Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LekhimorPL

Guild Wars 2

Polecane posty

Jako, że mamy już trochę chętnych pozwoliłem sobie rozpisać wszystkie nicki forumowe + wybrana na dzień dzisiejszy rasa i klasa + początkowy serwer:

-omega48- Sylvari Thief- Aurora Glade

-c00rtka- Asura Mesmer- .......

-S4nch3z- Thief- Blacktide

-Black Shadow- ....... - Desolation

-Hakken-......... - Desolation

-LekhimorPL- Charr Engineer- ?Underworld?

-CriX- Charr Necromancer (jego brat Sylvari Mesmer)-..........

-Shaker- Sylvari Thief- Desolation

-l1on- Asura Elementalist

-Renegald- Human Elementalist- .....

Takie małe podsumowanie, żeby nie trzeba było ciągle przeszukiwać tematu. Na razie serwery, które zostaną sprawdzone to: Desolation, Aurora Glade i Blacktide. Będzie z czego wybierać.

Teraz pytanie dla chętnych, kto się deklaruje do wyboru na szefa? Proszę się nie wstydzić, tylko zgłaszać :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swtor niby fajny ale dla fanbojów sagi SW, GW jest ogólnie dla ludzi lubiących fantasy, więc trafia w większe gusta.

Heh dostałem kluczyk od Gram.pl i kolega podrzucił mi linka do Pre-prusha, fakt że drożej, ale cóż zagram w poniedziałek, zamiast w sobotę :( i na nic L4 :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ja już mam gildię, w której jestem od dobrych paru miesięcy :P Więc odpadam.

Poza tym, z tym liderem... Nie wiem, nie chcecie przecież być hardkorową gildią, prawda? Zakładam, że jeżeli ktoś chce być w gildii HC, to już ją sobie znalazł. Więc nie bójcie się tego tytułu "lidera", bo w gruncie rzeczy potrzebujecie tylko kogoś, kto założy gildię w grze i zaprosi innych ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może rozwiążmy to w najprostszy możliwy sposób.

Każdy pisze ile ma punktów z GW1.

Najwyższy wynik zostaje liderem, 2/3/4 następnych dostaje oficera. Co wy na to?

Obecnie mam 23 punkty, ale mam nadzieje dobić do przynajmniej 25 przed premierą.

Co do serwera-lepiej nie robić zamieszania i od razu pójść na jeden. IMO Blacktide, bo tam się zadeklarowało najwięcej osób.

Ach i możecie do listy dopisać "Natier-Sylvari-Necro" <==kolega.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zapewne będę się starał trzymać Shadowa, ponieważ miałem okazję grać już z jegomościem w TF2 i były to niezapomniane zabawy smile_prosty.gif

O rany, Team Fortress 2? Musiało to być wieku temu, bo mniej więcej od takiego czasu nie gram... niemniej mamy czwartego do brydża a może jeszcze ktoś wpadnie, więc akurat na łażenie na wspólne eventy i resztę PvP jak znalazł :D

Co do serwera-lepiej nie robić zamieszania i od razu pójść na jeden. IMO Blacktide, bo tam się zadeklarowało najwięcej osób.

Niech minie jakiś miesiąc albo przynajmniej dwa tygodnie od właściwej premiery, wszystko się ustabilizuje a m.in ja poczytam opinię na temat polskiej społeczności na Blacktide - wtedy ew. pomyślę czy nie przenieść się tam gdzie większość ;) Naturalnie jeśli faktyczna większość się tam pojawi. Z drugiej strony trza sobie odpowiedzieć po co będzie gildia... tylko na WvsWvsW czy np. przydaje się też do PvE (bo niektórzy mogą być na ten drugi tryb nastawieni)? Ew. zrobimy różne poddziały Gildii FA ^_^
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tak słowem wyjaśnienia - idę na Desolate, bo tam będzie moja gildia z GW, intensywnie PvE (wiecie, rekordy świata w czasie robienia UW, DoA etc, jak i po prostu częste wypady w te okolice). Dlatego też do gildii FA mnie nie wliczajcie.

Z drugiej strony chętnie pogram z ludźmi obecnymi na Desolate z FA (Black, Shaker i alexiej), więc nie ma stracha, że was zostawię, zawsze jakiś rajdzik możemy razem zrobić :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przemyśleniu sprawy, myślę, że mimo wszystko najlepszym pomysłem będzie na początku stworzenie gildi na Desolation, ewentualnie później można pomyśleć o zmianie serwera, gdyby ten nam nie odpowiadał. Bez żadnych konkretów coś czuję, że nasza gildia nie ruszy z miejsca.

