Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Neverhood

Polecane posty

Muzyka. Po prostu wypas. Mam soundtracka i słucham go na okrągło =D

Grafa. Może nie wybitna, ale nie przeszkadza.

Humor. Śmiałem się przy niej do rozpuku! Za każdym razem gdy w nią gram jest ze mną to samo. Moja rodzinka jakoś dziwnie na mnie patrzy jak gram w Neverhood'a :D

Grywalność. Jedna z najbardziej grywalnych gier, w które grałem! Przeszedłem ją 17 razy (zapisuje sobie daty, lol). Nawet raz przeszedłem 2 razy w jeden dzień.

Szkoda, że gra troche nie doceniana. Nie doczekała się sequela, ale może to i dobrze? Jak dacie Neverhood'a w CDA, to kupie go 3 razy *shot*.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neverhood --> pierwsza gra, podczas której prawie umarłem ze śmiechu --> fenomenalna grywalność --> przeszedłem już 5 razy --> NIE przeczytałem wszystkiego na ścianach i SKOCZYŁEM, tam gdzie pisało 'nie skacz' oraz bekałem do beczek.. --> teraz jej nie mam, nad czym płaczę :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie powstał wątek o tej grze. Świetna produkcja, świetny humor, ciekawe zagadki, świetny humor, znakomity pomysł, świetny humor, wypasiona muza, świetny humor. Gra, która sprawiła że pokochałem przygodówki, oby więcej takich.

Ps. Ma świetny humor!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE przeczytałem wszystkiego na ścianach

Ja kiedyś próbowałem, ale nie wyszło. Swoją drogą autorzy musieli mieć wiele cierpliwości, żeby takie coś napisać :D

SKOCZYŁEM, tam gdzie pisało 'nie skacz'

Wszyscy skakali =P. Pierwszy raz jak grałem, to myślałem, że wygrałem, bo pisało "The End". Ale nie śmiejcie się, młody byłem.

Wreszcie powstał wątek o tej grze.

Szkoda tylko, że tak mało ludzi się nim zainteresowało =(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mało osób, mało bo jak ktoś już wyżej napisał to mało osób docenia tą grę.

Ps. Super gra>>>Humor i wogóle(nie przeszedłem całej ale bardzo mi się podobała)

Ps2. OBY dali ją w CDA [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007

Zgadzam się z przedmówcami. Gra jest wyśmienita, grywalność, ta plastelinowa grafa :wink: ... Tego się nie zapomina... Też już w nią grałem i przeszedłem kilka razy, ale to już chyba z kilka lat temu... Jednak trochę szkoda że nie wyszedł sequel tej gierki. A co do umieszczenia jej w CDA to myślę że to jest realne, tylko żeby jakiś redaktor zajrzał do tego tematu.... Po pierwsze jest to przygodówka, a tego gatunku gier daaawno w CDA nie było. Po drugie, ta gra jest już dosyć stara (z 1996 roku chyba ...), więc może by spróbować ją zamieścić? :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnego kłopotu, by ją zamieścili w CDA... Prócz kasy. Swoją drogą, sądzę, że prawa do niej są wciąż równie drogie jak 97'. Ale pomysł zacny, sam postawiłbym sobie kapliczkę z twarzą Smugglera i oddawał pokłony, gdyby zamieścili Neverhooda. Przynajmniej lud zobaczyłby, jaką frajdę daje zabawa z plasteliną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007

Faktycznie ciekawe ile... No bo gdzieś tam czytałem, zę zanim zrobili grę to zrobili gigantyczną makietę (która zajęłą małą halę!!!), która przedstawiała świat gry(!!!). Może i faktycznie "ton"...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno TON. Ciekawe czy mieli bardzo brudne paznokcie, bo jak ja sie bawie( :D ) plasteliną to zawsze mam upaprane paznokcie :D

Yhyyym... taa, jasne... FirE, dawałem Ci już tyle uwag róznych - następnej szukaj w "ostrzeżeniach" - SolariS

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007

To ciekawe ile tego by było przy sequelu... Ciekawe czy wtedy też by użyli platelinwej grafy... No ale przecież główną cechą rozpoznawczą Neverhooda jest właśnie ta oryginalan grafa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie powstał wątek o tej grze.

