Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Zjazdy II

Polecane posty

U mni eteż z kasą niezadobrze (jak zwykle) chociaż teraz wybitnie źle, bo niemoge iść do roboty -_- a tak to pare stówek zawsze by wleciało :).

Amadrienai się jeszcze pojawi (bo ją zmusze) i może Sha na chwile wpadnie się przywitać.

Wojtex jeszcze będzie <tak tak niezabraknie go> :) Tak że skquadzik podstawowy będzei mniej więcej zachowany. Dion jak z nim mówiłem twierdził ze postara się być, ale nic nieobiecuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mni eteż z kasą niezadobrze (jak zwykle) chociaż teraz wybitnie źle, bo niemoge iść do roboty -_- a tak to pare stówek zawsze by wleciało :).

Amadrienai się jeszcze pojawi (bo ją zmusze) i może Sha na chwile wpadnie się przywitać.

Wojtex jeszcze będzie <tak tak niezabraknie go> :) Tak że skquadzik podstawowy będzei mniej więcej zachowany. Dion jak z nim mówiłem twierdził ze postara się być, ale nic nieobiecuje.

Dion? Jak to 'postara się'? A co on, z Wrocka wybywa jakoś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna się robić co raz lepiej :) Stara gwardia bym rzekł.

1.Grill (no, palnik, powiedzmy ;]) już przecież był. W Bydgoszczy. Doskonale pamietam, jak ta szklanka się rozszerzała ;]

Ja za to pamiętam smak kiełbasy i sera smażonego nad tym czymś - sera bym więcej nie tknął, ale kiełbasa - do przełknięcia, zwłaszcza jak się głodnym było.

Ale to wszystko dopiero za 2 tygodnie.. tymczasem w piątek wpadam do Wrocka prywatnie - jakby coś było do załatwiania na miejscu - możecie dać znać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez dziekuje za zaproszenie :) szczerze mowiac nie spodziewalem sie. nawet zapomnialem zmienic na forum adres poczty , bo mam wpisana stara. o maly wlos nie przegapilem tej rewelacji, ktora z gaszczu spamu wychwycil moj brat :)

troche daleko mam do wroclawia, ale mysle ,ze jest duze prawdopodobienstwo mojego przybycia.

szkoda tylko ,ze ja was w ogole nie znam :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda tylko ,ze ja was w ogole nie znam
Maan, ja powiem tak - my sami, zjazdowicze, jeszcze się do końca nie poznaliśmy i nie wiemy na co nas jeszcze stać. A było tego naprawdę dużo :twisted:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda tylko ,ze ja was w ogole nie znam :D

Phew, po zjeździe okaże się zapewne, że od wielu stron sam siebie nie znałeś ;]

]Maan, ja powiem tak - my sami, zjazdowicze, jeszcze się do końca nie poznaliśmy i nie wiemy na co nas jeszcze stać. A było tego naprawdę dużo :twisted:

O tak - zapewniam was, ciężko byłoby wam uwierzyć, co WaFeL czy Cardi potrafią zrobić z keczupem, CDA i krzesłem ;]

Szuflady też bywały obiektem dziwnych działań...

Acz legendarnych wyczynów Sun-"Niuchacza"-Tsu chyba nikt już nie pobije, zwłaszcza jeśli będziemy trzymać Browara z dala od okien ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

h3h3, wafel pradopodobnie przykula sie ze mna ciuchciom z zielonej gory ];->

A tak w ogole to mieszka ktos oprocz panceja w poznaniu bądź okolicach? Bo od października będę proud student of UAM, wiec mozna by sie na jakies piwko ustawić : - )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sytuacja póki co nie owijając w bawełne kształtuje się mocno z czterech liter ;] na stanie mam niespełna 200 zł a na dniach mam imieniny mojej kobiety tak więc będę dodatkowo kilka dych w plecy :/ Z robotą też zanadto mi nie wypaliło tak więc jeśli już coś to będę zdany na łaskę kochanych rodziców ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buehehe Manieq to ty bogaty jesteś, ja mam 60zł a jeszcze czeka mnie tydzień balowania na miejscu potem Paprocany, Wood i dopiero zjazd.... :)

Jutro wystawie na Allegro chyba włoskie przeboje matki na winylach :D he he he...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Buehehe Manieq to ty bogaty jesteś, ja mam 60zł a jeszcze czeka mnie tydzień balowania na miejscu potem Paprocany, Wood i dopiero zjazd.... :)

Jutro wystawie na Allegro chyba włoskie przeboje matki na winylach :D he he he...