Co wy na to, żebyśmy wszyscy poszli na Desolation, i tam spróbowali coś zrobić (w końcu i tak większość osób właśnie tam zakłada konto)? Jeżeli tą sprawę będziemy mieli załatwioną to zostanie jeszcze wybór szefa i od wtorku zaczynamy wszyscy zabawę :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram - odrobinkę zgrania się już teraz potrzeba, więc Des jako pierwszy serwer - może dzięki temu więcej ludzi się przyłączy, jak wieść się rozniesie iż inteligentna część polskiej community idzie :D

O rany, Team Fortress 2? Musiało to być wieku temu, bo mniej więcej od takiego czasu nie gram... niemniej mamy czwartego do brydża a może jeszcze ktoś wpadnie, więc akurat na łażenie na wspólne eventy i resztę PvP jak znalazł biggrin_prosty.gif

Wieki temu ... ale było E.P.I.C.K.O. :D

Z chęcią się przyłączę do wspólnego grania i nawet założę postać tej samej rasy - doszedłem do wniosku, że nigdy bym sam nie wybrał, a jak ktoś mnie biernie motywuje to co innego :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie ja również pójdę na Des. Wow, od dobrych 2-3 lat nie byłem w żadnej gildii ^_^ Bo i czasu brak... ale mam nadzieję na dobrą zabawę, nawet jeśli będę najstarszy w towarzystwie biggrin_prosty.gif

Na pierwszy rzut u mnie pójdzie Ranger Sylvari

btw, w ogóle mam nadzieję, że wiek oraz poziom będą na akceptowalnym poziomie ;) Bo jaranie się 14-latków, gdy ktoś powie "cycki" mam już daaawno za sobą ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widać, że serwer trafiony, więc zapiszmy sobie w kalendarzach, że idziemy na Desolation :P

@c00rtka

Lidera nadal nie ma... A ktoś chętny być musi, jego zadaniem na początku będzie tylko zebranie naszych nicków w GW2 i zaproszenie do gildi. A może Ty masz ochotę, w końcu sam mówiłeś, że z Tyrią doświadczenie masz z "jedynki". Nikt się nie zgłosił, więc trzeba wybrać lidera siłą :P Chyba, że ktoś jeszcze się zgłosi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wszyscy deklarują że idą na Desolation, to może i ja nie będę się bawił w granie na Blacktide.

Ja zacznę grę już w poniedziałek :D

Spotkałem się z 15 latkami którzy mieli większą kulturę osobistą niż nie jeden dwudziestoparolatek, Na forum staramy się utrzymać wysoki poziom to samo trzeba będzie zrobić w gildii, jednak pamiętajmy ze liczy się wspólna gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak- mogę zadbać o sprawy organizacyjne czyli pospraszac wszystkich, zrobić jakaś listę(osobne forum "chyba" mija się z celem) i tak dalej, ale nie podejmuję się dalszego prowadzenia gildii.

Więc niech będzie:

c00rtkq

Kruzd

S4nch3z

Renegald

BShadow

Lord Regis

l1on

CriX

Brat CriXa

Shaker

alexiej

Natier

Rozumiem, ze to są osoby zainteresowane gildią na desolation. Wszystkiego 12 osób(z czego połowa to gracze LoLa :D).

IMO powinnismy to zrobić tak

Spraszamy się wszyscy do znajomych, jedna osoba tworzy gildie.

Po około tygodniu wybieramy prawdziwego lidera. Do tego 3 oficerów.

Cała czwórka powinna mieć IMO jakieś doświadczenia z jedynki. Lider musi być przystojny, charyzmatyczny, z dużą ilością czasu wolnego. Powinien pociągać za sobą tłumy, mieć zmysł taktyczny, oraz wykazywać się odwagą i znajomością ortografii.

Ale chyba zrobimy zwyczajne głosowanie, więc pewnie będzie to po prostu ktoś kogo wszyscy lubią i szanują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie trzeba to mogę się ofiarować (byleby nie starożytnym Bogom :P) na oficera, ponieważ już jakieś tam doświadczenie posiadać posiadam ... a ogarnianie ludzi w WoW sprawiało mi wielką radość ... piękne czasy ICC na 25 osób :D

Sporo przez to posiwieję zapewne, ale się piszę na współpracę :) Swoją grę zaczynam w poniedziałek dopiero, ale biorąc pod uwagę iż przez 3 tygodnie mam urlop od rodziny, narzeczonej i pracy to wbiję jak najwięcej :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@c00rtka

Dobrze, że ktoś się podjął zorganizowania gildi w grze, co jest naprawdę ważne. Pomysł z wybraniem oficera po tygodniu w formie głosowania jest bardzo dobry. Czuję, że w końcu ruszyliśmy z miejsca. Jak już będziesz grał w GW2, to daj znać, wtedy myślę, że albo na Forum albo na PW możemy dać Tobie nicki, żebyś nas pospraszał.

Ja gram od poniedziałku.

Widzę, że alexiej pierwszy chętny na oficera, bardzo dobrze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za zielonym mundurem userzy sznurem trollface.gif (podziękujcie Hakkenowi za tego suchara ^_^)

Anyway, obstawiam, że brak chętnych na lidera gildii wynika także z tego, że nie wszyscy wiedzą co on miałby robić (jak np. ja, bo doświadczenia w MMO wielkiego nie mam) ;] IMO dajmy sobie tydzień albo dwa, żeby w ogóle otrzaskać się z produkcją, bo nie wszyscy uczestniczyli w becie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...