Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruzd

Diablo III

Polecane posty

Samotny barb szuka uroczej dh Cel - wspólne prowadzanie się po uberach. Mogę zaoferować wiele,nie tylko golda. Chcę z tobą oglądać blask legend wydropionych z elitek w pełni księżyca na polach niedoli. Możemy runować na akcie 3 dzień i noc,możemy całe dnie crafcić itemy u kowala. Szukam łowczyni demonów,która nie tylko leci na zawartość skrytki. Zainteresowana ? Aev#2363

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie mało chętnych do gry, nie wiem czy to kwestia wakacji czy już znudzenia grą ale znaleźć kogoś do wspólnej gry albo choćby do rozmowy na czacie nie jest ławo, a z racji tego że gra wieloosobowa stała się opłacalna to może warto się odezwać i zrobić nawet i kliku osobową ekipę? A może ktoś chętny na zrobienie Hardcora? - sam za kilka dni zrobię kolejne podejście i polecam bo rynek zdrowszy przez co i frajda większa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miedziol, Co masz na myśli mówiąc "gra wieloosobowa stała się opłacalna"? Zwiększyły się zarobki?

Zapewne chodziło o to, że od wprowadzenia łatki 1.08 w party są bonusy do Magic i Gold Find oraz do doświadczenia, 10% procent za każdego członka drużyny.

Jakby co to można mnie zaczepić w grze, ostatnio raczej hc, ale na sc też mogę pograć.

Tomuś #2513

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych monkow to polecam bilda z cyclone (przyciaganie wszystkich mobow blisko) a zwlaszcza jesli biegniesz z wizem CM(perma freaz) pozwala to na znaczne zwiekszenie liczby zabijanych mobow na minute i wiecej mobow gra generuje. monk 150-200k dps i wiz 200-300k dps pozwala na zrobienie exp runa 150mil exp w 1-2h i przy okazji troche pofarmujesz (5-7 legendow na run czasem nawet dobrych ;p )

Moje konto: Azrael#2372

Proszę zapoznać się z zasadami forum w kwestii reklamy. Link wyciąłem.

[wies.niak]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diablo III już teraz jest tym czym powinno być od początku, więc chętnie pogram z forumową ekipą.

Możecie dodać kruzd#2255

ja tam niebardzo jestem zadowolony z poprawek naniesionych niedawno a zwlaszcza z zlikwidowania Critical Mass.

jak wczesniej na mp10 moglem ciagnac 3 low dps graczy to teraz na t6 ide wylacznie z dobrej klasy graczami a o perma freaz moge zapomniec. nadal da sie zamrozic ale elity i tak sie wyrwa .

kruzd zapraszam azrael#2372

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KubaKarp dziwna jest twoja reakcja. Wolisz by twoja gra opierała się na spamowaniu novy i tornad? Sprawiało ci to frajdę? Ok fajnie masz mp10 dobry drop ale ja CM'em wymiękłem po kilku godzinach. Archont niewiele bardziej fascynujący ale przynajmniej DPS miał. Teraz się to pozmieniało sam z mp10 przesiadłem się na t3 ale nie narzekam bo gra jest ciekawsza, buildy są zależne od preferencji i itemów graczy. Jak dla mnie o to chodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem do Diablo po paru miesiacach przerwy i jak dla mnie zmiany sa zdecydowanie na plus. Nie ma jednego czy 2 buildow ktorymi graja wszyscy. Dzieki nowym atrybutom ktore dostaly itemy, mozna tworzyc bardzo ciekawe buildy. Szkoda tylko czasu w którym poprawki wprowadzono, miesiac przed dodatkiem bez którego tak naprawde nie ma sensu grać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...