Ech trzecie miejsce w którym to piszę: jeżeli uważacie że brakuje o jakiejś grze wątku, popytajcie innych forumowiczów i zbierzzcie powiedzmy 10-15 głosów popacia. Potem dajcie mi znać i prześlijcie listę popierających a ja napisze do Qnika. KROPKA

A o samej grze - ostatnio grałem w nią baaardzo dawno temu... w zasadzie to wtedy nawet za dobrze nie chodziłem :P Ale żaden Królik Bugs mnie tak nie rozśmieszył przz dłuuuugi czas :) Genialne poczucie humoru, pomysł na grafikę godny podziwu, dźwięki... eeech :) Scena z ucieczką przed potworem... albo monolog Williego :) Łezka się w oku kręci :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm w gre gralem daaaaaaaaaawno i jeszzce troche temu ... ale too buylo cos :] bylem jeszcze "maly" :D wlasnie w scenie z potworem (tam jkas muzyczka sie go wywabiało czy co) qurcze pamietam zawsze sie cykałem echh szkoda gadac to byly czasy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie ciekawe ile... No bo gdzieś tam czytałem, zę zanim zrobili grę to zrobili gigantyczną makietę (która zajęłą małą halę!!!), która przedstawiała świat gry(!!!). Może i faktycznie "ton"...

Odpal sobie gre i wejdź w about. Tam pokazują jak robili grę. Na prawde bardzo dużo pracy musieli w to włożyć. I polecam znajomość j. angielskiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie powstał wątek o tej grze.

Ech trzecie miejsce w którym to piszę: jeżeli uważacie że brakuje o jakiejś grze wątku, popytajcie innych forumowiczów i zbierzzcie powiedzmy 10-15 głosów popacia. Potem dajcie mi znać i prześlijcie listę popierających a ja napisze do Qnika. KROPKA

Ech, gdyby o tych wątkach jeszcze pamiętać! Starość nie radość!

Dużo było dyskusji w temacie o przygodówkach, więc jakoś nie odczuwało się tego braku. A gdy dyskusja tam przycichła powstał osobny wątek. Więc w sumie jest dobrze - tu można cały czas mówić o jednej grze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość *DONATER*

Ta gra jest poprostu fenomenalna. Jaja na maxa gdy w nią grałem płakałem ze smiech!!! :D przeszłem ja 2 razy ale chyba przejde kolejny raz.do dobry pomysl rzebyscie dali ja w cd-action!!! JESLI SPOTKACIE SIE STAL GRA TO PORZYCZCIE KUPICE CZY CO TAM ALE ZAGRAJCIE W NIA !!! :mrgreen:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*DONATER* nie wiem czy ty to robisz specjalnie ale zauważyłem że ty robisz okropnie wiele baboli ortograficznych!!!

Byloby cudownie gdyby niektorzy robili tylko tyle bledow. Pamieta ktos niejakiego... zreszta nie bede tu nikomu wypominac.- Ama

Ps. To co panie smugg dacie Neverhooda w si di ekszon???

Ciekawe czy uslyszy twe wolanie. Radze wrzucic te pytanie gdzies w pytaniach do redakcji, tak na wszelki wypadek gdyby nikt z redaktorow tu nie zagladnal :)- Ama

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007

Właśnie poza tym fajne było zakończenie. Nareszcie był jakiś wybór (dobry czy zły). Przy tym ostatnim filmiku też po prostu nie mogłem wytrzymać ze śmiech. Neverhood w CDA!!!!!!!!!!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neverhood... To było (jest!) coś... oj dawno w to grałem, ale tej gry sie nie da zapomnieć - ten humor, ta plastelinkowa grafika, ten humor i jeszcze ten... no... HUMOR!... aż się łezka w oku kręci, na samą myśl o tej gierce. A bekania to ja słuchałem przez dobre pół godziny bez przerwy - maksymalny polew! NeverHood w CDA!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Counterfeit

Neverhooda zapamiętałem jako śmieszną przygodókę,z trochę trudnymi zagadkami.Nie przeszedłem jej do końca,pamiętam że nie umiałem

rozwiązać jakiejś zagadki.Ale gra była git :D

Super by było jakby to dali w CDA :lol: :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...