Już Feo nie kokietuj, dobrze wszyscy wiemy, że jak nawet wyłudzisz 5 złotych na zjazd to jesteś ustawiony na tydzień i jeszcze masz kasę, żeby komuś colę postawić ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wujek DION wpadnie na pewno, inaczej być nie może, ktoś na straży porządku stać musi :wink: . Pojawię się już w sobotę. Nie wiem, o której, bo z samego rana będę wracał z tygodniowej biby w Cieszynie, więc mogę być dyspozycyjny dopiero w godzinach popołudniowych. Problem pojawi się po weekendzie, bo urlopu już praktycznie nie mam (kilka dni zapasu muszę sobie zostawić), ale coś się wymyśli.

PS: W tym roku zaszaleję i zapłacę za nocleg. Mało tego, wykupię sobie nawet pościel!

PS2: Będą jakieś nowe, nieznane panie? 8)

PS3: Weźcie karciochy, kieszeń mi pęka od nadmiaru drobnicy :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, panie i panny, przypominam, że póki co, nie będzie koszulek, o ile ktoś szybko nie wymyśli jakiegoś nadruku, który zostałby zatwierdzony przez człowieka-owcę(a i to nie wiem, czy pomoże) :P Bo z tego co mi się wydaje, bojkotował samodzielne projektowanie ;] .

Radzę się zgłaszać do niego samego w tej sprawie :P

szkoda tylko ,ze ja was w ogole nie znam
Poszukaj najtańszych, najbardziej pokręconych i odstręczających rozmów w FoSach 1-3, pomnóż przez 10, dodaj rozmowy z poprzedniego tematu "Zjazdy", sumę znów pomnóż przez 10, to może trochę się rozjaśni pogląd :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam się bać :> Ale myślę, że będę pasował, moje zboczenie na punkcie komputerów będzie pewnie mocno odczuwalne. Choć może dowiem się o sobie czegoś nowego...

Glowka47 -> Nie przejmuj się, nie ty jeden.

Tyle, że ja będę miał gorzej, bo utrudniam ludziom życie w pomocnej dłoni :D

A przy okazji: jedzie ktoś z górnego śląska (pierwszego dnia zjazdu), czy tylko ja?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, panie i panny, przypominam, że póki co, nie będzie koszulek, o ile ktoś szybko nie wymyśli jakiegoś nadruku, który zostałby zatwierdzony przez człowieka-owcę(a i to nie wiem, czy pomoże) :P Bo z tego co mi się wydaje, bojkotował samodzielne projektowanie ;] .

Radzę się zgłaszać do niego samego w tej sprawie :P

Jeśli mogę zaproponować nadruk, to zobaczcie ten - link. Niespecjalnie związany ze zjazdem, ale moim zdaniem dobrze by oddawał myśli i poglądy zjazdowiczów :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Um, sorry Arnie, ale ja za taką podziękuję :) Gdyby to był odstrzał kaczek, albo czapka z lisią kitą jeszcze bym się zastanowił ;] Prawdę powiedziawszy koszulka zjazdowa w tym roku ani mnie ziębi ani grzeje, może być, może jej nie być - zawsze można znaleźć jakąś alternatywę :)

wies.niak, Glowka - nie macie się czego bać, zginąć nie zginiecie, to wystarczy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, panie i panny, przypominam, że póki co, nie będzie koszulek, o ile ktoś szybko nie wymyśli jakiegoś nadruku, który zostałby zatwierdzony przez człowieka-owcę(a i to nie wiem, czy pomoże) :P Bo z tego co mi się wydaje, bojkotował samodzielne projektowanie ;] .

