cydipc

Rozwiązany: ARMA II - Klucze

28 postów w tym temacie

Dzisiaj zachęcony modem DayZ do gry ARMA 2 postanowiłem ją zainstalować ale gdy na płycie kliknąłem na odnośnik do seriali na multi nie znalazłem tam kluczy do tej gry. Wiem że powodem może być to że nie zainstalowałem tej gry rok temu jak była w CDA ale wtedy jakoś nie miałem ochoty w to grać.Tak więc pytam czy jest jakaś możliwość by takowy klucz dostać.

1

Raczej takowej możliwości nie ma ponieważ Ghost mówił już komuś ,że kluczy do gry w mp nie mają.

0

pisałem z użytkownikiem "seriale" chyba on za to odpowiada w jakimś stopniu Cytuje"Witam

Pojawiła się możliwość przekazania numeru seryjnego do gry Arma II dla czytelników naszego pisma.

Aby otrzymać taki numer należy przesłac zdjęcie pisma, w którym zamieściliśmy tą grę wraz z karteczką gdzie podany będzie Twój nick z forum. " Zapominałem wchodzić na forum i teraz zauważyłem ale wiadomość była napisana 26 czerwca więć chyba jakieś cd-key zostaną :D

0

Witam, ostatnio zaczęłem sie interesować tą arma za sprwą opowiadań moich znajomych. Mam prenumeratę Cd-action, czy wystarczy że podam te dane i dostane ten klucz gdyż nie chce mi się szukać tego czasopisma w którym była gra co gorsze obawaim się iż mogło dawno wylądować w koszu.

0

Ja dodam, że aby uruchomić mod DayZ oprócz podstawki, trzeba posiadać również ARMAII: Operation Arrowhead.

Co do samej podstawki, nie jest potrzebny cd-key. Mod działa na ARMAII:Free, która jak sama nazwa wskazuje - jest darmowa, a jedyny jej minus, to to, że posiada gorszej jakości tekstury.

@Brand

Tak będzie działał. Sam w ten sposób instalowałem i śmiga, aż miło :)

Edytowane przez Khalim
0

A jak ma się tego cd keya z CD Action a nie ma płytki to skąd pobrać? Nie mogę akurat jej znaleść:F

0

@Mlekowygibas

Poszukaj na stronce Bohemia Software, o ile się orientuję możesz bez problemu pobrać z serwera FTP tak podstawkę jak i dodatek, potrzebujesz tylko kluczy ;)

0

Arma II praktycznie można olać, ona musi na PC "tylko być". Najważniejszy jest dodatek bo to do jego keya DayZ przypisuje postać o ile się nie mylę/

0

Pytanie czy jakby zainstalować Arme II single i dopiero dodatek z kluczem multi, to czy to by nie załatwiło sprawy... chociaż - nie każdy musi mieć dostęp do dodatku, także tak czy siak jeśli chce pograć w grę wieloosobową w podstawce ma krótko mówiąc - odcięty dostęp, co maluje duży minus dla CDA za to jak postąpili :<

0

Ja OSOBIŚCIE nie wpisywałem żadnego klucza do multi Army II, dopiero do dodatku wpisałem keya. Arma II jest praktycznie niepotrzebna bo DayZ bazuje na Operation Arrowhead.

0

@Mlekowygibas

o ile się orientuję możesz bez problemu pobrać z serwera FTP tak podstawkę jak i dodatek, potrzebujesz tylko kluczy wink_prosty.gif

Czy wie ktoś czy to jest rzeczywiście możliwe bo szukałem na ich stronie ale jakoś znaleźć nie mogę a zależy mi na tym

0

No właśnie ja też dzisiaj przeszperałem stronę Bohemii, chyba należy wpisać CD-Keya gdzieś w ich sklepie bądź do supportu napisać, ja kupuje swój kulcz do Operation Arrowhead na GOL-u, więc jak wymyślę jak to zassać legalnie (z kluczem nielegale powinny raczej chodzić nawet, ale nie polecam tego rozwiązania) to dam znać w tym temacie ;) BTW. Wersja pudełkowa jest nie do dostania, dystrybutor już nie sprzedaje... żenada.

0

Pisałem do reklamacje@cdaction.pl i niedawno pojawiło się kilka kluczy do Army 2. Wystarczy karteczka z nickiem z forum i pismem do którego była dołączana Arma. Myślę, że pare kodów jeszcze zostało :)

0

Gumi5- Z GoL przyjdzie Ci kod na stonke nobox.pl (ten kod to Twoje pierwsze hasło) wpisujesz nick hasło(kod) i tam masz "Pobierz Operation Arrowhead" a niżej będziesz miał CD-Key.

0

@Koksiarz

Właśnie się o tym sam przekonałem, także jeśli chodzi o samą armę niestety nie jestem w stanie oficjalnie pomóc ;)

0

Panowie , pomocy !!! ;] Dostane Tu gdzieś 2 klucze na multi do Army 2 ?? bez dodatków, wole Zwykłe Gry , na podstawowym silniku Dzięki za pomoc ;]

0

up@ napisz pw do użytkownika seriale

0

Właśnie napisałem jakieś 2 godziny temu , ; ] Ale raczej wątpie że dostane , z powodu , Ze nikt normalny by klucza do gry nie dał za darmo ,

Mam na myśli Orginalny kulcz do Armed assault 2

Nie moge, Tyle ludzi na Forum , a nikt nie Piszę ; ] Nieźle...

Edytowane przez Quatroo69
0

@Up:

Jeśli potrafisz udowodnić, że posiadasz egzemplarz CDA, w którym była ARMA, to klucz jak najbardziej Ci się należy.

0

Nie niestety nie posiadam , ale oszustem też nie jestem , Ale Tylko zapytałem Czy można dostać , ale skoro trzeba posiadać egzemplarz , Gdzie dostane taki Owy Egzemplarz Z Armą

0

Up@

Może jakiś użytkownik z forum bezie miał do sprzedania płytę z grą

0

Nie stety nie posiadam Egzemplarza , Gdzie go mogę dostać ? Bo nie bd Gier piracił , Człowiek natrudzi sie zeby Fajną gre zrobić , a jakis młotek ja próbuję obejść , i niestety to im się Udaje ... Stop Piratom !!!

Up@

Może jakiś użytkownik z forum bezie miał do sprzedania płytę z grą

Ale jak to będzie wygladac , Proszę o płytkę z kluczem , Kupie !! ; ]
0

A ja mam pytanie. Zainstalowałem ARMa2 jakiś czas temu używajac tego klucza z gazety. No i posiadam klucz do multi . Gdzie go wpisać? Czy potrzebne bedzie reinstall gry i uzyć klucza multi przy początku inistalacji?

Edytowane przez Fordas
0

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.