficerem. Ale czasu na grę za dużo nie ma praca, kursy.

Może byśmy tak jeszcze ustalili Oficjalną nazwę gildii? Propozycje "Action Readers", "Forum Actionum"

He he "No tak jak zawsze naparzać i patrzeć w cyferki w DPS meter to jest komu ale bencki zbierać i leczyć ni ma komu" - Lobo Gildijny tank z WoWa tongue_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat ludzie z Runes of Magic mieli temat przez mniejszy bądź większy patronat redakcji i owszem - z moderacji jestem między innymi ja i Hakken, ale nie mamy tutaj uprawnień (a nie chcę robić syfu b3rtowi :D)

@l1on

Heh, mam podobnie, dopadam do gry dopiero 28 sierpnia a od 1 września znikam na kilka dni w górach ^_^ Poza tym popieram twój postulat ogarnięcia się na spokojnie w samej grze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja! I ja! i ja! Uderzam na Desolation za wszystkimi, grę rozpoczynam ju z jutro jako kurdpulowaty, przemądrzału necromanta asura o dźwięcznym nicku William Blake (chyba że mi go ktoś podpieprzy do tego momentu, wtedy poszukam innych angielskich mistyków).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne trzy osoby, mamy już 15. Rozwijamy się w błyskawicznym tempie tongue_prosty.gif Ale to mnie akurat cieszy, bo tworzy się ekipa, z którą coś już zdziałamy w Tyrii.

Co do pytania Cambrinusa to nie ma żadnego limitu postów, więc nie martw się, do gildi się załapiesz.

Odświeżony spis osób, które się zgłosiły do gildi na Desolation:

c00rtkq

Kruzd

S4nch3z

Renegald

BShadow

Lord Regis

l1on

CriX

Brat CriXa

Shaker

alexiej

Natier

Shadowxxx

iHS

Maciek11k

Jeszcze została do wymyślenia nazwa, żeby c00rtka mógł dopełnić wszystkich formalności przy zakładaniu gildi i spraszaniu ludzi. Ktoś podał propozycję Action Readers, może Action Riders? Wiadome jest, że trzeba jakąś wymyśleć, bo tylko tego nam na razie brakuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy już wszystko to co potrzebne do startu. Osobę, która zorganizuje na początku gildię: c00rtka. Nazwę gildi: Action Riders. Serwer, na którym będziemy grali: Desolation. Członkowie w liczbie: 15.

Ze spraw organizacyjnych mam pytanie do c00rtki, jak Tobie będzie wygodniej, mamy Ci wysłać nasze nicki z Guild Wars 2 na PW, czy może napisać na forum?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...