Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LekhimorPL

Guild Wars 2

Polecane posty

Witam i z góry przepraszam administrację forum, jeśli założyłem temat w nieodpowiednim dziale.

Poszukuję osób/y chętnych do pomocy w tym mini-projekcie. Ma on na celu utworzenie gildii nastawionej na rozgrywkę stricte Roleplay'ową.

Nie chcę się rozwodzić nad szczegółami, gdyż jest to jedynie post informacyjny. Gildia będzie posiadać własny system RPG, a podczas sesji położony zostanie ogromny nacisk na realizm.

Posiadam już dość obszerny koncept z rozpisanymi szczegółami, lecz wciąż ulega on modyfikacjom. Dosłownie wszystko podlega dyskusji.

Nie ukrywam, że szukam ludzi podchodzących do takich spraw z należytą powagą i zaangażowaniem. Liczy się kreatywność i chęć współpracy.

Czy mam inne wymagania prócz tego? Nie. Znajomość w grafice komputerowej, czy tworzenia cudów na kiju nie są obowiązkowe (aczkolwiek mile widziane :)). Z takich czysto praktycznych umiejętności oczekuję jedynie zrozumiałego wypowiadania własnego zdania, czyli po prostu pisania i komunikacji.

Jak zdążyliście już wywnioskować, aktualnie zajmuję się tym w pojedynkę. Każdy wie, że co dwie głowy, to niejedna. Zawsze to lepiej poznać punkt widzenia drugiej osoby, co pozwala uniknąć (nie)oczywistych błędów.

Celem uniknięcia zbędnej dyskusji - jestem świadomy obecności kilku gildii RP na polskiej scenie GW. Chcę stworzyć coś po mojej myśli, z unikatowym konceptem i sposobem prowadzenia, stąd ta inicjatywa

Jeśli znajdzie się ktoś zainteresowany, proszę śmiało pisać pod tym postem, bądź wysyłać mi stosowną informację na PW. Odpowiem na wszelkie pytania. Proszę jedynie o pozostawienie jakiegoś kontaktu do siebie, np. nick in-game, facebook, czy cokolwiek innego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio 'wróciłem' gram trochę w HoT ale samemu nudno, poza tym nigdy zbytnio się nie zagłębiałem w grę, tylko jedna postać wbita do 80, boost dalej czeka :P Co do ludzi nawet na początkowych mapach dalej widać nowe postacie, tłumy to nie są ale dalej w większości lokacjach ktoś się kręci. Teraz rangerem od początku trochę grywam no i jest dosyć przyjemnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...