Radzę się zgłaszać do niego samego w tej sprawie :P

Jeśli mogę zaproponować nadruk, to zobaczcie ten - link. Niespecjalnie związany ze zjazdem, ale moim zdaniem dobrze by oddawał myśli i poglądy zjazdowiczów :).

Gdyby nie to że jego post jest nad moim powiedział by Ci "To fajnie Ketsu" ale że jest od u góry to tak niepowiem. Dlaczego kcesz mieszać nasz froumowy zjazd z polityką ? Najlpeszy kwiat polskiej młodzieży niebędzie zniżał się do poziomu tego obornika :D - Zrobimy sobie własny hihihihihi.... <ucieka i piszczy jak mała dziewoja>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łał!

Jestem w szoku, że ktoś jeszcze pamięta o mnie na tym forum. Przez ostatni rok nie wiem czy 100 postów napisałem, a tu taka miła niespodzianka! :D Jakbym wiedział, to bym wcześniej sobie ustawił na ten termin jakiś urlop czy coś, a tak to cóż... niestety raczej nie będę :? .

Ale jeśli są rozdawane jakieś koszulki, to jak najbardziej chętnie się zapisze! Nawet mogę zeszłoroczną, bo chyba coś zaspałem i nie zapisałem się na nią ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli są rozdawane jakieś koszulki, to jak najbardziej chętnie się zapisze! Nawet mogę zeszłoroczną, bo chyba coś zaspałem i nie zapisałem się na nią Wink.
One nigdy nie są rozdawane, tylko sprzedawane z ogromną marżą xD

Swoją drogą - może to jest i pomysł, aby koszulkę zaprojektować po zjeździe, i aby znalazły się na niej odnośniki do najnowszych radości zjazdowych :D O ile oczywiście K0nrad w swej owcowatości zajmie się nimi i będzie mu się chciało później wysyłać te ~20 koszulek, a zjazdowiczom - odbierać i opłacać pocztę :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli są rozdawane jakieś koszulki, to jak najbardziej chętnie się zapisze! Nawet mogę zeszłoroczną, bo chyba coś zaspałem i nie zapisałem się na nią Wink.
One nigdy nie są rozdawane, tylko sprzedawane z ogromną marżą xD

Ba! Wiem, bo mam z pierwszego zjazdu 8) . Owszem, marża OOGROOOMNAA, aż musiałem konto w banku założyć, żeby ją kupić (dżołk ;) ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie pisałem, bo nie chciałem zapeszać, ale coraz więcej wskazuje, że zjawię się we Wrocku... Chciałbym jednak wiedzieć czy ktoś zjawia się w piątek może? :wink: Ja w robocie mam wolne weekendy i o 17.15 w piątek mogę wyruszyć pośpiechem z Bydzi. We Wrocku byłbym o 22.39 8) I tak wracać muszę w niedzielę, więc zawsze lepiej ta jedna noc ( choćby i krótka ) więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och...ach...nie spodziewałem się tego, że w swojej skrzynce E-mail znajdę zaproszenie na tegoroczny zjazd FA. Dziękuje naprawdę bardzo. Ale czy się na takowy ów zjazd zjawię? Tego jeszcze nie wiem, bo 11-12 sierpnia wybieram się do Krakowa na Dojicona7 (jakby co nie jadę tam, bo uwielbiam mangę i anime, o...nie! ja tego nie lubię, to dlaczego jadę? Dojicon7 jest połączony z ZONK). A właśnie tam gdzie się wybieram to money, money jest mi potrzebne bardzo. W każdym razie ja na razie stoję pod wielkim znakiem zapytania. Ale na wypadek gdybym jechał to chciałbym się dowiedzieć kto z Warszawy będzie się wybierał? Żebym wiedział do kogo mam się zgłosić, bo jak się okaże, że pojadę to nie chce jechać sam ;p, jeszcze się zgubie we Wrocławiu czy coś ;].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...